Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Вітаємо Ірину КОВТУН

16 травня 2024 року голова обласної ради Віолета ЛАБАЗЮК вручила Дипломи та премії переможцям конкурсу науково-дослідних робіт, який започаткований обласною радою у 2003 році та проводиться в області до Дня науки вже вісімнадцятий раз.
Вітаємо кандидата наук з державного управління, доцента, першого проректора КОВТУН Ірину Броніславівну із зайняттям І-го місця в номінації «Науково-дослідні роботи за тематикою суспільних та гуманітарних наук» за наукову роботу «Інформаційно-знаннєва парадигма інноваційного розвитку постіндустріальної економіки». Голова обласної ради акцентувала увагу на тому, що значна частина науково-дослідних робіт, поданих на конкурс, стосується підтримки обороноздатності наших військових формувань, а також фізичної та психологічної реабілітації ветеранів. Вона висловила вдячність науковцям за актуальність їх наукових робіт. Обласна рада намагається заохотити авторів наукових досліджень і розробок нових технологій та їх впровадження у виробництво на підприємствах області і України в цілому. Актуальність проблеми, наукова новизна та практична цінність результатів для області й України – це ті основні критерії, за якими оцінювались науково-дослідні роботи, – наголосила під час нагородження науковців Голова обласної ради Віолета ЛАБАЗЮК. Також переможців конкурсу привітали голова конкурсної комісії, депутат  обласної ради Світлана ПАВЛИШИНА та доктор філософії, старший викладач Хмельницького національного університету Олександр МЕЛЬНИЧЕНКО.
Традиційно переможцями та призерами конкурсу стають науковці та викладачі найбільших вузів області: Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького та Хмельницького національного університету.
Бажаємо наснаги та нових творчих звершень!!!

Фото надано Хмельницькою обласню радою