Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Новини

Черговий успішний захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії

15 листопада 2023 року у разовій спеціалізованій вченій раді ДФ 70.895.044 у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова аспірантка кафедри кримінального права та процесу Світлана ЯКОВЛЄВА успішно захистила дисертацію на тему  «Кримінальна відповідальність за кримінальні правопорушення у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів, що вчиняються неповнолітнім або із залученням неповнолітнього», подану на здобуття ступеня доктора філософії в галузі знань 08 Право за спеціальністю 081 Право.

Успішний захист дисертації

15 червня 2023 року у разовій спеціалізованій вченій раді ДФ 70.895.035 у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова аспірантка кафедри кримінального права та процесу Ірина ОБОРОНОВА успішно захистила дисертацію на тему «Диференціація кримінального провадження в суді першої інстанції».

Відбувся захист дисертації Миколи МАЛІЯ на здобуття ступеня доктора філософії

12 квітня 2023 року у разовій спеціалізованій вченій раді ДФ 70.895.033 у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова аспірант кафедри кримінального права та процесу Микола МАЛІЙ успішно захистив дисертацію на тему "Особа комп'ютерного злочинця як об'єкт кримінологічного дослідження"

Бінарне лекційне заняття з навчальної дисципліни «Кримінальне процесуальне право»

31 березня 2023 року відбулось бінарне лекційне заняття в межах навчальної дисципліни «Кримінальне процесуальне право» за участю судді Чемеровецького районного суду Хмельницької області Кулєбякіна В. О.

Онлайн зустріч із приватним нотаріусом Шепетівського районного нотаріального округу (м. Полонне)

20 березня 2023 року відбулась надзвичайно цікава онлайн зустріч із приватним нотаріусом Шепетівського районного нотаріального округу (м. Полонне) Бондар Надією Миколаївною

Онлайн зустріч студентів 1 курсу спеціальності 081 «Право» із заступником начальника відділу нагляду за виконанням судових рішень Хмельницької обласної прокуратури

17 березня 2023 року відбулася онлайн зустріч студентів 1 курсу спеціальності 081 «Право» із заступником начальника відділу нагляду за виконанням судових рішень Хмельницької обласної прокуратури Коханським Володимиром Володимировичем.

Лекційне заняття на тему «Змагальні засади в судовій процедурі кримінального судочинства»

08 березня 2023 року до лекційного заняття на тему «Змагальні засади в судовій процедурі кримінального судочинства» приєдналась суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Данькова С.О., яка спеціалізується на розгляді кримінальних проваджень.

Лекційне заняття на тему «Звільнення від покарання та його відбування»

7 березня 2023 року лекцію з дисципліни «Теорія і практика застосування заходів кримінально-правового характеру» для студентів магістратури за спеціальністю 081 Право на тему «Звільнення від покарання та його відбування» провела адвокат Возняк Аля Гюндузовна. 

Успішний захист дисертаціїї у разовій спеціалізованій вченій раді ДФ 70.895.027 Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова

3 лютого 2023 року у разовій спеціалізованій вченій раді ДФ 70.895.027 Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова аспірантка кафедри кримінального права та процесу Ольга КОЗЯРУК успішно захистила дисертацію