Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Практичний психолог

Загальна інформація


Практичний психолог Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова рада вітати Вас!

Протягом життя нам доводиться переживати ті чи інші труднощі, невдачі, що призводять до стресів, психологічної напруги та дискомфорту. Іноді ми можемо самостійно вирішити проблеми, але бувають випадки, коли без допомоги фахівця (психолога) не обійтись.
До психолога університету Ви можете звернутись за індивідуальними і груповими консультаціями, психологічною діагностикою, профорієнтацією, а також завітати на цікаві психологічні тренінги.
Діяльність практичного психолога направлена на надання психологічної підтримки всім учасникам освітнього процесу та здійснюється на безоплатній основі. Вся інформація, отримана під час роботи з психологом є конфіденційною!

Графік роботи практичного психолога університету

ПН

8:00-17:15

ВТ

8:00-17:15

СР

8:00-17:15

ЧТ

День методичної роботи

ПТ

8:00-16:00

СБ

ВИХІДНИЙ

НД

 

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
Практичний психолог університету забезпечує психологічний супровід усіх учасників освітнього процесу, з метою його оптимізації, створення безпечного освітнього середовища; сприяє особистісному розвитку здобувачів вищої освіти та працівників університету,  створенню умов для виконання освітніх і виховних завдань університету.

Основні види діяльності практичного психолога університету:

ПРОСВІТНИЦЬКА РОБОТА

спрямована на підвищення психологічної культури здобувачів вищої освіти та співробітників.

Практичний психолог пропонує Вам взяти участь у тематичних зустрічах, бесідах стосовно вирішення психологічних питань у галузі освіти.

ПРОФІЛАКТИЧНА РОБОТА

спрямована не на розв'язання актуальних психологічних проблем, а на перспективу.

Створення в університеті сприятливих умов для розвитку особистості здобувачів вищої освіти у процесі навчання і виховання: це може бути вивчення адаптаційних процесів, створення сприятливого соціально-психологічного клімату, профілактика девіантної поведінки молоді (правопорушення, пияцтво, наркоманія, токсикоманія).

Основними формами психопрофілактичної роботи є:

лекції, бесіди, семінари, *тренінгові заняття, "телефон довіри", "пошта довіри", психолого-педагогічні консиліуми, індивідуальне та групове консультування, анкетування, випуск інформаційних бюлетенів, довідників для молоді тощо.

ПСИХОЛОГІЧНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ

надання психологом психологічної допомоги через створення умов, за яких клієнт усвідомлює нові можливості у розв'язанні своїх труднощів.

Про час проведення першої зустрічі можна домовитися через електронну пошту o_shkolnyk [at] univer.km.ua ()style="color:blue; text-decoration:underline" ,за номером телефону (+380989983155) або при персональній зустрічі з психологом.

ПСИХОДІАГНОСТИКА

дослідження усіх підструктур особистості: психічних процесів, емоційної сфери, особистісних властивостей, мотивації. Психологічна діагностика передбачає проходження різноманітних методик та тестів, що допоможуть кращому пізнанню індивідуальних особливостей характеру, здібностей, темпераменту та ін.

ПСИХОКОРЕКЦІЯ

відновлення цілісності особистості, гармонізація внутрішнього світу, усунення негативних проявів, підвищення адаптивних можливостей особистості, розвиток здібностей тощо.

*Психологічні тренінги - проведення групових занять в ігровій формі, які направлені на всебічний розвиток особистості. Психологічний тренінг - один з найефективніших методів засвоєння інформації в групі. Під час тренінгу учасники в практичних ситуаціях формують свою думку та відпрацьовують навички

Шановні студенти, старости та методисти студентських груп! У Вас є можливість самостійно обрати тему для тренінгуПрактичний психолог з радістю проведе його для Вашої групи. Свої пропозиції надсилайте на електрону адресу: o_shkolnyk [at] univer.km.ua ()style="color:blue; text-decoration:underline" або звертайтесь за номером телефону +380989983155.

Наголошуємо, що у зв’язку з епідемічною ситуацією в Україні, консультування відносно психологічної допомоги здійснюється в умовах особистих зустрічей, а також в онлайн режимі!

Missing матеріал.