Skip to main content
Lex et Juctitia

Вітання ректора університету з Днем юриста

Шановні юристи та працівники юридичної сфери!

8 жовтня ми святкуємо День юриста. Ця дата особлива для кожного, хто пов’язав своє життя з такою почесною і нелегкою справою. Бути юристом дуже престижно, респектабельно і водночас  надзвичайно складно, так як ця професія вимагає величезної відповідальності.
Обрання професії правника – це вибір шляху справедливості, відданості, цілеспрямованості. Нехай Ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх прав і свобод. Вашими супутниками по житті нехай будуть об’єктивність, неупередженість, послідовність та професійність. У часи, коли ми відстоюємо своє право на свободу та життя у вільній та незалежній країні, Ваші високі моральні стандарти та сумлінне ставлення до праці відіграють надзвичайну важливу роль на шляху до зміни нашої держави на краще. 
Нехай буде легким і безперешкодним шлях по юридичних кар'єрних сходах, нехай справедлива Феміда завжди підказує, як вирішити питання. Успіху та удачі в юриспруденції, процвітання і щастя в круговерті цікавих подій життя.

З повагою,
ректор університету                                                             Олег ОМЕЛЬЧУК