Skip to main content
Lex et Juctitia

 

Денис Анатолійович Монастирський (12.06.1980 р.– 18.01.2023 р. ) – випускник (2002 р.) та працівник університету (2005-2015 р.р.), юрист, науковець, політик, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності (2019-2021 рр.), Міністр внутрішніх справ України (2021-2023 р.р.).

Рейтинговий список
наукових робіт, поданих на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт імені Дениса Монастирського з галузей знань 08 Право та 28 Публічне управління та адміністрування
Рейтинг_Конкурс імені Монастирського.pdf

Новини університету

2024-06-06

Шановні колеги! Запрошуємо Вас на Міжнародний науково-практичний круглий стіл «Державна митна політика України: відповідь на глобальні виклики та перспективи міжнародного співробітництва», який відбудеться 20 червня 2024 року о 10:00 год. у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова. Захід відбудеться у змішаному форматі

2024-06-14

13 червня 2024 року підписано Договір про співпрацю між Хмельницьким університетом управління та права імені Леоніда Юзькова і Національною академією Національної гвардії України. Предметом Договору між обома вишами є навчально-методичне, науково-дослідне, організаційне і культурне співробітництво у галузі публічного управління, національної безпеки та менеджменту. Ця співпраця стане черговим успішним кроком поглиблення академічної мобільності в рамках реалізації низки освітньо-професійних та освітньо-наукових програм Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова.
 

2024-06-13

13 червня 2024 року в рамках роботи над обговоренням  та вдосконаленням освітньо-професійної програми «Бакалавр філології. Германські мови та літератури (переклад включно, перша - англійська)» кафедрою мовознавства Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова було проведено круглий стіл «Сучасні наративи у філологічному дискурсі: реалії та виклики».

2024-06-13

На вшанування пам’яті випускника та працівника університету, науковця, народного депутата України, Міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського, утвердження важливості парламенту в системі організації державної влади 12 червня 2024 року на юридичному факультеті Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова було відкрито кабінет парламентаризму імені Дениса Монастирського. