Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Про лідерство від лідера і з підходом лідера!

7 листопада для студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» проведена гостьова лекція на тему «Лідерство в умовах децентралізації» Юлею САБІЙ, керуючою справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради.
У ході лекції Юлія Сергіївна теорію про децентралізацію оживила прикладами із життя громади, рішеннями та реальними результатами! Із власного лідерського досвіду та практики охарактеризувала лідера громади та змоделювала реальну ситуацію, а саме обрання голови територіальної громади серед студентів та попросивши кандидата пояснити громаді (присутнім усім студентам) чому саме він має бути головою. Продемонтрувала реальними ситуаціями чому пасивність громади, некомпетентнісь та необізнаність є ознакою не ефективного розвитку громади. Пояснила студентам повноваження і відповідальність голови громади, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів та членів громади!!!
Особливого акценту у лекції було надано відкритості Хмельницької міської ради до молоді через стажування та через активну громадянську позицію!
Цитата Юлії САБІЙ: «Є пропозиція до кожного: самим стати владою. Спробувати 100% потрібно. Ви частинка України !!! Ви частинка громади !!! Будьте активними!!! Зробіть реальністю «Я за Україну готовий!!!»
Лекція проведена в рамках навчальних дисциплін «Місцеве самоврядування» викладач Ірина КОВТУН, «Механізми та технології публічного управління та адміністрування»» викладач Едуард ЩЕПАНСЬКИЙ, «Система публічного адміністрування» викладач Людмила ТРЕБИК та для здобувачів першого, другого та третього рівнів вищої освіти за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування.