Грантова діяльність
Гранти – це сукупність фінансових засобів, що надаються на безповоротній основі з наступним звітом про їх використання. Надання гранту визначається вимогами грантодавця та відбувається за підсумками проведення грантового конкурсу.
Існує багато видів грантів для науковців.
1. Гранти на дослідження:
Marie Skłodowska-Curie Individual Fellowships (IF) – European Fellowships
Мета гранту: Проведення наукового дослідження в Європі чи одній з асоційованих країн протягом 1-2 років (передбачає можливість 3-6 місячного відрядження до ще однієї інституції в ЄС).
Деталі: https://ec.europa.eu/research/mariecurieactions/actions/individual-fellowships_en.
Humboldt Research Fellowship (Наукова стипендія Гумбольдта)
Мета гранту: проведення докторантами, досвідченими дослідниками наукового дослідження в Німеччині протягом 6-24 місяців
Деталі: https://www.humboldt-foundation.de/en/apply/sponsorship-programmes/humboldt-research-fellowship
DAAD Research Stays for University Academics and Scientists
Мета гранту: проведення наукового дослідження у Німеччині від 1 до 3 місяців як для молодих науковців (із захищеною дисертацією) на початку кар’єри, так і для досвідчених науковців, що працюють в освітній та/чи науковій інституції.
Деталі: https://www2.daad.de/deutschland/stipendium/datenbank/en/21148-scholarship-database/? origin=17&status=5&subjectGrps=&daad=&q=&page=1&detail=50015456#prozess
2. Гранти на навчання
Літня онлайн-школа «Право в Німеччині»
До участі в Літній школі запрошуються викладачі, аспіранти та студенти старших курсів вищих юридичних навчальних закладів та юридичних факультетів ВНЗ.
Деталі: https://law.ukma.edu.ua/summer/recht-in-deutschland/
3. Гранти на стажування
Дні кар'єри ЄС
Мета гранту: представництво ЄС проводить Дні кар'єри ЄС, в рамках яких можна взяти участь у панельних дискусіях із професійного розвитку, послухати тренінги з написання CV і проведення публічних презентацій, зустрітися зі співробітниками та HR-фахівцями провідних українських та європейських компаній, домовитися про стажування чи співбесіду, а також дізнатися про можливості навчання за кордоном.
Деталі: https://euroquiz.org.ua/career-days
Стажування імені Роберта Шумана в Європейському парламенті
Двічі на рік ЄС пропонує п'ятимісячні оплачувані стажування у Секретаріаті Європарламенту. Подати заявку може випускник університету, який не має досвіду роботи в інституції, органі, агентстві чи представництві ЄС більше шести тижнів. Крім цього, кандидат повинен вільно володіти англійською, німецькою чи французькою мовами.
Деталі: https://ep-stages.gestmax.eu/website/homepage
4. Тревел-гранти та гранти на поїздки
Гранти на подорожі для організацій громадянського суспільства (ERICS-EAP)
Деталі: https://chaszmin.com.ua/do-1-500-yevro-granty-na-podorozhi-dlya-organizatsij-gromadyanskogo-suspilstva-erics-eap/
Додаткові інформаційні ресурси для пошуку грантів:
Ресурсний центр «Гурт» : https://gurt.org.ua.
Інформаційний портал некомерційних організацій України «Громадський простір: https://www.prostir.ua/about/.
«Велика ідея»: https://biggggidea.com/opportunities/
- Реалізовані гранти
-
Консультаційний хаб для внутрішньо переміщених осіб «Допомога поруч»
Культурно-розважальний центр для ВПО «Рідні незнайомці»
ПОЧАТОК РЕАЛІЗАЦІЇ ГРАНТОВОГО ПРОЄКТУ КУЛЬТУРНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ ВПО «РІДНІ НЕЗНАЙОМЦІ»
Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова спільно з громадською організацією «Молодіжне товариство Хмельниччини» в рамках реалізації грантового проєкту «Створення антикризових хабів для ОГС», що впроваджується ІСАР Єднання за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) та за підтримки громадської організації «Заходи» запроваджує функціонування Культурно-розважального центру для ВПО «Рідні незнайомці». Метою проєкту є підвищення рівня соціальної інтеграційної спроможності внутрішньо переміщених осіб до життя в місті Хмельницькому шляхом проведення культурних та розважальних заходів. Реалізація проекту також спрямована на підвищення рівня престижу творчості українських митців та патріотизму в громаді, покращення якості дозвілля внутрішньо переміщених осіб, підвищення рівня залученості внутрішньо переміщенїх осіб у суспільному житті територіальної громади, зростання довіри і взаємодопомоги в суспільстві.
