Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Платформи

Шановна спільното Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова!

Завдяки злагодженим зусиллям МОН України, а також на знак підтримки та солідарності з Україною, тисячі сучасних онлайн-курсів від кращих експертів, провідних закладів освіти, лідерів індустрії чекають на вас. Ми пропонуємо можливість безкоштовно отримати доступ до платного контенту та платних сертифікатів. В межах підтримки України, починаючи з березня 2022 року, світові освітні онлайн-платформи Coursera, Udemy, edX, ScienceDirect, Research4Life пропонують безкоштовний доступ  до своїх онлайн-курсів для студентів Університету, із можливістю отримати сертифікати про їх успішне проходження.
Долучіться до багатомільйонної спільноти слухачів усього світу!
Долучення університету до перерахованих цифрових ресурсів - це великий крок, і велике вікно можливостей, як для студентів, так і для викладачів навчального закладу. Але робота на цих платформах можлива лише виключно з корпоративної пошти ХУУП імені Леоніда Юзькова (домен univer.km.ua)

ScienceDirect ScienceDirect — одна з найбільших онлайн колекцій опублікованих наукових досліджень. Належить голландському видавництву Elsevier. Колекція містить майже 12 мільйонів елементів контенту з більш ніж 3500 журналів і понад 34000 електронних книг, довідників, наукових збірників. На основі ScienceDirect у 2002 році було створено базу даних Scopus.
Статті згруповано в чотири основні розділи:
фізичні і технічні науки;
природничі науки;
медичні науки;
соціальні і гуманітарні науки. 

Для налаштування доступу скористайтеся Інструкцією. 

Research4Life

image 45

Research4Life - міжнародна платформа науково-технічної, природничої, медичної та суспільно-політичної літератури. Через портал Research4Life надається доступ до електронних колекції книг і журналів міжнародних видавництв ElsevierSpringer NatureJohn Wiley & SonsTaylor & FrancisEmeraldSage PublicationsOxford University Press, Cambridge University PressIOP Publishing та інш.

Ласкаво просимо до Research4Life!
Завдяки  програмам Research4Life співробітники та студенти Університету матимуть доступ до однієї з найбільших у світі колекцій наукової та технічної літератури, запропонованих провідними міжнародними науковими видавництвами. Ви можете почати використовувати Research4Life на всіх підключених до Інтернету АРМ Університету.
Щоб розпочати сеанс Research4Life, перейдіть на єдиний портал Research4Life або спеціальні портали AGORA чи ARDI:

Hinari: (дослідження в галузі біології та медицини) https://portal.research4life.org/ 
AGORA: (дослідження в галузі сільського господарства) https://agora.research4life.org/ 
OARE: (дослідження навколишнього середовища) https://portal.research4life.org/ 
ARDI: (доступ до науково-технічної інформації) https://ardi.research4life.org/ 
GOALI: (дослідження в галузі права та соціальних наук) https://portal.research4life.org/ 

Click on the “silhouette” (Log in) button in the upper right corner of your screen.
На сторінці безпечного входу Research4Life ви повинні:
Введіть своє ім'я користувача (Login): 
Введіть свій пароль:
Натисніть кнопку Вхід

Тепер ви готові до використання Research4Life. Усі користувачі мають увійти, як зазначено вище, для кожного сеансу.

Ім'я користувача та пароль призначені для використання всім персоналом Університету; однак пароль Research4Life не можна оприлюднювати на веб-сайті установи чи будь-якій іншій веб-сторінці (вікі, блоги, сервери списків тощо), а також розповсюджувати особам, які не пов’язані з Університетом.
Також не дозволяється систематичне завантаження цілих журналів/книг. Ім’я користувача та пароль не можна використовувати за межами України. Несанкціоноване використання може призвести до дискваліфікації Університету з програми.

Уповноваженим представником університету у керуванні процесами реєстрації, надання доступу, моніорингу результатів є начальник відділу ІТ Володимир КУЛИК (admin [at] univer.km.ua)

Coursera

Доступ до навчальної платформи Coursera
Шановна спільното ХУУП імені Леоніда Юзькова!

Відтепер Ви маєте безкоштовний доступ до (понад 6 000) онлайн курсів від провідних університетів та компаній світу з можливістю отримання сертифіката по завершенню.

Кожний студент і викладач Університету може отримати безкоштовний доступ до курсів «Coursera» – платформи онлайн-навчання, заснованої викладачами Стенфордського університету. Курси Coursera тривають приблизно від 4-х до 12-ти тижнів, від однієї до двох годин відеолекції на тиждень. Ці курси містять вікторини, щотижневі вправи, оцінені та перевірені завдання, додаткове завдання з відзнакою, а іноді й підсумковий проект або іспит для завершення курсу.
Перегляньте доступні для вас курси та почніть свій кар’єрний розвиток прямо зараз. Адже згідно пп. 3-4 Наказу МОН України «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ВИЗНАННЯ У ВИЩІЙ ТА ФАХОВІЙ ПЕРЕДВИЩІЙ ОСВІТІ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАННЯ, ЗДОБУТИХ ШЛЯХОМ НЕФОРМАЛЬНОЇ ТА/АБО ІНФОРМАЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ В МІНІСТЕРСТВІ ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ 16 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ ЗА № 328/37664) «заклади освіти можуть визнавати результати неформального та/або інформального навчання, передбаченим відповідною ОП (результатом навчання певних освітніх компонентів або програмним результатом навчання), за підсумками якого приймається рішення про можливість зарахування особі певних освітніх компонентів (складових освітніх компонентів) відповідної ОП (у т. ч., в рамках її вибіркової компоненти)». При цьому згідно п. 8 зазначеного наказу «загальний обсяг освітніх компонентів ОП, що зараховується здобувачу освіти за підсумками неформального та /або інформального навчання, не може перевищувати 25 % відповідної освітньої програми».

