Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Новини

Випускна атестація здобувачів освітньої програми «Бакалавр туризму»

Втретє у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова проходить випускна атестація здобувачів освітньої програми «Бакалавр туризму». Успішно захистивши звіти з переддипломної практики і здавши комплексний екзамен за спеціяльністю, студенти активно готувалися до захисту бакалаврських робіт, який відбувся 13 червня 2024 року. Цьогорічна тематика обраних досліджень є результатом теоретичної і практичної підготовки упродовж навчання з урахуванням теперішніх реалій. У бакалаврських роботах здійснено акцент на військових діях, сучасних досягненнях і викликах. 

Випускна атестація здобувачів освітньої програми «Бакалавр публічного управління та адміністрування»

Студенти спеціяльности 281 Публічне управління та адміністрування зробили два важливі бакалаврські кроки – 10 червня 2024 року здали комплексний екзамен за спеціяльністю, а 12 червня 2024 року захистили кваліфікаційні роботи. Захист бакалаврських робіт відбувся з дотриманням усіх заходів безпеки. За результатами навчання, комплексного екзамену та захисту кваліфікаційної роботи Анастасія ЛЕНЧУК отримає диплом бакалавра з відзнакою.

Її величність Бакота…

Завершальним яскравим акордом весняного семестру для здобувачів освітньої програми «Бакалавр туризму» Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова стала омріяна поїздка до Бакоти 5 Червня 2024 року. Уже вкотре, професійною та злагодженою роботою студентів з туристичною аґенцією «Дім Подорожей» детально пророблено маршрут комплексної навчально-практичної мандрівки. Дружня компанія і мальовнича природа з вікон автобуса були своєрідною увертюрою. З кожним кроком до Оглядового майданчика відчувався прилив неабиякої сили, що багатовіковою історією вабила з-під глибин могутнього Дністра.

Закріплення практичних і соціальних навичок у туристично-рекреаційному Сатанові

Підготовка фахівців за спеціальностями 242 Туризм і рекреація й 281 Публічне управління та адміністрування у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова передбачає реґулярні заходи, що сприяють набуттю, закріпленню й удосконаленню практичних і соціальних навичок. З цією метою, 24 Травня 2024 року, для студентів освітніх програм «Бакалавр туризму» і «Бакалавр публічного управління та адміністрування» організовано навчально-пізнавальну поїздку до Сатанова. 

Гостьова лекція на тему «Досвід децентралізації Хмельниччини: виклики та перспективи»

21 травня 2024 року для студентів 1 та 2 курсів за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування депутаткою Хмельницької обласної ради, головою постійної комісії із регіонального розвитку, волонтеркою, кавалеркою Ордену Княгині Ольги ІІІ ступеня Аліною КОВАЛЬ було проведено гостьову лекцію на тему «Досвід децентралізації Хмельниччини: виклики та перспективи». Під час спілкування зі студентами Аліна Володимирівна поділилася власним досвідом залучення до процесів децентралізації в Україні та в Хмельницькій області, утворення найперших на Хмельниччині об’єднаних територіальних громад – Волочиської, Війтовецької, Наркевицької, зупинилася на актуальних питаннях фінансування сучасних територіальних громад, практичних аспектах розробки стратегічних документів їхнього розвитку тощо.

Туристично-доброчинна весна в Меджибожі

Реалізація освітніх програм «Бакалавр туризму» і «Бакалавр публічного управління та адміністрування» у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова, окрім навчальної і науково-дослідної роботи, — передбачає набуття, закріплення й удосконалення професійних практичних умінь та соціальних навичок (soft skills). Саме тому, 11 Травня 2024 року, для студентів спеціяльностей 242 Туризм і рекреація й 281 Публічне управління та адміністрування організовано доброчинну поїздку до Меджибожа. 

Виховуємо наукове майбутнє України

Наукова робота є невід’ємним елементом реалізації освітньої програми «Бакалавр публічного управління та адміністрування» Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова. Так, наші здобувачі взяли активну участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Цивільна безпека в умовах воєнного стану», що проводився у Національному університеті цивільного захисту України. а підсумками Конкурсу, студент другого курсу спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування Артьом БАЧИНСЬКИЙ нагороджений Дипломом ІІ ступеня за наукову роботу «Вдосконалення публічного управління під час воєнного стану» під керівництвом асистентки кафедри публічного управління та адміністрування Ірини ЮРИЧИНОЇ.

Навчально-ознайомчий візит до Державного архіву Хмельницької області

В рамках вивчення освітньої компоненти «Документаційне забезпечення діяльності органів публічного управління», для студентів 2 курсу освітньої програми «Бакалавр публічного управління та адміністрування» організовано навчально-ознайомчий візит до Державного архіву Хмельницької області. Під час візиту студенти ознайомились із роботою читального залу, порядком підшивання та зберігання архівних документів, а також відвідали одне із архівосховищ Державного архіву, де мали можливість доторкнутися до сторінок історії нашого регіону та побувати у виставкових залах закладу.

Духовно-архітектурна перлина Підлісного Мукарова й Бузкова казка Маліївців — туристично-рекреаційне сьогодення і майбутнє Хмельниччини

27 квітня 2024 року, студенти спеціяльности 242 Туризм і рекреація Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова відвідали Підлісний Мукарів і Маліївці. Варто зазначити, що цей тур спільно продуманий і зорганізований здобувачами освітньої програми «Бакалавр туризму» й тураґенцією «Дім Подорожей». я туристично-рекреаційна поїздка здобувачів освітньої програми «Бакалавр туризму» до Підлісного Мукарова і Маліївців комплексно увібрала та поєднала безцінним досвідом, враженнями й емоціями вивчений матеріял багатьох освітніх компонентів, що позитивно сприятиме практично-професійному зростанню.

ФОРМУЄМО НАВИКИ ПУБЛІЧНОГО ВИСТУПУ ТА РОБОТИ В КОМАНДІ

23 квітня 2024 року у рамках навчальної дисципліни «Теорія організації», викладання якої забезпечує деканеса факультету управління та економіки, доцентка кафедри публічного управління та адміністрування,  к.е.н., доцентка Тетяна ТЕРЕЩЕНКО, відбулась особлива лекція, адже лекторками виступили студентки 2 курсу за спеціальностями 073 Менеджмент та 281 Публічне управління та адміністрування – Аліна НАКОНЕЧНА, Аріна РОГОЖА та Іванна ЦАРУК.