Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia
Переможці конкурсу «OPEN DATA CAMPUS

8 червня 2021 року студенти факультету управління та економіки ХУУП імені Леоніда Юзькова взяли участь у фінальному етапі конкурсу «OPEN DATA CAMPUS: Як працювати з онлайн сервісами для візуалізації даних», організованого за підтримки Хмельницької міської ради, Хмельницького міського комунального підприємства «Хмельницькінфоцентр».
У фіналі об’єднані команди за участю студентів нашого університету та інших ЗВО міста презентували цікаві та практично орієнтовані проекти:
  проект команди "СПРАЙТ" «Візуалізація даних про відходи та вторинну сировину підприємств міста» (І-місце) (учасник Стрихарчук Ростислав); 
  проект команди «ЖИВЧИК» - інтерактивна карта  доступності будівель для осіб з інвалідністю (ІІ-місце) (учасниця Волошина Тетяна) ; 
  проект команди «ТУРИСТИ» - QR-код мого міста (ІІІ-місце) (учасники: Бондарчук Іванна, Смоляр Вікторія, Криськов Єгор, Суберляк Дарія, Поцілуйко Катерина, Поп’як Андрій-Юліан);
  команди «УПРАВЛІНЦІ» - MED.AID.BOT бот що дозволяє знайти заклади охорони здоров’я (учасники: Мощанець Андрій, Лях Богдан, Шимко Ольга, Лапчук Вікторія, Пєшкова Діана) ; 
  команди «ПУАШКИ» - інтерактивна карта спортивних майданчиків, їх оновлення та реконструкція громадянами (учасники: Бекас Ярослав, Недзельська Ульяна).
Усі переможці та учасники отримали дипломи від міського голови Олександра СИМЧИШИНА та цінні подарунки від міської ради. Головний приз за І-місце - 5000 грн. - це чудовий початок для повного завершення проєкту «Візуалізація даних про відходи та вторинну сировину підприємств міста»! 
Людмила ТРЕБИК, кандидат наук з державного управління, доцент кафедри публічного управління та адміністрування ХУУП імені Леоніда Юзькова отримала подяку від міського голови за активну участь в організації та проведенні навчань для студентів «OPEN DATA CAMPUS: Як працювати з онлайн сервісами для візуалізації даних».
Учасники конкурсу висловлюють щиру вдячність Хмельницькій міській раді за досвід взаємодії та роботи в командах, за прозорість, доступність та відкритість влади!