Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Семінар-практикум на тему: «Нормативно-правове, науково-методичне та інформаційне забезпечення діловодства та архівної справи у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова».

Семінар-практиикум Архівна справа

24 травня 2022 року в Хмельницькому університеті управління і права імені Леоніда Юзькова» пройшов семінар-практикум на тему: «Нормативно-правове, науково-методичне та інформаційне забезпечення діловодства та архівної справи у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова».
У семінарі прийняли участь працівники діловодства, архіву, інших структурних підрозділів університету та Державного архіву Хмельницької області.
Спікерами заходу виступили:
Катерина БУРДУВАЛІС, директор Державного архіву Хмельницької області
Марія КОВАЛЕНКО, заступник директора архіву - начальник відділу організаційно-аналітичної роботи
Валентина РАГА, начальник відділу формування НАФ та діловодства
Аліна ІВАНОВА, головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства.
У процесі робочої дискусії було обговорено ряд актуальних питань сьогодення, зокрема:
Порядок роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовка до передавання на архівне зберігання;
Номенклатура справ — етапи її створення та подання на розгляд ЕПК. Проблемні питання щодо формування документів постійного зберігання та з кадрових питань (особового складу);
Впорядкування документів постійного зберігання, з кадрових питань (особового складу), складання та оформлення описів справ.
Ректорат університету дякує Державного архіву Хмельницької області за цікаву та змістовну інформацію, а усіх присутніх за активність.