Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Випускники університету

Пройшло більше 30-ти років з дня заснування Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова. Університет розпочинав підготовку студентів спочатку по двох спеціальностях - «Правознавство» та «Адміністративний менеджмент», а сьогодні у навчальному закладі здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «бакалавр» за вісьмома спеціальностями, а саме 081 Право, 232 Соціальне забезпечення, 293 Міжнародне право; 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 073 Менеджмент, 242 Туризм, 281 Публічне управління та адміністрування, 035 (035.041) Філологія; за освітнім ступенем «магістр» за п’ятьма спеціальностями, серед яких 081 Право, 262 Правоохоронна діяльність. 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 073 Менеджмент, 281 Публічне управління та адміністрування.
Гордість Університету – це його випускники, на сьогодні їх більше 11 тисяч, які своєю працею та здобутками сприяють процесам державотворення та утвердженню верховенства права в ім’я сильної та незалежної України.
Ми пишаємося своєю історією, традиціями та успішними випускниками, які своїми досягненнями і добрим ім’ям прославляють Alma mater.

Юридичний факультет

Випускники юридичного факультету 1997-2012 рр.

Факультет управління та економіки

Випускники факультету управління та економіки 2000-2022 рр.

Факультет публічного управління

Випуск 2023 року
Список студентів – випускників магістратури заочної форми навчання 
Спеціальність 281 Публічне управління та адміністрування
Галузь знань 28 Публічне управління та адміністрування
Кваліфікація магістр публічного управління та адміністрування

АРБІТМАН Дарія Ігорівна
БАБІЙ Аніта Русланівна
БАРТЮК Ігор Олександрович
БІЛОУС Лідія Володимирівна
ВАЛІЙОН Максиміліан Васильович 
ГЕРАСИМЧУК Віктор Іванович 
ГОРДІЄНКО Оксана Броніславівна
ГРАБНИК Ольга Миколаївна
ГРЕЛЯ Ірина Олексіївна
ГРИЦЬКОВА Ольга Юріївна
ГУЦУЛ Іван Володимирович 
ДЗИГАНСЬКА Ірина Вячеславівна
ДИБАЙЛО Олександр Володимирович 
ДІХТЯРЕНКО Михайло Вікторович 
ДОМОСІЛЕЦЬКИЙ Андрій Іванович 
ДУБНО Олег Михайлович 
ЖУРАКОВСЬКИЙ Вадим Васильович 
ЗАВРОЦЬКИЙ Іван Олександрович 
ЗЕЛЕНЕЦЬКИЙ Вадим Олександрович 
ІЛЬЧЕНКО Антон Вікторович 
КИРИЛЮК Людмила Василівна
КОЗИРСЬКА Анастасія Олександрівна 
КОСТАШ Людмила Михайлівна
КОЦЮБА Ганна Леонідівна 
КРАВЧУК Мирослава Василівна 
КРИВЕНКО Дмитро Юрійович 
КРУПНІЦЬКИЙ Павло Олегович
КУПЧИК Інна Олександрівна 
ЛИТВИНЮК Ірина Миколаївна
ЛІСНІЧУК Владислав Валентинович 
ЛУЦИК Катерина Федорівна 
МАКОГОНЧУК Вадим Віталійович
МАНДЗІЙ Ірина Миколаївна 
МОТЛЮК Олег Петрович 
МУЛЯР Анастасія Юріївна 
НАВРОЦЬКА Наталія Олегівна 
НАЗАРОВА Катерина Юріївна 
НОВОСЕЛЕЦЬКА Оксана Олександрівна
ОГОЙКО Людмила Петрівна
ОНИЩУК Тетяна Петрівна 
ПАНАСЮК Юлія Олександрівна
ПАРАМЕЙ Валерій Михайлович 
ПІКАЛО Вадим Іванович 
ПОГРЕБНЯК Анна Віталіївна 
ПОЛЬОВА Юлія Анатоліївна 
ПОЛЬОВИЙ Олександр Анатолійович 
ПОТАШНІКОВА Галина Валеріївна
ПРОСВІТЛЮК Петро Васильович 
ПЮРЕВИЧ Наталія Іванівна 
РІВНА Вікторія Сергіївна 
РЯБОКЛЯЧ Денис Сергійович 
САВЧУК Анна Олексіївна 
САНДУЛ Віталій Валентинович 
СЕМЕНОВА Марина Володимирівна
СЕМЕНЮК Таміла Анатоліївна 
СЕРВИЛО Тарас Ярославович
СИВОПЛЯС Наталія Володимирівна
СТЕПАНИШИН Олександр Дмитрович  
СТЕПАНИШИН Олексій Олександрович
СТЕЦЕНКО Денис Євгенович 
ТИМОЩУК Анастасія Вікторівна
ТИЩУК Оксана Василівна 
ТІМОШ Інна Сергіївна 
ТІТОВ Дмитро Юрійович 
ТІТОВА Галина Іванівна
ТКАЧ Олександр Васильович 
ТРОХИМЧУК Ольга Василівна 
ЦЕГЕЛЬНИК Микола Ігорович 
ЦІПКО Олександр Борисович 
ЧАЙКОВСЬКА Василина Григорівна 
ЧЕБАНУ Андрій Георгійович 
ЧЕРЕВИЧНИК Павло Леонідович  
ЧЕРНЯК Олена Юріївна 
ЧУПРУН Микола Ігорович 
ШЕВЧУК Ольга Володимирівна
ШИШКО Наталія Анатоліївна
ШМЕРКО Владислав Євгенович
ЩЕНСНЕВИЧ Карина Миколаївна
ЯВОРСЬКА Анастасія Костянтинівна 
ЯРОЩУК Наталія Володимирівна
ЯТЧЕНЯ Юлія Юріївна

