Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Відбулась щорічна ІХ науково-практична конференція «Морально-етичні, правові та психологічні аспекти роботи лікаря»

1-2 жовтня 2022 року в стінах нашого Університету відбулась щорічна ІХ науково-практична конференція «Морально-етичні, правові та психологічні аспекти роботи лікаря». Захід було проведено за ініціативи Управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради спільно із Хмельницьким університетом управління та права імені Леоніда Юзькова та ГО «Лікарський клуб імені Степана Руданського».
Конференція стала дієвим науково-комунікативним майданчиком, фахової міждисциплінарної дискусії. Зокрема, пріоритетними питаннями були стратегічні орієнтири подальшого розвитку медицини, психологічні виклики та правові аспекти діяльності лікарів в умовах воєнного стану та інші філософсько-етичні проблеми дилеми медицини.
Розгляд пріоритетних питань громадського здоров’я відбувався в потужному науково-експертному середовищі за участю представників відомих наукових шкіл, фахівців у сфері охорони здоров’я, управлінських та законодавчих структур, професійних асоціацій та громадських об’єднань.
З напутнім словом виступив настоятель Хмельницького храму святого великомученика Пантелеймона Цілителя УПЦ КП (Хмельницький) о. Леонід ДЯЧЕНКО. З вітальним словом звернулась проректорка з наукової роботи Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, докторка юридичних наук, професорка Алла ІВАНОВСЬКА, начальник Управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради Борис ТКАЧ та інші. Серед доповідачів була і Тетяна ВИГОВСЬКА, кандидатка біологічних наук, доцентка кафедри філософії, соціально-гуманітарних наук та фізичного виховання Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, яка окреслила ключові питання волонтерської діяльності в медичних закладах міста Хмельницького.
Плідна дискусія дала можливість учасникам та гостям наукового заходу виокремити широкі  перспективи та подискутувати в колі колег-фахівців, представників публічної влади та громадських організацій щодо нових підходів до роботи лікарів в умовах воєнного часу.