Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Міжнародний науково-практичний круглий стіл «Державна митна політика України: відповідь на глобальні виклики та перспективи міжнародного співробітництва»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас на Міжнародний науково-практичний круглий стіл «Державна митна політика України: відповідь на глобальні виклики та перспективи міжнародного співробітництва», який відбудеться 20 червня 2024 року  о 10:00 год. у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова. Захід відбудеться у змішаному форматі:

-     офлайн (у музеї Університету (м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 8, 1 корпус, 2 поверх);

-     онлайн (посилання буде надіслано усім зареєстрованим учасникам заходу додатково з метою посилення заходів безпеки).

Основні тематичні напрямки круглого столу:

1) Ключові виклики та загрози митній політиці в умовах глобалізаційних процесів.

2) Специфіка митного оподаткування операцій зовнішньо-економічної діяльності в Україні в особливий період.

3) Контроль та аудит як інструменти превенції митної політики держави.

4) Цифрова трансформація в контексті удосконалення процедур митного оформлення.

5) Роль митної сфери у забезпеченні національної безпеки України.

6) Спрощення митних процедур та розвиток партнерства «митниця – бізнес» за концепцією авторизованого економічного оператора.

Збірник матеріалів Міжнародного науково-практичного круглого столу «Державна митна політика України: відповідь на глобальні виклики та перспективи міжнародного співробітництва» (м. Хмельницький, 20 червня 2024 року). Хмельницький : Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова, 2024. 91 с.