Впровадження цього проєкту відбувається у рамках проєкту «Створення антикризових хабів для ОГС», що впроваджується ІСАР Єднання за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) та за підтримки ГО «Заходи».ПРОВЕДЕННЯ ТВОРЧОГО ВЕЧОРА «УКРАЇНІЗАЦІЯ» В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ГРАНТОВОГО ПРОЄКТУ КУЛЬТУРНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ ВПО «РІДНІ НЕЗНАЙОМЦІ»
9 грудня 2022 року в рамках реалізації грантового проєкту Культурно-розважальний центр для ВПО «Рідні незнайомці» представниками центру було проведено творчий вечір «Українізація» який був спрямований на презентацію талановитих молодих авторів та музикантів, а також актуалізацію української творчості як невід'ємної частини культурної сфери. Метою заходу стало залучення молоді України до соціальної активності та участі в громадському житті українського суспільства. Переконані, що культура і творчість є невід'ємною складовою національної ідентичності та є основою для розвитку сильної, толерантної та свідомої країни. Кожен учасник вирізнявся своєю талановитістю та оригінальним підходом до вираження своїх ідеї. На заході також обговорювались питання, пов'язані з підтримкою молодих талантів, створенням сприятливих умов для розвитку їхніх здібностей, а також сприянням мистецькому обміну та співпраці.
Щиро дякуємо усім учасникам заходу, ваша енергія допомагає розвивати культурне середовище та надихає до втілення нових творчих ідей.
Впровадження цього проєкту відбувається за підтримки ГО «Заходи», та реалізується у рамках проєкту «Створення антикризових хабів для ОГС», що впроваджується ІСАР Єднання за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).ПРОВЕДЕННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО-РОЛЬОВОЇ ГРИ «МАФІЯ» в РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ГРАНТОВОГО ПРОЄКТУ КУЛЬТУРНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ ВПО «РІДНІ НЕЗНАЙОМЦІ»
В рамках реалізації грантового проєкту Культурно-розважальний центр для ВПО «Рідні незнайомці», представниками центру з метою розвитку дидактичного, аналітичного та критичного мислення в умовах різноманітних ситуацій, 7 грудня 2022 року було проведено інтелектуально-рольову гру «Мафія». Гра, яка добре відома своєю популярністю, не залишила байдужими жодного з учасників. Розділені на команди гравці боролись за перемогу, розкриваючи таємниці та знаходячи логічні зв'язки для виявлення злочинних схем. Проведення заходу не тільки дало змогу позмагатись у цікавих інтелектуальних випробуваннях, але й сприяло налагодженню комунікаційних зв'язків та дружніх стосунків серед учасників.
Впровадження цього проєкту відбувається за підтримки ГО «Заходи», та реалізується у рамках проєкту «Створення антикризових хабів для ОГС», що впроваджується ІСАР Єднання за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).ВЕЧІР НАСТІЛЬНИХ ІГОР В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ГРАНТОВОГО ПРОЄКТУ УЛЬТУРНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ ВПО «РІДНІ НЕЗНАЙОМЦІ»
2 грудня 2022 року в рамках реалізації грантового проєкту Культурно-розважальний центр для ВПО «Рідні незнайомці» було проведено вечір настільних ігор. Учасники заходу мали змогу об’єднатися за колом інтересів та проявити себе. Гра «Дженга» випробовувала нервову стійкість та логічне мислення учасників, гра «Гострі язики» заохочувала творчий підхід та вміння переконливо аргументувати, гра «Уно» тестувала їхню винахідливість та
стратегічне мислення, а гра «Капіталіст» навчила гравців планувати свої дії, розуміти фінансові ризики та брати відповідальність за свої рішення. Також захід сприяв встановленню та розвитку нових комунікативних та дружніх зв'язків між учасниками.
Щиро дякуємо усім за активну участь та дружню атмосферу!
Впровадження цього проєкту відбувається за підтримки ГО «Заходи», та реалізується у рамках проєкту «Створення антикризових хабів для ОГС», що впроваджується ІСАР Єднання за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID)