Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Юридична клініка

Загальна інформація


Підготовка якісних кадрів для потреб держави здійснюється не лише шляхом глибокої теоретичної підготовки студентів, а й вжиттям заходів щодо формування у них практичних вмінь та навичок застосування правових норм. Саме для цього й існує юридична клінічна освіта, яка покликана підготувати юриста нової формації - впевненого у своїх знаннях та важливості їх для суспільства, сміливого і мислячого креативно.
     Нажаль, не кожен студент має можливість під час навчання влаштуватись на роботу та набути вказаних вище знань самотужки. Тому функціонування юридичної клініки є чи не єдиним шляхом вирішення названої проблеми. Адже юридична клініка дає можливість кожному студенту та викладачу взяти активну участь не лише у якості спостерігача, а й безпосереднього учасника у вирішенні одночасно кількох проблем: навчальної та соціальної.
     Юридична клініка Хмельницького університету управління та права працює з липня 1999 року. Вона виникла як самостійний структурний підрозділ ще тоді Хмельницького інституту регіонального управління та права в результаті переосмислення методики підготовки майбутніх юристів. За появи в нашому навчальному закладі юридичної клініки вирішення проблеми  співвідношення теорії та практики в системі вищої юридичної освіти вийшло на якісно новий рівень.