Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

16 травня — це День вишиванки, коли вся Україна одягається в самобутнє й мальовниче вбрання, сповнене глибинного сенсу. Цього дня ми не лише підкреслюємо свою національну ідентичність, а й єднаємося в спільній пошані до багатовікових традицій нашого народу. Нехай цей день наповнить ваше серце гордістю за нашу спадщину і надихне на нові звершення. Нехай українська вишиванка стане оберегом для кожного з нас, символом незламності та єднання нашого народу! 
 З Днем вишиванки! 
З повагою — ректорат університету!

 

Новини університету

2024-05-07

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у XXІV Міжнародній науково-практичній конференції «Статистичні методи та інформаційні технології аналізу соціально-економічного розвитку», яка відбудеться 30 травня 2024 року у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова. Форма проведення конференції: очна та дистанційна.

2024-04-25

Шановні колеги!
Організатори Всеукраїнського науково-практичного круглого столу  висловлюють Вам свою шану і повагу та запрошують Вас долучитися до участі в обговоренні актуальних проблем реформування земельних, трудових, аграрних та екологічних правовідносин.  До участі запрошуються: науковці, докторанти, аспіранти, здобувачі, студенти, викладачі закладів вищої освіти, практикуючі юристи, представники органів державної влади, місцевого самоврядування та громадських організацій. Всеукраїнський науково-практичний круглий стіл відбудеться у змішаному форматі на базі Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова,  – 31 травня 2024 року. 

2024-04-24

Шановні здобувачі вищої освіти!
Запрошуємо здобувачів вищої освіти взяти участь у Щорічній звітній науковій конференції здобувачів вищої освіти Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова. Конференція відбудеться 23 травня 2024 року у лекційному залі №1 імені Р. І. Кондратьєва (м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 8, 1 корпус, 2 поверх),

Початок роботи конференції о 14.00 23 травня 2024 року. Реєстрація – з 13.30 до 14.00 23 травня 2024 року.

2024-05-22

20 травня 2024 року в Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова відбулась дискусійна платформа «Місцеве самоврядування в умовах воєнного стану та післявоєнного оновлення України», учасники якої мали змогу обговорити актуальні виклики та перспективи розвитку місцевого самоврядування в Україні, а саме проблеми реалізації оптимального співвідношення централізації та децентралізації влади в Україні, що стало підґрунтям для проведення реформи з децентралізації, політико-економічні виклики, які супроводжують цей процес, здійснення ефективної координації процесу відбудови та відновлення з політикою регіонального розвитку в Україні. 

2024-05-17

17 травня 2024 року відбулась традиційна онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти з адміністрацією університету. Були обговорені організаційні питання, зокрема щодо розгляду студентською радою проєктів оствітніх програм, які розміщені на сайті університету.

2024-05-16

16 травня 2024 року голова обласної ради Віолета ЛАБАЗЮК вручила Дипломи та премії переможцям конкурсу науково-дослідних робіт, який започаткований обласною радою у 2003 році та проводиться в області до Дня науки вже вісімнадцятий раз. Вітаємо кандидата наук з державного управління, доцента, першого проректора КОВТУН Ірину Броніславівну із зайняттям І-го місця в номінації «Науково-дослідні роботи за тематикою суспільних та гуманітарних наук» за наукову роботу «Інформаційно-знаннєва парадигма інноваційного розвитку постіндустріальної економіки».

2024-05-16

В рамках круглого столу «Модернізація освітніх програм в умовах динамічних змін освітньо-наукового простору” 13 травня 2024 року відбулося обговорення проєкту змін до освітньо-професійних  програм  першого та  другого рівня вищої освіти за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок  та за спеціальністю 073 Менеджмент галузі знань 07 Управління та адміністрування. Круглий стіл став майданчиком для висвітлення ключових аспектів освітніх програм, обміну досвідом та ідеями, а також пошуку нових шляхів покращення навчального процесу. Групи забезпечення освітніх програм щиро вдячні кожному, хто знайшов час та можливість поділитися своїм баченням розвитку професійних компетентностей наших випускників!

2024-05-15

15 травня 2024 року в Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова в рамках співпраці з Луганським національним університетом імені Тараса Шевченка було проведено форум «Запобігання та протидія проявам насильства» для студентів другого курсу освітніх програм «Бакалавр права» та «Бакалавр міжнародного права». Тренер молодіжної мережі Національної тренерської мережі громадської організації «Ла Страда-Україна», здобувач вищої освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Всеволод ДАНИЛЬЧУК в межах проєкту «Попередження гендерно зумовленого насильства, торгівлі людьми та порушення прав дитини» за підтримки донорської організації «Хліб для світу» провів низку тренінгів з опрацювання нового законодавства.

Чому нас обирають

local_library

Бібліотека

Університет пишається сучасною бібліотекою. Тут до послуг читачів близько 70 тисяч примірників найновіших наукових видань та понад 10 тисяч найменувань такої необхідної для сучасного студентства періодики. Крім просторого читального залу та абонементу, у підготовці до занять студенти мають змогу використовувати найновіші досягнення комп’ютерної техніки.

emoji_objects

Наукова діяльність

В університеті активно проводяться наукові дослідження як викладачами, так і студентами; сприяє цьому і діяльність Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених. У традиційних всеукраїнських та міжнародних конференціях, організатором яких є університет, беруть участь представники наукових шкіл з країн ближнього та дальнього зарубіжжя.

business_center

Практика

Навчання в університеті максимально наближене до умов практики. Студенти апробують свої знання під час проходження практики та стажування у Верховній Раді України, Кабінеті Міністрів України, Конституційному Суді України, місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, судових і правоохоронних органах.

Чому варто навчатися у ХУУП імені Леоніда Юзькова