Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Новини

Захист дисертаційного дослідження на тему «Адміністративно-правове регулювання публічної служби в Україні»

09 квітня 2024 року відбувся успішний захист дисертаційного дослідження на тему «Адміністративно-правове регулювання публічної служби в Україні», поданого на здобуття освітньо-наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 081 Право, старшим викладачем та аспірантом кафедри ВЛАДОВСЬКОЮ Катериною Петрівною.

Навчальна практика в органах Державної міграційної служби України та Державної митної служби України

Здобувачі 2 та 4 курсів навчання, які навчаються за спеціальністю 293 Міжнародне право, успішно пройшли навчальну практику в органах Державної міграційної служби України та Державної митної служби України, як наслідок, отримали відповідні знання щодо структури, нормативної бази, основних напрямів діяльності, адміністративних послуг, які надаються базою практики, основних напрямків міжнародної співпраці на базі практики тощо.

«Промодень» у Хмельницькій митниці

20.02.2024 р. у Хмельницькій митниці 20.02.2024 для студентів Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова та Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту проведено «Промодень». Захід відбувся у рамках Плану дій з реалізації стратегії управління персоналом Держмитслужби та був спрямований на популяризацію професії митника, залучення молоді до проходження державної служби в територіальних органах Держмитслужби, адже оновлення кадрового складу Держмитслужби шляхом залучення молодих спеціалістів безумовно сприятиме розбудові сучасної та ефективної митної системи.

Навчальна поїздка європейськими установами та міжнародними організаціями країн Європи

8-18 жовтня 2023 року група молоді Хмельницької міської територіальної громади здійснила навчальну поїздку до країн Європейського Союзу. Поїздка здійснювалась з метою обміну досвідом, перейняття успішних практик місцевого самоврядування європейських країн та отримання нового досвіду у провідних організаціях світу, які функціонують на території Європейського Союзу.