🌍🎓 6 кредитів ЄКТС міжнародного досвіду: цифрові фінанси, публічна стійкість та глобальні трансформації — новий етап професійного зростання кафедри фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку ХУУП імені Леоніда Юзькова 💼📊
Стрімкі трансформації глобального фінансового середовища, цифровізація економіки, посилення безпекових викликів та курс України на євроінтеграцію формують нові вимоги до науковців і викладачів. Саме тому аспіранти та викладачі кафедри фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова долучилися до масштабного Міжнародного науково-педагогічного стажування обсягом 6 кредитів ЄКТС (180 годин) 5.01. 2026 р. по 15.02.2026р.
Організаторами програми виступили міжнародні партнери — Netherlands Business Academy та Україно-Американська асоціація працівників вищої школи, які забезпечили високі стандарти академічної мобільності, міждисциплінарності та професійного розвитку.
🔎 Ключові тематичні напрями стажування:
🔹 Фінанси та архітектура стійкості
Публічні фінанси в новій конфігурації світового порядку, фінансова спроможність територіальних громад, бюджетна безпека та антикризове управління.
🔹 Цифровізація та фінтех
Корпоративні фінанси в умовах цифрової трансформації, фінансові технології (FinTech), Big Data, аналітичні цифрові інструменти у фінансових дослідженнях.
🔹 Глобальні ринки та євроінтеграція
Макро- та мікропроцеси світової економіки, міжнародні економічні відносини, декарбонізація та фінансові механізми сталого розвитку.
🔹 Регулювання та контроль
Сучасні трансформації обліку, оподаткування та аудиту, митна політика, регуляторні стратегії в умовах глобалізації.
🔹 Міжгалузева модернізація
Інновації у правничій освіті, публічне управління, менеджмент закладів охорони здоров’я, логістика та підприємницькі екосистеми.
Програма реалізовувалася в інтерактивному онлайн-форматі: лекції, тренінги, воркшопи та вебінари за участю провідних зарубіжних і українських науковців та практиків. Такий формат дозволив учасникам не лише поглибити теоретичні знання, а й отримати прикладні кейси для впровадження в освітній процес, наукові публікації та дисертаційні дослідження.
За результатами навчання учасники отримали міжнародні сертифікати, що підтверджують відповідність їхньої підготовки європейським та американським академічним стандартам.
Зокрема:
✔️ здобувачка третього (освітньо-наукового) рівня Юлія Граматович пройшла стажування за напрямом «Корпоративні фінанси в умовах цифровізації економіки та глобальних невизначеностей»;
✔️ доцент кафедри Вадим Пухальський поглибив фахові компетентності за напрямом «Облік, оподаткування та аудит в умовах глобалізаційних змін: сучасні виклики та трансформаційні стратегії».
Участь у програмі стала важливим кроком до інтеграції міжнародного академічного досвіду в український науково-освітній простір та посилення конкурентоспроможності фінансової науки України.
🤝 Дякуємо партнерам за змістовну програму, натхнення та професійний діалог!
Разом формуємо сучасну фінансову освіту, де інновації, цифровізація та стійкість є фундаментом розвитку. 🇺🇦✨