Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia
ПІБ
Школьник Олена Ігорівна
ПІБ (англійською)
OLENA SHKOLNYK
Посада
практичний психолог
Освіта

Народилась 18 вересня 1999 року в м. Хмельницький.
У червні 2020 року закінчила Хмельницьку гуманітарно-педагогічну академію за спеціальністю «Психологія» та отримала диплом бакалавра.
З 2020 року навчається в Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності на спеціальності «Практична психологія».
З березня 2021 року – практичний психолог Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова.
 

Науково-педагогічна діяльність

15 травня 2020 року – учасниця міжвузівської науково-практичної онлайн-конференції на тему «Практична психологія ХХІ ст.: проблеми й перспективи» за участю викладачів та студентів вищих навчальних закладів. Виступила з доповіддю на тему: «Особливості фізичного насилля над жінками в сім’ї».

Підвищення кваліфікації

12-13 листопада 2016 року – пройшла курс «Онови психоаналізу», наданий психологом та засновницею центру соціально-психологичних досліджень та адаптації «ІНСАЙТ» Галиною Орєховою. 
9-10 квітня 2020 року – участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні питання теорії та практики психолого-педагогічної підготовки майбутніх фахівців».
22 квітня 2020 року – пройшла курс «Жінки та чоловіки: гендер для всіх», наданий викладачкою Києво–Могилянської академії Тамарою Марценюк через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.