Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Новини

Неповторна гармонія культурно-пізнавально-релігійних мандрів у глибину століть і сучасного гастрономічного туризму

22 вересня 2023 року здобувачі вищої освіти за спеціяльністю 242 Туризм і рекреація відправилися до Сутківців. Захоплюючу поїздку для наших студентів професійно та відповідально організовує туристична аґенція «Дім Подорожей» під керівництвом Анни КОБИЛЯНСЬКОЇ. 

Краєзнавчо-пізнавальна екскурсія «Проскурів – Романтика старовини»

В рамках Навчальної практики «Вступ до фаху» й Історії туризму, наші першокурсники 21 вересня 2023 року відвідали КЗК «Хмельницький обласний краєзнавчий музей». Основна частина екскурсії була присвячена детальній характеристиці чудових рукотворних експонатів побутового й мистецького характеру. Своєрідна мовленнєво-інтонаційно-ерудована манера Катерини ДАНИЛОВОЇ з позмінними переливами від напружено-серйозних нот до жартівливо-комічних епізодів додала екскурсії неповторного шарму від заворожених поглядів до веселих усмішок студентської молоді

Безмежний світ подорожей і пригод на лекції в туристичній аґенції

В рамках Навчальної практики «Вступ до фаху», першокурсники Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова за спеціяльністю 242 Туризм і рекреація 20 вересня 2023 року відвідали туристичну аґенцію «Дім Подорожей». Лекційне заняття на тему «Характеристика підприємств туристичної галузі» провела директорка Анна КОБИЛЯНСЬКА

Коридорами-«сторінками» «Енеїди»

Першокурсники спеціальности 242 Туризм і рекреація Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова в рамках Навчальної практики «Вступ до фаху» й навчальної дисципліни «Історія туризму» здійснюють ознайомлювальну екскурсію до об’єктів індустрії гостинности. Так, 14 вересня 2023 року наші студенти відвідали готель «Енеїда». У першу чергу здобувачі відзначили вигідність розташування цього закладу по відношенню до важливих адміністративних, фінансових, торгівельних і культурних об’єктів

Захоплюючий світ студентства очима першокурсників

У Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова здійснюється якісна фахова підготовка здобувачів вищої освіти упродовж усього навчального процесу. Нагоду переконатися в цьому, у свій перший студентський тиждень, мали першокурсники за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування. Хай усі чотири роки навчання на спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування дарують нашим здобувачам тільки приємні миті й реалізацію усіх професійних мрій і починань.
 

Пізнаємо основи готельно-ресторанної справи

7 вересня 2023 року студенти першого курсу за спеціальністю 242 Туризм і рекреація в рамках Навчальної практики «Вступ до фаху» й навчальної дисципліни «Історія туризму» здійснили ознайомлювальну екскурсію до готельно-ресторанного комплексу «Південна Брама» і «Ресторації Шпіґеля». Здобувачі вищої освіти зі спеціальності 242 Туризм і рекреація зрозуміли формулу успіху «Південної Брами» та «Ресторації Шпіґеля» – це, в першу чергу, обґрунтована концепція створення і функціонування обох закладів. Її реалізація є настільки систематичною, впевненою, чіткою, взаємодоповнюючою і переконливою, що якісно вирізняє «Південної Браму» та «Ресторацію Шпіґеля» в індустрії гостинності Хмельницького.

Перші сходинки до омріяної професії

4 вересня 2023 року у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова розпочався новий навчальний рік. Незабутніми для здобувачів вищої освіти за спеціальністю 242 Туризм і рекреація будуть урочистості присвячені початку нового етапу їхнього життя. Мудрі і теплі слова й побажання адміністрації університету, рідного факультету й випускової кафедри світлою аурою супроводжуватимуть першокурсників упродовж усього їхнього навчання.

Захист кваліфікаційних робіт випускників спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування

19 червня 2023 року відбувся захист кваліфікаційних робіт випускників спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування. За результатами навчання, атестаційного екзамену та захисту кваліфікаційних робіт Ярослав БЕКАС, Володимир МІЛЬКО, Ульяна НЕДЗЕЛЬСЬКА й Ольга ШИМКО отримають дипломи бакалавра з відзнакою.

Наш другий туристичний бакалаврський випуск

16 червня 2023 року відбувся захист кваліфікаційних робіт випускників освітньої програми «Бакалавр туризму». Вивчений теоретичний матеріал і практична підготовка упродовж усього періоду навчання зіграли свою роль у виборі тем і методів досліджень. У бакалаврських роботах були враховані військові реалії, сучасні досягнення та виклики.

Дискусійний круглий стіл за міжнародною участю «УДОСКОНАЛЕННЯ ПРАКТИЧНО-ОРІЄНТОВАНОЇ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ПУБЛІЧНОЇ СФЕРИ».

15 червня 2023 року науково-педагогічні працівники та аспіранти кафедри публічного управління та адміністрування взяли участь у дискусійному круглому столі за міжнародною участю «УДОСКОНАЛЕННЯ ПРАКТИЧНО-ОРІЄНТОВАНОЇ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ПУБЛІЧНОЇ СФЕРИ».