Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Вітання ректора з Міжнародним днем студента

17 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже це – Міжнародний день студента. Це свято зближує та об'єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.
Студенти завжди були авангардом української молоді. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України. Ваші успіхи та здобутки на рівні держави у навчанні, спорті, громадських справах тому важливий доказ. Ви – світла надія нашого краю, важливий чинник його соціально-економічного розвитку та духовного збагачення.
Для того, щоб здійснилися сміливі плани й справдилися заповітні мрії наших юних громадян, Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова намагається  створювати всі необхідні умови для отримання якісної освіти й професійного становлення.
Від усієї нашої академічної родини бажаємо українському студентству миру, щастя, творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх юначих мрій і життєвих планів. 
Перемоги, миру, процвітання Вам та нашій рідній Україні!

З повагою
ректор університету                                                Олег ОМЕЛЬЧУК