Новини
Міжнародна співпраця та грантові можливості
27 листопада 2024 року для здобувачів вищої освіти за спеціальностями 035 Філологія, 051 Економіка, 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок, 073 Менеджмент факультету управління та економіки було проведено чергову зустріч на тему «Міжнародна співпраця та грантові можливості» за участю Юлії ПИРІЖОК, фахівчині відділу з координації наукових заходів, міжнародного співробітництва та грантової діяльності науково-дослідної частини, Інни ШЕВЧУК, керівниці науково-дослідної частини, Тетяни ТЕРЕЩЕНКО, деканеси факультету управління та економіки Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова.
Екскурсія студентів-філологів до музею історії Хмельницького: занурення в культурну спадщину рідного краю
10 жовтня 2024 року у рамках освітніх компонентів «Лінгвокраїнознавство англомовних країн» та «Лінгвокраїнознавство країн другої іноземної мови» студенти другого та третього курсів спеціальності 035 «Філологія» побували на екскурсії в музеї історії міста Хмельницького, який є важливим культурно-освітнім та науково-дослідницьким закладом міста. Під час екскурсії слухачі довідалися про побут місцевих мешканців у різні історичні періоди, поринули в історію перетворень середньовічного Плоскирова та колишнього Проскурова на сучасний обласний центр і центр територіальної громади – місто Хмельницький.
Онлайн-лекція Ірини Шевчук «Сучасні інформаційні технології та штучний інтелект в управлінні знаннями»
Нещодавно здобувачі вищої освіти, що навчаються за освітньою програмою «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська», мали чудову нагоду відвідати онлайн-лекцію «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В УПРАВЛІННІ ЗНАННЯМИ». Спікером виступила доктор економічних наук, професор, академік ГО «Національна академія наук вищої освіти України», академік ГО «Міжнародна академія освіти і науки», завідувач кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Львівського національного університету імені Івана Франка ІРИНА ШЕВЧУК.
Візит до Товариства «Просвіта»: студенти-філологи на шляху до інтелектуального й духовного розвитку
Напередодні Дня міста разом зі студентами-філологами в рамках навчального курсу «Українська мова за професійним спрямуванням» мали нагоду побувати в інтелектуально-духовному просторі Хмельницького міського Товариства української мови імені Тараса Шевченка «Просвіта».
Лекція Брюса Л. Андерсона: концепт свободи Андрія Волана та його значення для сучасного суспільства
26 вересня 2024 року студенти та науковці Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова мали нагоду поспілкуватися з Брюсом Л. Андерсоном – доктором філософії (Оксфордський центр місіонерських досліджень), президентом Інституту Реформації (США, Вірджинія). Під час лекції на тему «Wolan’s Concept of the “Honourable Man”: With reference to the Raziwills» гість поділився глибоким аналізом суспільно-політичних ідей Андрія Волана, видатного реформатора-теолога.
Ознайомча екскурсія для першокурсників: відкриття можливостей бібліотеки в рамках акції «Місячник першокурсника»
25 вересня відбулася ознайомча екскурсія до бібліотеки в рамках акції «Місячник першокурсника» для першокурсників, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська». Студентам було надано детальну інформацію про проекти, які реалізовуються у бібліотеці та можливості для їхнього навчання та особистого розвитку, а також участь у освітніх та культурних програмах.
«Першокурсники ХУУП імені Леоніда Юзькова на науково-практичній конференції: Мова – наш ідеологічний фронт Перемоги»
24 вересня 2024 року першокурсники Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова долучилися до науково-практичної конференції «Мова – наш ідеологічний фронт Перемоги», організованої Хмельницькою міською радою, Департаментом освіти та науки спільно з Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією.
Мотиваційна зустріч з професіоналами перекладу для першокурсників ХУУП
19 вересня 2024 року першокурсники, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська», мали унікальну можливість поспілкуватися з досвідченими перекладачами: Михайло Калінійчук, власник центру іноземних мов та бюро перекладів «ENjoy», перекладач, координатор міжнародних проєктів, який працював з ОБСЄ, НАТО, ЄС, посольством США, Всесвітньою митною організацією та іншими міжнародними структурами, спеціалізується на усному та письмовому перекладі, зокрема військовому; Вадим Басистий, практикуючий перекладач, радник голови Хмельницької ОВА з міжнародних зв’язків.
Студенти-філологи побували у Хмельницькому обласному краєзнавчому музеї: пізнання культури та історії Поділля
У рамках навчальних дисциплін «Лінгвокраїнознавство англомовних країн» та «Лінгвокраїнознавство країн другої іноземної мови» студенти другого курсу спеціальності 035 Філологія 17 вересня 2024 року відвідали Хмельницький обласний краєзнавчий музей — значний науковий та культурно-просвітницький осередок міста та області. Екскурсія розширила соціокультурний досвід майбутніх філологів-перекладачів, а отримана інформація допоможе у роботі над проєктом «Культура і традиції Великої Британії, Німеччини та України: порівняльна характеристика».
Першокурсники-філологи у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці: знайомство з можливостями та ресурсами
В рамках проведення Місячника першокурсника 15 вересня 2024 року студенти-філологи першого курсу мали чудову можливість ознайомитися з ресурсами та можливостями Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки під час спеціально організованої екскурсії, яку провели фахівці цього закладу.