Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Новини

VІІ Міжнародна науково-практична конференція “Правові засади організації та здійснення публічної влади"

17 травня 2024 року кафедрою конституційного, адміністративного та фінансового права Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова було проведено VІІ Міжнародну науково-практичну конференцію “Правові засади організації та здійснення публічної влади”, присвячену світлій пам’яті доктора юридичних наук, професора, академіка-засновника НАПрНУ, першого Голови Конституційного Суду України Леоніда Петровича Юзькова. Співорганізаторами конференції виступили Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова, Національна академія правових наук України, Навчально-наукова лабораторія дослідження проблем  публічного адміністрування та децентралізації влади Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України, Інститут держави і права імені В. М. Корецького Національної академії наук України, Академія Гуспол (Чехія).

Брей-ринг до Дня заснування Конституції Пилипа Орлика

4 квітня 2024 року кафедрою конституційного, адміністративного та фінансового права Хмельницького університету управління та права  імені Леоніда Юзькова спільно з науковим департаментом було проведено брей-ринг до Дня заснування Конституції Пилипа Орлика.

Лекція-тренінг на тему «Роль інституту викривачів у запобіганні та протидії корупції»

27 березня 2024 року відбулася дистанційна лекція-тренінг на тему «Роль інституту викривачів у запобіганні та протидії корупції». Лекторка – Ірина РИЖУК, доцентка кафедри конституційного адміністративного та фінансового права, кандидатка юридичних наук, доцентка. Всеукраїнський освітній проєкт «Незламні правничі школи України», ініційований Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та юридичним факультетом Запорізького національного університету, об’єднав близько 30 закладів вищої освіти України.

ІV Науковий круглий стіл на тему «Актуальні питання організації та здійснення публічної влади в Україні»

21 березня 2024 року кафедрою конституційного, адміністративного та фінансового права Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова у сервісі відеоконференцзв’язку Google Meet був проведений ІV Науковий круглий стіл на тему «Актуальні питання організації та здійснення публічної влади в Україні» за участю здобувачів вищої освіти та учнів загальноосвітніх шкіл.

«Цивільно-правове регулювання суспільних відносин»

15 березня 2024 року аспірантом кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права, аспірантом Бобошко О.В. було проведено лекційне заняття разом зі студентами 2 курсу в межах навчальної дисципліни «Правознавство». Темою лекції було «Цивільно-правове регулювання суспільних відносин»

«Цивільно-правове регулювання суспільних відносин»

5 березня 2024 року аспірантом кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права, аспірантом Бобошко О.В. було проведено лекційне заняття разом зі студентами 2 курсу в межах навчальної дисципліни «Правознавство». Темою лекції було «Цивільно-правове регулювання суспільних відносин»

Лекція і семінар з курсу "Податкове право"

14 березня 2024 року у межах педагогічної практики аспірантів, Ситенко Григорій Олексійович, аспірант кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права провів зі студентами магістратури за спеціальністю 072 "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок" лекцію і семінар з курсу "Податкове право"

Лекція "Організація адміністративного судочинства"

14 березня 2024 року аспірантом кафедри публічного управління та адміністрування Клімовим В. А. (науковий керівник - професор кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Роман ГАВРІК) було проведено лекційне заняття разом зі студентами 3 курсу спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування в межах навчальної дисципліни «Адміністративне судочинство».

«Основи сімейного права України»

8 березня 2024 року аспірантом кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права, аспірантом Мазур Я.П. було проведено лекційне заняття разом зі студентами 2 курсу спеціальності філологія в межах навчальної дисципліни «Правознавство». Темою лекції було «Основи сімейного права України», протягом якої аспірант наголошував на понятті сімейного права; охарактеризував порядок укладення та припинення шлюбу, права та обов’язки подружжя.

Семінар "Податкові правовідносини та податково-правові норми"

07 березня 2024 у межах педагогічної практики аспірантів, Хобта Юрій Михайлович, аспірант кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права провів зі студентами магістратури за спеціальністю 072 "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок" лекцію і семінар з курсу "Податкове право"