Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Сертифікат про акредитацію Освітньо-професійної програми «Бакалавр міжнародного права» за спеціальністю 293 Міжнародне право

Акредитація міжнародне право

Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова вкотре підтвердив якість освітнього процесу та отримав Сертифікат про акредитацію Освітньо-професійної програми «Бакалавр міжнародного права» за спеціальністю 293 Міжнародне право.
Кафедра міжнародного та європейського права дякує усім науково-педагогічним працівникам, які забезпечують навчальний процес за освітньою програмою, а також усім структурним підрозділам університету за спільну, результативну роботу.
Окрема вдячність стейкхолдерам, що беруть участь в підготовці здобувачів за освітньою програмою, а також надали свої рецензії та рекомендації з її удосконалення.
Безмежно пишаємось нашими здобувачами вищої освіти, які з легкістю та впевненістю підтвердили не лише правильність вибору ними спеціальності, свій рівень знань та компетенцій, а й з честю продемонстрували усі свої результати під час роботи експертної групи!
Тільки разом – ми неймовірна сила! Працюємо далі за ще кращі результати!