Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Новини

Онлайн-зустріч із здобувачами вищої освіти на магістерському рівні на тему: «Міжнародна співпраця та грантові можливості»

26 лютого 2024 року фахівцем відділу з координації наукових заходів, міжнародного співробітництва та грантової діяльності Анною ДАНІЛОВОЮ було проведено інформаційну онлайн-зустріч із здобувачами вищої освіти на магістерському рівні на тему: «Міжнародна співпраця та грантові можливості».

У центрі уваги науковців – публічне управління в Україні

8 лютого 2024 року в стінах Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова відбулася III Міжнародна науково-практична конференція «Публічне управління в Україні: виклики сьогодення та глобальні імперативи». Модератором наукового заходу виступив завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права, доктор наук з державного управління, професор Щепанський Едуард Валерійович.

Всеукраїнський науковий круглий стіл «Українська соборність: теоретико-філософський та історико-правовий дискурс»

22 січня 2024 року у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова відбувся Всеукраїнський науковий круглий стіл на тему: «Українська соборність: теоретико-філософський та історико-правовий дискурс». На початку заходу, адміністрація Університету та колеги привітали Стеньгач Надію Олександрівну, професора кафедри теорії та історії держави і права, кандидата юридичних наук із чудовим ювілеєм та висловили найщиріші побажання з нагоди Дня народження.

Лекція на тему: "Проблема лідерства в контексті української діаспори в Канаді (1-2 хвилі еміграції)"

28 листопада 2023 року відбулась лекція на тему: "Проблема лідерства в контексті української діаспори в Канаді (1-2 хвилі еміграції)", яку провела кандидат філософських наук, запрошена учена університету Манітоби (Канада) Куліш Наталія Стефанівна.

Всеукраїнський Круглий стіл «Актуальні проблеми здійснення та захисту сімейних прав та інтересів: виклики війни»

Кафедрою цивільного права та процесу Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова 25 листопада 2023 року проведено всеукраїнський Круглий стіл «Актуальні проблеми здійснення та захисту сімейних прав та інтересів: виклики війни». Модератором заходу виступила завідувачка кафедри цивільного права та процесу Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, докторка юридичних наук, професорка, заслужена юристка України Гринько Світлана Дмитрівна.

Лекція «Центр Українських Канадських студій Манітобського університету: академічна структура та діяльність»

24 листопада відбулася лекція координатора Центру Українських Канадських студій Університету Манітоби Юлії Іванюк на тему: «Центр Українських Канадських студій Манітобського університету: академічна структура та діяльність».   Під час лекції слухачі мали можливість дізнатись про історію створення Центру, основні напрямки його діяльності, міждисциплінарні курси та програми, пов'язані з мовою, культурою й літературою українців Канади та про можливості навчання за цими курсами та програмами.

Лекція на тему: «Досвід децентралізації в Польщі в порівнянні до України: історичний аспект»

У рамках реалізації договору про співпрацю, укладеного між Хмельницьким університетом управління та права імені Леоніда Юзькова та Українським історичним товариством в Польщі 7 листопада 2023 року о 10:00 (Україна) відбулася лекція на тему: «Досвід децентралізації в Польщі в порівнянні до України: історичний аспект». Лектором якої виступив член українського історичного товариства у Польщі, кандидат суспільних наук з політології Ігор КСЕНИЧ.

Двадцять другі осінні юридичні читання «Політико-правові передумови європейської та євроатлантичної інтеграції України»

13 жовтня 2023 року у стінах Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова відбулася Міжнародна науково-практична конференція Двадцять другі осінні юридичні читання «Політико-правові передумови європейської та євроатлантичної інтеграції України»
Учасниками конференції стали знані науковці, партнери та друзі Університету. Відкрив офіційну академію доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Омельчук Олег Миколайович, який звернувся до колективу із вітальним словом.

Результати щорічного Конкурсу імені Святого Володимира на краще науково-правниче видання

12 жовтня 2023 року відбулося засідання Номінаційного комітету щорічного Конкурсу імені Святого Володимира на краще науково-правниче видання. 
У цьому році для участі в Конкурсі було подано вісімнадцять видань у восьми номінаціях.
Урочисте оголошення результатів Конкурсу відбулося 13 жовтня під час відкриття Міжнародної науково-практичної конференції Двадцять другі осінні юридичні читання «Політико-правові передумови європейської та євроатлантичної інтеграції України»

В УНІВЕРСИТЕТІ ВІДБУВСЯ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ ЗА МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ!

3 жовтня 2023 року у стінах Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова відбувся науково-практичний круглий стіл з міжнародною участю, на тему «Діяльність судових і правоохоронних органів в  умовах воєнного стану: виклики та актуальні проблеми», який передбачав виступи представників судової влади США, представників органів публічної влади, суддів та академічної спільноти з метою обговорення та пошуку рішень щодо функціонування судових і правоохоронних органів в умовах воєнного стану, посилення комунікації та належного процесуального оформлення з урахуванням найкращого міжнародного досвіду.