Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Інструменти

Вітаємо Вас в корпоративній мережі 
Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова!

Ви обрали ХУУП імені Леоніда Юзькова і тепер маєте можливість користуватися всіма нашими ІТ-сервісами, а саме:

  • університетською корпоративною електронною поштою, яка підтверджує ваш статус НПП (студента);
  • надійним та безлімітним хмарним файловим сховищем OneDrive (https://huup-my.sharepoint.com/_layouts/15/MyBraryFirstRun.aspx?FirstRunStage=waiting);
  • інфраструктурою віртуальних робочих столів;
  • безкоштовним Wi-Fi на території наших навчальних корпусів;
  • загально-університетською мережею та серверами інформаційного обміну Exchange ємністю  1,0 Tb;
  • безкоштовними пропозиціями від транснаціональних корпорацій Microsoft, Google.

Google надав безкоштовний та розширений доступ до інтернет-сервісу Google Workspace for Education's Teaching and Learning Upgrade, що дозволяє учасникам освітнього процесу проводити записи зустрічей та зберігати їх на хмарному сховищі Google Drive, а також проводити навчальні завдання та практичну підготовку для 250 учасників одночасно. Партнером Google та локальним торговим представником, що опікується розгортанням інтернет-сервісу Google Workspace for Education's Teaching and Learning Upgrade в Україні є компанія Cloudfresh, інформацію про що подано на офіційному веб-сайті Google за зверненням.https://bit.ly/3PSylhB

Microsoft 365, колишній Office 365 —  хмарний власницький інтернет-сервіс і програмне забезпечення компанії Microsoft, що розповсюджується за схемою «програмне забезпечення + послуги.

Zoom Meetings for Education - у вересні 2022 р. Університет з за підтримки МОН та Zoom Video Communications, Inc. отримав 110 ліцензій уніфікованої комунікаційної платформи «Zoom Education» та застосунків «Large Meetings» для організації дистанційного навчання. Розширений доступ Large Meeting дозволяє учасникам освітнього процесу здійснювати запис зустрічей, а також проводити навчальні заняття для 1000 учасників одночасно.

Ми пропонуємо безкоштовний доступ до найкращих цифрових інструментів онлайн-навчання, що забезпечує якісну взаємодію між учасниками освітнього процесу. Для запуску Google Workspace та Microsot 365 необхідно увійти до облікових записів Google Workspace та Microsot 365. З цією метою Університет підтримує 2 домени:
            univer.km.ua    (univer.khmelnitskyi.ukraine);
            huup.km.ua      (huup. khmelnitskyi.ukraine).

Для того, щоб почати користуватися ЦИФРОВИМИ ІНСТРУМЕНТАМИ  ХУУП, Вам потрібно отримати та активізувати свої університетські акаунти.

ГОТОВІ ДОЄДНАТИСЯ?.

І. Google Workspace for Education

І. Google Workspace for Education  - попередня назва G Suite – це пакет спеціалізованого хмарного програмного забезпечення й інструментів для спільної роботи від компанії Google, доступний за передплатою. Проект вперше було запущено 28 серпня 2006 року під назвою «Додатки Google для вашого домену». В університеті з 2010 року.
У пакет Google Workspace входять ряд веб-застосунків:

image-20210708221650-2 image-20210708221650-3image-20210708221650-5image-20210708221650-7image 11
image 13image 14image 17image-20210708221650-10

У версіях Google Workspace передбачені корпоративні функції: спеціальні адреси електронної пошти в домені університету (univer.km.ua), 30 Gb хмарної пам'яті для збереження документів і електронних повідомлень, а також техпідтримка телефоном і електронною поштою цілодобово та без вихідних.
Для того, щоб почати користуватися Goole Workspace ХУУП, Вам потрібно:
1.1. Завантажити інтерактивну панель сервісів Google, у верхній правій частині якої міститься кнопка до режиму налаштування контактів Gmail (або Почта).
1.2. На відповідний запит ввести надані Вам дані (Логін) у форматі vashlogin [at] univer.km.ua
1.3. Ввести стартовий пароль (одноразовий) та перейти у свою поштову скриньку, змінивши пароль та підтвердити його.
1.4. Новий пароль, який Ви створили необхідно запамятати на весь період навчання в університеті та зберегти його згідно правил.

