Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Новини

Закріплення практичних і соціальних навичок у туристично-рекреаційному Сатанові

Підготовка фахівців за спеціальностями 242 Туризм і рекреація й 281 Публічне управління та адміністрування у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова передбачає реґулярні заходи, що сприяють набуттю, закріпленню й удосконаленню практичних і соціальних навичок. З цією метою, 24 Травня 2024 року, для студентів освітніх програм «Бакалавр туризму» і «Бакалавр публічного управління та адміністрування» організовано навчально-пізнавальну поїздку до Сатанова. 

Гостьова лекція на тему «Досвід децентралізації Хмельниччини: виклики та перспективи»

21 травня 2024 року для студентів 1 та 2 курсів за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування депутаткою Хмельницької обласної ради, головою постійної комісії із регіонального розвитку, волонтеркою, кавалеркою Ордену Княгині Ольги ІІІ ступеня Аліною КОВАЛЬ було проведено гостьову лекцію на тему «Досвід децентралізації Хмельниччини: виклики та перспективи». Під час спілкування зі студентами Аліна Володимирівна поділилася власним досвідом залучення до процесів децентралізації в Україні та в Хмельницькій області, утворення найперших на Хмельниччині об’єднаних територіальних громад – Волочиської, Війтовецької, Наркевицької, зупинилася на актуальних питаннях фінансування сучасних територіальних громад, практичних аспектах розробки стратегічних документів їхнього розвитку тощо.

Туристично-доброчинна весна в Меджибожі

Реалізація освітніх програм «Бакалавр туризму» і «Бакалавр публічного управління та адміністрування» у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова, окрім навчальної і науково-дослідної роботи, — передбачає набуття, закріплення й удосконалення професійних практичних умінь та соціальних навичок (soft skills). Саме тому, 11 Травня 2024 року, для студентів спеціяльностей 242 Туризм і рекреація й 281 Публічне управління та адміністрування організовано доброчинну поїздку до Меджибожа. 

Виховуємо наукове майбутнє України

Наукова робота є невід’ємним елементом реалізації освітньої програми «Бакалавр публічного управління та адміністрування» Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова. Так, наші здобувачі взяли активну участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Цивільна безпека в умовах воєнного стану», що проводився у Національному університеті цивільного захисту України. а підсумками Конкурсу, студент другого курсу спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування Артьом БАЧИНСЬКИЙ нагороджений Дипломом ІІ ступеня за наукову роботу «Вдосконалення публічного управління під час воєнного стану» під керівництвом асистентки кафедри публічного управління та адміністрування Ірини ЮРИЧИНОЇ.

Навчально-ознайомчий візит до Державного архіву Хмельницької області

В рамках вивчення освітньої компоненти «Документаційне забезпечення діяльності органів публічного управління», для студентів 2 курсу освітньої програми «Бакалавр публічного управління та адміністрування» організовано навчально-ознайомчий візит до Державного архіву Хмельницької області. Під час візиту студенти ознайомились із роботою читального залу, порядком підшивання та зберігання архівних документів, а також відвідали одне із архівосховищ Державного архіву, де мали можливість доторкнутися до сторінок історії нашого регіону та побувати у виставкових залах закладу.

Духовно-архітектурна перлина Підлісного Мукарова й Бузкова казка Маліївців — туристично-рекреаційне сьогодення і майбутнє Хмельниччини

27 квітня 2024 року, студенти спеціяльности 242 Туризм і рекреація Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова відвідали Підлісний Мукарів і Маліївці. Варто зазначити, що цей тур спільно продуманий і зорганізований здобувачами освітньої програми «Бакалавр туризму» й тураґенцією «Дім Подорожей». я туристично-рекреаційна поїздка здобувачів освітньої програми «Бакалавр туризму» до Підлісного Мукарова і Маліївців комплексно увібрала та поєднала безцінним досвідом, враженнями й емоціями вивчений матеріял багатьох освітніх компонентів, що позитивно сприятиме практично-професійному зростанню.

ФОРМУЄМО НАВИКИ ПУБЛІЧНОГО ВИСТУПУ ТА РОБОТИ В КОМАНДІ

23 квітня 2024 року у рамках навчальної дисципліни «Теорія організації», викладання якої забезпечує деканеса факультету управління та економіки, доцентка кафедри публічного управління та адміністрування,  к.е.н., доцентка Тетяна ТЕРЕЩЕНКО, відбулась особлива лекція, адже лекторками виступили студентки 2 курсу за спеціальностями 073 Менеджмент та 281 Публічне управління та адміністрування – Аліна НАКОНЕЧНА, Аріна РОГОЖА та Іванна ЦАРУК.  

СВІТОВЕ КАФЕ «ІНСТРУМЕНТИ САМООРГАНІЗАЦІЇ: УПРАВЛІННЯ ЧАСОМ»

16 квітня 2024 року у рамках вивчення навчальної дисципліни «Теорія організації» студентами 2 курсу за спеціальностями 073 Менеджмент та 281 Публічне управління та адміністрування, викладання якої забезпечує деканеса факультету управління та економіки, доцентка кафедри публічного управління та адміністрування,  к.е.н., доцентка Тетяна ТЕРЕЩЕНКО, відбулась ділова гра за методикою «Світове кафе (World Cafe)». У ході ділової гри були сформовані чотири комунікативні майданчики, які працювали над актуальними проблемами управління часом (тайм-менеджменту), при цьому учасники мали можливість обмінюватись досвідом та вести креативні дискусії.

Захист звітів з педагогічної практики аспірантів

Пройдений етап педпрактики, для здобувачів другого року навчання освітньо-наукової програми «Доктор філософії з публічного управління та адміністрування», завершився захистом звітів 12 квітня 2024 року. Захист педагогічної практики дозволив поділитися досвідом, перейняти різні підходи до виконання тих чи інших завдань, збагатити свою скарбничку знань і вмінь новою цінною інформацією.

Гостьова лекція на тему "Цифровізація процесів відбудови та відновлення України"

10 квітня 2024 року  відбулась гостьова лекція на тему "Цифровізація процесів відбудови та відновлення України". Запрошеним гостем і лектором виступала Вінер Марина Вікторівна, в.о. начальника управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю Хмельницької міської ради. Учасниками були студенти бакалаврату, магістратури та аспірантури спеціальності Публічне управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова.