Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Новини

Участь у круглому столі «Актуальні проблеми захисту прав внутрішньо переміщених осіб»

28 вересня 2023 року у стінах Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова відбувся науково-практичний круглий стіл «Актуальні проблеми захисту прав внутрішньо переміщених осіб» в межах реалізації ґрантового проєкту «Консультаційний хаб для внутрішньо переміщених осіб «Допомога поруч».  В межах секції «Захист конституційних прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» з доповіддю на тему «Ґендерний аспект у вирішенні питань внутрішньо переміщених осіб в умовах воєнного часу» виступила докторка наук з державного управління, завідувачка науково-дослідної частини, професорка кафедри Інна ШЕВЧУК.

Незабутній День туризму

Незабутнім для першокурсників спеціальности 242 Туризм і рекреація Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова було перше студентське святкування їхнього професійного свята. Патріотично-культурною крапкою Міжнародного дня туризму був похід до кінотеатру на Українську історичну стрічку «Довбуш». Враження від фільму додали іще більшого бажання пізнавати нелегку й героїчну історію України та мандрувати її безцінними туристичними перлинами.

Екскурсія у Хмельницьку міську раду

Студенти першого курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова відвідали міську раду. Під час екскурсії студенти більше дізналася про роботу депутатів міської ради, їхні обов'язки, роботу структурних підрозділів Хмельницької міської ради. Екскурсія була організована Тетяною Підлісною в.о. декана факультету публічного управління та Людмилою Требик доцентом кафедри в рамках проходження практики «Вступ до фаху «Публічне управління та адміністрування». 

Затишок і знання у «Ресторації Шпіґеля»

26 вересня 2023 року, директорка «Ресторації Шпіґеля» Ганна ДІЛЬ провела у своєму закладі доволі цікаву лекцію для третьокурсників спеціальности 242 Туризм і рекреація на тему «Керівник та підлеглий в готельно-ресторанній індустрії». Наші здобувачі вкотре переконалися у практичній дієвості професійної підготовки саме в такому наглядному безпосередньо-дружному й атмосферно-сприятливому форматі. Третьокурсники, на прикладі «Ресторації Шпіґеля», побачили й усвідомили наскільки важливою є побудова власної моделі відносин між керівником та підлеглими.

Неповторна гармонія культурно-пізнавально-релігійних мандрів у глибину століть і сучасного гастрономічного туризму

22 вересня 2023 року здобувачі вищої освіти за спеціяльністю 242 Туризм і рекреація відправилися до Сутківців. Захоплюючу поїздку для наших студентів професійно та відповідально організовує туристична аґенція «Дім Подорожей» під керівництвом Анни КОБИЛЯНСЬКОЇ. 

Краєзнавчо-пізнавальна екскурсія «Проскурів – Романтика старовини»

В рамках Навчальної практики «Вступ до фаху» й Історії туризму, наші першокурсники 21 вересня 2023 року відвідали КЗК «Хмельницький обласний краєзнавчий музей». Основна частина екскурсії була присвячена детальній характеристиці чудових рукотворних експонатів побутового й мистецького характеру. Своєрідна мовленнєво-інтонаційно-ерудована манера Катерини ДАНИЛОВОЇ з позмінними переливами від напружено-серйозних нот до жартівливо-комічних епізодів додала екскурсії неповторного шарму від заворожених поглядів до веселих усмішок студентської молоді

Безмежний світ подорожей і пригод на лекції в туристичній аґенції

В рамках Навчальної практики «Вступ до фаху», першокурсники Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова за спеціяльністю 242 Туризм і рекреація 20 вересня 2023 року відвідали туристичну аґенцію «Дім Подорожей». Лекційне заняття на тему «Характеристика підприємств туристичної галузі» провела директорка Анна КОБИЛЯНСЬКА

Коридорами-«сторінками» «Енеїди»

Першокурсники спеціальности 242 Туризм і рекреація Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова в рамках Навчальної практики «Вступ до фаху» й навчальної дисципліни «Історія туризму» здійснюють ознайомлювальну екскурсію до об’єктів індустрії гостинности. Так, 14 вересня 2023 року наші студенти відвідали готель «Енеїда». У першу чергу здобувачі відзначили вигідність розташування цього закладу по відношенню до важливих адміністративних, фінансових, торгівельних і культурних об’єктів

Захоплюючий світ студентства очима першокурсників

У Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова здійснюється якісна фахова підготовка здобувачів вищої освіти упродовж усього навчального процесу. Нагоду переконатися в цьому, у свій перший студентський тиждень, мали першокурсники за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування. Хай усі чотири роки навчання на спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування дарують нашим здобувачам тільки приємні миті й реалізацію усіх професійних мрій і починань.
 

Пізнаємо основи готельно-ресторанної справи

7 вересня 2023 року студенти першого курсу за спеціальністю 242 Туризм і рекреація в рамках Навчальної практики «Вступ до фаху» й навчальної дисципліни «Історія туризму» здійснили ознайомлювальну екскурсію до готельно-ресторанного комплексу «Південна Брама» і «Ресторації Шпіґеля». Здобувачі вищої освіти зі спеціальності 242 Туризм і рекреація зрозуміли формулу успіху «Південної Брами» та «Ресторації Шпіґеля» – це, в першу чергу, обґрунтована концепція створення і функціонування обох закладів. Її реалізація є настільки систематичною, впевненою, чіткою, взаємодоповнюючою і переконливою, що якісно вирізняє «Південної Браму» та «Ресторацію Шпіґеля» в індустрії гостинності Хмельницького.