Умови доступу до платформи:
1. Вхід: 
https://mooc4ua.online/coursera 

https://www.coursera.org/programs/khmiel-nits-kii-univiersitiet-upravlinnia-ta-prava-imieni-lieonida-iuz-kova?currentTab=CATALOG
2. Реєстрація виключно з корпоративної пошти ХУУП імені Леоніда Юзькова.
Для реєстрації корпоративної пошти чи розв'язання питань відновлення доступу до неї звертайтесь на електронну адресу admin [at] univer.km.ua

Також Ви можете також ознайомитися з записом вебінару за посиланням  https://www.youtube.com/watch?v=J-0Qzvfu5FU

Udemu

Доступ до навчальної платформи Udemy
Шановна спільното ХУУП імені Леоніда Юзькова!

Запрошуємо вас на Udemy, найбільшу у світі навчальну платформу для кількості онлайн-курсів. Для студентів Університету доступ до 12,5 тисяч найкращих курсів Udemy безкоштовний. Усі курси практичні та орієнтовані на конкретну задачу, можуть стати якісним доповненням навчальної дисципліни.
Долучайтеся до спільноти Udemy, вдосконалюйте свої професійні навички, опановуйте нові!

Умови доступу до платформи:
1. Вхід: 
https://mooc4ua.online/f/udemy

2. Реєстрація виключно з корпоративної пошти ХУУП імені Леоніда Юзькова.
Для реєстрації корпоративної пошти чи розв'язання питань відновлення доступу до неї звертайтесь на електронну адресу admin [at] univer.km.ua

Labster

Доступ до навчальної платформи Labster
Шановна спільното ХУУП імені Леоніда Юзькова!

Платформа Labster - світовий лідер з розробки віртуальних навчальних симуляторів, який вже успішно використовується в 2000 навчальних закладах, пропонує безкоштовний доступ до сотень віртуальних симуляторів з такими галузями:
анатомія та фізіологія;
біохімія;
біологія;
біотехнологія;
хімія;
наука про землю;
мікробіологія;
фізика.
Кожен симулятор є повноцінним віртуальним комплексом з відео-інструкціями, теоретичними відомостями та інтерактивними вправами, що забезпечуються в 3D-середовищі сучасних віртуальних лабораторій. Платформа Labster забезпечує можливість самостійного підключення викладачів і студентів з подальшим аналізом результатів їх робіт.

Умови доступу до платформи:
1. Вхід: 
https://www.labster.com/
2. 2. Реєстрація виключно з корпоративної пошти ХУУП імені Леоніда Юзькова.
Для реєстрації корпоративної пошти чи розв'язання питань відновлення доступу до неї звертайтесь на електронну адресу admin [at] univer.km.ua

Створіть свій перший курс
Почніть роботу з Labster, створивши новий курс, до якого можна додати симуляції та студентів.

Запис доступний за посиланням: WEBINAR2_URL. https://drive.google.com/file/d/1Nb96Kbcw0Wvoi2u1ZK64Vnp6cYN6FtHb/view 


Посилання до презентації: PRESENTATION_URL. https://docs.google.com/presentation/d/160mSyzXZ5wmMO2YDaMzOHcryH2M6bhaeNFAh0GxNX78/edit#slide=id.g1969f60de25_0_0


Запис першого вебінару Ви можете знайти тут: WEBINAR1_URL. https://www.youtube.com/watch?v=QsVQj7ll-3o 

Prometheus

50 онлайн-курсів від кращих університетів світу стануть доступними українською мовою на Prometheus безплатно. Prometheus за підтримки Посольства США в Україні та в партнерстві з Міністерством освіти і науки України запускають Всесвітній онлайн-університет. Протягом трьох років Prometheus першим в Україні перекладе українською мовою 50 онлайн-курсів найкращих світових університетів.

Розпочніть навчання вже зараз. Перші 10 курсів уже доступні для реєстрації. Обирайте найактуальніший для вас. Досвід світових експертів в одному кліку від вас!  Відчиняйте двері для нових можливостей. Що ви отримаєте? Всесвітній університет Prometheus — це швидкий та якісний шлях до змін у вашій карʼєрі. Під час навчання ви зможете отримати базові знання для нової професії, або доповнити наявні навички в різних галузях: від  програмування до створення маркетингових стратегій.

оціальна місія Prometheus
Ми будуємо майбутнє, де найкращі знання світу доступні кожному. З початку заснування, Prometheus запустив понад 300 безплатних освітніх продуктів та переклав українською всесвітньо відомі програми найпрестижніших університетів світу. Усе для того, щоб українці мали відкритий доступ до найактуальніших знань — з розробки, менеджменту, маркетингу та роботи зі штучним інтелектом. За час повномасштабного вторгнення активність на платформі перевищила довоєнні показники — сайт відвідало понад 4 мільйони українців та українок, а кількість зареєстрованих на платформі користувачів сягнула двох мільйонів. Від початку повномасштабного вторгнення доходи від продажу курсів Prometheus+ дало нам змогу запустити курси для ЗСУ, на яких 150 000 слухачів навчаються життєво необхідним на фронті навичкам.

Prometheus — це: 2 500 000 слухачів; 350 + онлайн-курсів; 1 900 000 виданих сертифікатів; 8 років у сфері освіти