Випуск 2024 року    
Список студентів – випускників бакалаврів заочної форми навчання 
Спеціальність 281 Публічне управління та адміністрування
Галузь знань 28 Публічне управління та адміністрування
Кваліфікація бакалавр публічного управління та адміністрування 

АТЕРЛЕЙ Максим Вікторович
ТРОХИМЧУК Дарина Михайлівна 
БОНДАР Аліна Дмитрівна
ВАСЮК Тетяна Василівна
ВДОВИЧЕНКО Юлія Віталіївна
ГОШТА Вікторія Юріівна
ГУДЗОВАТИЙ Владислав Михайлович
ЯЦЬКОВА Ліна Юріївна 
ЗЛОТЕНКО Карина Андріївна
КОЛОДНЮК Олександр Ігорович
КУШНІР Віталій Анатолійович
МИХАЙЛОВ Назар Олександрович
ОРЛОВ Максим Євгенович
ПЕТРИК Анастасія Володимирівна
СТЕПАНЮК Артем Миколайович
ШЕЛЕГА Валентин Валентинович
ЩЕРБАТЮК Віталія Ігорівна


Випуск 2024 року
Список студентів – випускників магістратури денної форми навчання 
Спеціальність 281 Публічне управління та адміністрування
Галузь знань 28 Публічне управління та адміністрування
Кваліфікація магістр публічного управління та адміністрування

1.    БІЛОУСОВ Юрій Валерійович
2.    БРОДОВСЬКИЙ Дем`ян Віталійович
3.    БУРОВ Дмитро Олегович
4.    ВАВРІЙЧУК Іван Кирилович
5.    ВОЙТОВИЧ Антон Ігорович
6.    ГАЛАШ Андрій Анатолійович
7.    ГРИГОРЕЦЬ Василь Миколайович
8.    ГУЧИНСЬКИЙ Назарій Павлович
9.    ДАНІЛКОВИЧ Сергій Васильович
10.    ДАШКЕВИЧ Андрій Вікторович
11.    ДОНІК Сергій Вікторович
12.    ЄВСТРАТЬЄВ Лев Андрійович
13.    ЗАГУРНИЙ Назар Тарасович
14.    ІВАСЮК Марічка Василівна
15.    ІГНАТ Аліна Віталіївна
16.    ІЩЕНКО Володимир Віталійович
17.    КАЗІМІРОВ Максим Сергійович
18.    КАПІТОНЕЦЬ Олександр Анатолійович
19.    КЛОЧКОВ Владислав Сергійович
20.    КОВАЛЬ Олександр Михайлович
21.    КОВТУН Максим Олександрович
22.    КРИКУН Дмитро Петрович
23.    КРИКУН Олександр Петрович
24.    КУЗЬМЕНКО Денис Олегович
25.    КУЗЬМЕНЧУК Дар`я Романівна
26.    ЛЯУР Максим Ігорович
27.    МИХАЙЛОВСЬКИЙ Валерій Васильович
28.    НАЛУЦИШИН Богдан Володимирович
29.    НАРОЛЬСЬКИЙ Олександр Володимирович
30.    НЕМЧУК Анатолій Володимирович
31.    ОМЕЛЬЧУК Денис Олегович
32.    ОСАДЧИЙ Дмитро Олександрович
33.    ПИЛИП`ЮК Дмитро Олександрович
34.    ПОВОРОЗНІК Максим Сергійович
35.    ПОДОЛЯНЧУК Богдан Володимирович
36.    ПОЛІЩУК Вікторія Борисівна
37.    ПОЛІЩУК Єгор Едуардович
38.    ПРИСЯЖНЮК Валерія Володимирівна
39.    ПРОКОПЕНКО Владислав Михайлович
40.    ПРОКОПЕНКО Діана Андріївна
41.    СИДОРУК Олександра Василівна
42.    СОКОЛОВ Володимир Олександрович
43.    ТАРАСОВ Степан Володимирович
44.    ТИВОНЯК Денис Олександрович
45.    ТОКАР Вадим Володимирович
46.    ТОКАР Дмитро Володимирович
47.    ТРЕМБАЧ Вадим Олександрович
48.    ЦИГАНКОВ Павло Русланович
49.    ЦИМБАЛЮК Ігор Анатолійович
50.    ШАМАРА Олександра Олександрівна
51.    ШАПІНКО Іван