Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Новини

Лекція на тему "Наукові роботи: види та їхні особливості"

14 лютого 2024 року в нашому університеті відбулася лекція на тему "Наукові роботи: види та їхні особливості", яка була спрямована на ознайомлення студентів із структурою курсових робіт та тез, а також висвітлення їх особливостей. Лекція включала основні моменти, які студентам важливо враховувати під час написання наукових робіт.

Таємниці історії: жінки, що змінили світ

В честь Міжнародного дня жінок та дівчат у науці, який відзначається 11 лютого, навчально-науковим департаментом було організовано захід «Таємниці історії: жінки, що змінили світ» для наших студентів. Метою заходу було підвищення обізнаності студентів у відкриттях, які зробити жінки з усього світу. 

Дебати активної молоді за темою «Бій під Крутами»

29 січня 2024 року у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова відбулися дебати, темою яких був «Бій під Крутами». Активна молодь та Молодіжний центр зініціювала проведення дебатів задля розвитку молоді в питаннях історичної спадщини. У заході взяли участь 16 команд учнівської молоді закладів загальної середньої освіти Хмельницької міської територіальної громади.

Разом до перемоги! Слава Україні!

4 січня 2024 року студенти Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова завітали до військового госпіталю з подарунками для військових.
Разом до перемоги! Слава Україні!

Онлайн-лекція до Дня адвокатури

19 грудня 2023 року департамент звʼязків із засобами масової інформації спільно з департаментом навчально-наукової роботи Студентської ради Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, організували онлайн-лекцію, присвячену Дню адвокатури, який відзначають 19 грудня. На зустріч в ролі гостя-лектора була запрошена Якимчук Світлана Олексіївна – адвокат, кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного права та процесу.

Вітання Збройним силам України

З нагоди Дня ЗСУ вітаємо наших захисників та захисниць, кожного, хто пов’язаний з українським військом — ветеранів, учасників бойових дій, представників Сухопутних військ, Повітряних сил, Військово-морських сил, Десантно-штурмових військ та Сил спеціальних операцій, а також передати вітання їхнім батькам та матерям. Зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди вам та вашим родинам. Щодня ви робите неймовірне, борючись за нашу з вами перемогу!

Конкурс "Найкраща кімната гуртожитку"

29 листопада та 05 грудня у стінах університетських гуртожитків було проведено щорічний традиційний конкурс "Найкраща кімната гуртожитку". Переможці були нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Екскурсія до «Гуфі-центру»

29 листопада студенти Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова завітали до «Гуфі-центру» з екскурсією. «Гуфі-центр» — це простір, який створено, аби навчати розумному поводженню з відходами.

Майстер-клас з виготовлення ляльок-мотанок

29 листопада 2023 року у стінах Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, факультет управління та економіки успішно провів захоплюючий майстер-клас з виготовлення ляльок-мотанок!  Цей майстер-клас не лише дозволив  учасникам доторкнутися до традиційного мистецтва, але й поглибив їхні розуміння української культури. 

Притулок для тварин «Врятуй життя»

25 листопада студенти Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова відвідали притулок для тварин «Врятуй життя». Студенти передали притулку гуманітарну допомогу