Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Новини університета

 • 2024-02-22

  Шановні колеги! 
  10 травня 2024 року у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Теоретико-прикладні проблеми юридичної науки на сучасному етапі реформування кримінальної юстиції». До участі у конференції запрошуємо наукових, науково-педагогічних працівників вітчизняних та зарубіжних закладів вищої освіти, здобувачів вищої освіти ступеня магістр та доктор філософії, працівників суду, правоохоронних органів та адвокатів.

 • 2024-02-14

  11 квітня 2024 року в конференц-залі Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова (9 поверх ауд.907 вул. Героїв Майдану, 8) відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми здійснення та захисту прав дітей у приватних правовідносинах в умовах воєнного стану». Дедлайн подачі тез – 01 квітня 2024 р.

 • 2024-02-12

  19 березня 2024 року о 15 год. у лекційній залі № 1 імені Р.І. Кондратьєва (1 корпус, актова зала) відбудеться XXVIІI щорічна звітна наукова конференція науково-педагогічних працівників, докторантів та аспірантів Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова «Управлінські та правові засади забезпечення розвитку України як європейської держави».

 • 2024-02-24

  Два роки повномасштабного вторгнення… Два роки виснажливого, кровопролитного протистояння російській агресії. Ці два роки були періодом випробувань, стійкості та героїзму для українського народу, який несе тягар агресії та захищає свою свободу і незалежність. Із початку вторгнення, українські військові та цивільні проявили неймовірний героїзм та рішучість у боротьбі України проти окупанта.

 • 2024-02-22

  22 лютого 2024 року за участі першої проректорки Ірини КОВТУН, декана юридичного факультету Віктора ЗАХАРЧУКА, доцентки кафедри цивільного права та процесу Жанни ЧОРНОЇ, доцентки кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Алли ТОКАР на запрошення голови спільноти учителів суспільних дисциплін Новоушицької селищної громади, директора Вільховецької ЗОШ I-III ступенів імені Ф.С. Бацури Ігора ШЕВЧЕНКА відбувся вебінар для учителів правознавства та учнів 9-11 класів загальноосвітніх закладів Новоушицької громади "Права та обов'язки неповнолітніх. Особливості відповідальності: адміністративної, кримінальної та цивільної".

 • 2024-02-20

  20 лютого 2024 року студенти за спеціальностями 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок, 073 Менеджмент, 081 Право, 281 Публічне управління та адміністрування долучилися до інформаційного заходу «Промодень в Хмельницькій митниці». Під час заходу студенти ознайомились зі структурою та основними принципами роботи Державної митної служби України, прикладними завданнями та функціями митниці, основними результатами роботи Хмельницької митниці у 2023 році, а також з особливостями роботи митного посту «Хмельницький». 

 • 2024-02-20

  19 лютого 2024 року відбулась традиційна онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти з адміністрацією університету, у якій взяли участь 18 студентів та аспірантів. У процесі робочої дискусії було обговорено питання щодо оптимізації навчального процесу у зв’язку з  проходженням частини студентів військової кафедри.

 • 2024-02-20

  20 лютого Україна вкотре згадує трагічну сторінку своєї непростої історії, коли на Майдані в Києві виросли нові барикади із живих квітів у пам’ять Героїв Небесної Сотні – мужніх захисників свободи і демократії в державі. Вічна і світла пам’ять патріотам, Героям Небесної Сотні, що загинули в боротьбі за нашу свободуВічна і світла пам’ять патріотам, Героям Небесної Сотні, що загинули в боротьбі за нашу свободу

 • 2024-02-10

  10 лютого 2024 року в Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови і літератури, в якій взяли участь 18 здобувачів освіти  9-11 класів з восьми громад Хмельницької області. З вітальним словом до учасників олімпіади звернулись Ірина Вашеняк, проректорка з науково-педагогічної роботи та моніторингу якості освіти  Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Анатолія Назаренка та Тетяна Терещенко, деканеса факультету управління та економіки, доцентка кафедри публічного управління та адміністрування.

 • 2024-02-09

  8 лютого 2024 року в стінах Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова відбулася III Міжнародна науково-практична конференція «Публічне управління в Україні: виклики сьогодення та глобальні імперативи». Модератором наукового заходу виступив завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права, доктор наук з державного управління, професор Щепанський Едуард Валерійович.