Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

РОЗВИВАЄМО НОВІ ВЕКТОРИ МІЖНАРОДНОЇ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ

Новий начальний рік розпочинаємо з досягнення чергових цілей, передбачених стратегією інтернаціоналізації університету. Так, з метою розширення векторів міжнародної  співпраці наших студентів та викладачів укладено угоду про наукову, навчальну, інформаційну, обмінну і культурну співпрацю між Міжнародною Академією Прикладних Наук в Ломжі (Республіка Польща) і Хмельницьким університетом управління та права імені Леоніда Юзькова. В межах реалізації угоди сформовано делегацію у складі завідувачки кафедри фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку Алли КРУШИНСЬКОЇ, доцентки кафедри фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку Ольги ГРИЦЕНКО, здобувачки першого рівня вищої освіти за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування, фахівця відділу «Студентський бізнес-центр» Анастасії ХАЙДАРІ, здобувача третього рівня вищої освіти за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондового ринку Іллі ВАРГАТОГО. Представники університету в межах міжнародного стажування  «DIGITAL TRANSFORMATION OF MODERN ECONOMICS AND MANAGEMENT IN A MULTICULTURAL EDUCATIONAL ENVIRONMENT: INNOVATIVE SCIENTIFIC, PRACTICAL, PSYCHOLOGICAL AND PEDAGOGICAL EXPERIENCE»  з 14 по 21 вересня 2024 року мали можливість детально ознайомитися з такими аспектами функціонування вищої освіти в польській академії:
-    організація освітнього процесу та особливості реалізації освітніх програм за різними спеціальностями;
-    можливості та практичний досвід реалізації дуальної форми навчання;
-    формування індивідуальної освітньої траєкторії;
-    організація роботи лабораторій та специфіка лабораторних та практичних занять різними спеціальностями;
-    грантова діяльність, де побачити дійсно вражаючі результати уже реалізованих грантових проєктів;
-    матерільно-технічна база академії, аудиторний фонд та новації при проведені занять;
-   новаторські підходи до  організації практики студентів та співпраці між стейкхолдерами та університетом, до слова, останні є невідємними учасниками освітнього процесу в Міжнародній академії прикладних наук.
Особливо цінним було спілкування з деканами, ректоратом та президентом закладу, яке пройшло в дружній продуктивній атмосфері та дало можливість обговорити  особливості та перспективи розвитку вищої освіти в Україні та Польші.  
Також наші представники мали можливості ознайомитися з різними аспектами студентського життя, зокрема організація дозвілля, графіки навчального процесу, формати  наукової роботи,  повноваження студентського самоврядування та можливості  реалізації інтересів та потреб студентів. В межах стажування учасники відвідали навчальні аудиторії,  їдальні,  гуртожитки, спортзали, бібліотеку, деканат та навіть окремих стейкхолдерів, зокрема сирний завод ТМТ, де ознайомилися із виробничими потужностями, операційними процесами, особливостями сучасного менеджменту, маркетингу та економічної складової.
Варто відмітити, що окремий корпус гуртожитку Міжнародною академією прикладних наук з перших днів відведено під потреби українських переселенців, де сотні українців, які постраждали від російської агресії мають можливість зупинитися або проживати впродовж тривалого терміну на безкоштовній основі, та й впродовж усього міжнародного стажування відчувалася підтримка українського народу. 
Одним з аспектів стажування стало наукове співробітництво, за результатом якого усіма учасниками підготовано наукові публікації, які будуть розміщені  у ряді наукових видань різних університетів Польщі відповідно до специфіки  проведених досліджень. 
 

Фотогалерея