IV Міжнародна науково-практична конференція «Публічне управління в Україні: виклики сьогодення та глобальні імперативи»
07 лютого 2025 року у стінах Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція «Публічне управління в Україні: виклики сьогодення та глобальні імперативи». Із вступним вітальним словом до присутніх звернувся проректор з адміністративно-господарського забезпечення та практичної підготовки Володимир ХІМІЧ та почесні гості наукового заходу, зокрема перший заступник голови Хмельницької обласної ради Володимир ГОНЧАРУК, директор Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної військової адміністрації, доктор юридичних наук, професор Олександр ПУНДА, заступниця декана з наукової роботи та міжнародного співробітництва Вроцлавського університету науки та технологій (Польща), професорка Йоанна ЯБЛОНСЬКА, заступник директора Інституту права та управління Поморської Академії в Слупську (Польща), професор, доктор габілітований Пшемислав ДОМБРОВСЬКИЙ, в.о. проректорки з наукової роботи Національного університету цивільного захисту України, докторка наук з державного управління, професорка, заслужена працівниця освіти України Світлана ДОМБРОВСЬКА, доцент кафедри менеджменту Національного університету цивільного захисту України, докторка наук з державного управління, старша дослідниця Аліна ПОМАЗА-ПОНОМАРЕНКО, завідувачка кафедри економіки та публічного управління факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка Галина КАПЛЕНКО та деканеса факультету національної безпеки, права та міжнародних відносин Державного університету «Житомирська політехніка», докторка наук з державного управління, доцентка Лариса СЕРГІЄНКО. Модератором конференції виступив доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова Едуард ЩЕПАНСЬКИЙ. На пленарному засіданні були представлені надзвичайно актуальні доповіді, серед яких:
1. ОСОБЛИВОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ СИСТЕМИ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ НА ПОДІЛЛІ В УМОВАХ ВЕЛИКОЇ ВІЙНИ
Володимир ГОНЧАРУК – перший заступник голови Хмельницької обласної ради, аспірант Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова.
2. РОЗВИТОК СТРАТЕГІЧНОГО ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ В ЦЕНТРАЛЬНІЙ ТА СХІДНІЙ ЄВРОПІ: РОЛЬ ІСТОРИЧНИХ ШЛЯХІВ, ЄВРОПЕЙСЬКОГО ВПЛИВУ ТА НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ - Зіпсер ВАВЖИНЕЦЬ – заступник декана зі студентської роботи та національної співпраці Вроцлавського науково-технічного університету (Польща).
3. FARM ACCOUNTANCY DATA NETWORK ЯК ІНСТРУМЕНТ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ: НОВІ ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ - Людмила ЯЩЕНКО – кандидат наук зі статистики, старший науковий співробітник, завідувач сектору сільськогосподарських даних Управління сільського розвитку Міністерства аграрної політики та продовольства України.
4. ФОРМУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ В ПОЛЬЩІ - Марцін ЧЕХОВСЬКИЙ – доктор юридичних наук Інституту права та адміністрації Поморської академії в Слупську(Польща).
5. ЕКОЛОГІЗАЦІЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА У ПЕРІОД ПІДГОТОВКИ ДО ВСТУПУ У ЄС - Інна КУЛІШ – кандидат наук з державного управління, старший науковийспівробітник відділу регіональної екологічної політики та природокористування Державної установи «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього Національної академії наук України».
6. «РОЗУМНА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ» ІНДУСТРІАЛЬНИХ ПАРКІВ ЯК ІНСТРУМЕНТ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ УКРАЇНИ В УМОВАХ ВІЙНИ
Дмитро ЗАХАРОВ – доктор філософії у галузі управління та адміністрування, доцент, доцент кафедри інформаційних систем в управлінні та обліку Державного університету «Житомирська політехніка».
Щиро дякуємо усім учасникам міжнародної конференції за вітальні слова, виступи та обговорення. Висловлюємо щире сподівання на подальшу плідну співпрацю!