Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Іжевський Павло Григорович

ПІБ
Іжевський Павло Григорович
ПІБ (англійською)
PAVLO IZHEVSKYI
Вчене звання
доцент
Науковий ступінь
доктор економічних наук
Посада
професор кафедри
Освіта

У 2019 році захистив докторську дисертацію на тему: «Управління мережевою взаємодією в бізнес-системах та бізнес-процесах підприємств АПК» за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством у Подільському державному аграрно-технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
 

Науково-педагогічна діяльність

Народився 26 травня 1979 року.
З 2020 року працює у ХУУП імені Леоніда Юзькова на посаді професора кафедри менеджменту, фінансів, банківської справи та страхування.

Сфера наукових інтересів
теорія та історія фінансів, бізнес-мережі, агропромисловий комплекс, управління національною економікою, сталий розвиток, «зелене підприємництво».
Викладає дисципліни
«Міжнародні економічні відносини», «Економічне обґрунтування управлінських рішень» «Управління інноваціями», «Інвестиційний менеджмент», «Інвестування».
Основні наукові публікації

Кількість навчально-методичних публікацій: понад 40.
Кількість наукових публікацій: понад 100.

Підвищення кваліфікації

1. Gідготовка та проходження тестування щодо перевірки якості знань нормативних документів з організації освітнього процесу в Хмельницькому національному університеті для науково-педагогічних працівників випускових кафедр (14.02.2016 р.);
2. Проходження курсів вивчення англійської мови (жовтень 2016 – квітень 2017 року) в мовній школі «Оla», м. Хмельницький;
3. Курси тьюторів дистанційного навчання в Хмельницькому національному університеті 2017 рік.
4. Докторантура Хмельницького національного університету (1.10. 2016 – 1.10.2018)