Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Новини

Самоорганізація. Пошук внутрішніх мотивів до саморозвитку та розвитку власної справи

24 травня 2023 року у рамках навчальної дисципліни «Теорія організації» відбулось цікаве спілкування студентів 2 курсу за спеціальністю 073 Менеджмент та 281 Публічне управління та адміністрування з мега успішною та креативною приватною підприємницею КОВНАЦЬКОЇ Аліни.

24 травня 2023 року студенти вітали в стінах університету аташе з питань культури та освіти Посольства Угорщини в Україні, пана Міхая Грубера

24 травня 2023 року студенти за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова мали честь вітати в стінах університету аташе з питань культури та освіти Посольства Угорщини в Україні, пана Міхая Грубера

Волонтерсько-туристична Весна

20 травня 2023 року, чимала група бажаючих вирушила до Меджибізького фортечно-замкового комплексу. Студентів розподілили на кілька робочих груп, більшість з яких працювали на археологічних ділянках. Опісля, на наших здобувачів освітньої програми «Бакалавр туризму» очікували дві незабутні екскурсії.

Зустріч-дискусія на тему «Чому громади стають успішними?»

19 травня 2023 року здобувачі вищої освіти Хмельницького університету управління та права взяли участь у зустрічі-дискусії на тему «Чому громади стають успішними?»

Краєзнавчо-пізнавальний День вишиванки

18 травня 2023 року, у КЗК «Хмельницький обласний краєзнавчий музей» відбулося відкриття виставки мотанок, створених майстринями з різник куточків України, в тому числі з тимчасово окупованих територій.

Міждисциплінарний підхід у підготовці фахівців сфери туризму і рекреації

Одним зі способів підготовки висококваліфікованих фахівців є міждисциплінарний підхід, що був успішно застосований в освітній програмі «Бакалавр туризму» Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова.

Гостьова лекція на тему: «Як сформувати оптимальний бюджет наукового проєкту»

25 квітня 2023 року здобувачі вищої освіти університету управління та права імені Леоніда Юзькова мали змогу долучитись  до онлайн-лекції на тему: «Як сформувати оптимальний бюджет наукового проєкту

День пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи

Сьогодні, 26 квітня 2023 р., у День пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи студенти за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування та 242 Туризм факультету управління та економіки відвідали Державний архів Хмельницької області.

Захопливий світ квітучого ботанічного саду

25 квітня студенти першого курсу за спеціальністю 242 Туризм факультету управління та економіки побували на екскурсії в ботанічному саду Хмельницького національного університету. Ця екскурсія відбулась в рамках вивчення навчальної дисципліни «Екологія»

Студенти за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування відвідали Державний архів Хмельницької області

Студентам провели екскурсію до архівосховища, ознайомили зі складом і змістом архівних фондів, була можливість власноруч доторкнутися до найцінніших сторінок історії рідного краю.