Вхід: Google Workspace for Education (univer.km.ua)

Щось пішло не так? Ви завжди можете звернутись до служби технічної підтримки ХУУП за телефоном:
(0382) 71-75-85
моб. 067-931-29-17
або за e-mail:  admin [at] univer.km.ua

ІІ. Microsoft 365 (Office 365)

Microsoft 365 - це хмарний власницький інтернет-сервіс і програмне забезпечення компанії Microsoft, що розповсюджується за схемою «програмне забезпечення + послуги». Сервіс Microsoft 365 був анонсований в жовтні 2010 р., публічне бета-тестування розпочалося у квітні 2011 р. Університеті власних корпоративної підписки від Microsoft з 2019 року.
Microsoft 365 – включає наступний набір набір програм:
image 18 image 19 image 20 image 21 image 22 image 23 image 24 image 25 image 26

Для розміщення навчальних матеріалів використовується сховище даних OneDrive.
Організація роботи у хмаро орієнтованому середовищі здійснювалася за допомогою інструментарію підтримування спільної роботи MS Teams. Microsoft Teams містить набір інструментів для створення команди для роботи в групі (у ній мають бути зареєстровані студенти і викладачі). Викладачі мають можливість отримувати своєчасну інформацію через засоби командних бесід, приватних чатів, зборів проектних груп та ін. При цьому в процесі спільної роботи можна прозоро використовувати додатки Microsoft Office 365, а саме Word, Excel, PowerPoint. У процесі роботи викладач може створювати такі матеріали, як файли Microsoft Office; навчальні відео матеріали (YouTube); файли і бібліотеки файлів у OneDrive; анкети, тести (Microsoft Forms) та інші.
Головна відмінність від звичного методу роботи з даним програмним забезпеченням полягає в тому, що користувач використовує не ресурси свого комп'ютера, а потужності, які надаються йому як Інтернет-послуга. При цьому користувач має повний доступ до власних даних і можливість роботи з ними з будь-якої точки світу і з будь-якого пристрою, не прив'язуючись до операційної системи, встановленого програмного забезпечення та обчислювальних потужностей, за допомогою яких ця робота відбувається.
Для того, щоб почати користуватися Microsoft 365 ХУУП, Вам потрібно:
2.1. Перейти за посиланням  https://www.office.com/
2.2. Виконати декілька простих кроків, які побачите за цим посиланням:
на відповідний запит ввести надані Вам нижче облікові дані у форматі vash_login [at] huup.km.ua (до речі, це Ваша нова поштова адреса, яку можна використовувати не лише для внутрішніх комунікацій ХУУП).
2.3. Ввести стартовий пароль.
2.4. Стартовий пароль у подальшому ви можете змінити натиснувши піктограму Параметри - Пароль - Змінити пароль (або скористатися довідкою).

Вхід: Microsoft 365 (huup.km.ua)

Щось пішло не так? Ви завжди можете звернутись до служби технічної підтримки ХУУП за телефоном:
(0382) 71-75-85
моб. 067-931-29-17
або за e-mail:  admin [at] univer.km.ua

ІІІ. Zoom Meetings for Education

Zoom — це найпоширеніша комунікаційна платформа для проведення відеоконференцій у світі.

За підтримки МОН України Університет забезпечує безкоштовний та розширений доступ до програмного забезпечення  Zoom Meetings for Education на 2023/2024 навчальний рік. Розширений доступ до Large Meeting дозволяє учасникам освітнього процесу записувати зустрічі, а також проводити онлайн-конференції для 1000 учасників одночасно.
Реєстрація виключно з корпоративної пошти ХУУП імені Леоніда Юзькова (домен univer.km.ua)

З повним переліком функцій сервісу Zoom Meetings for Education можна ознайомитися за зверненням https://explore.zoom.us/docs/en-us/education.html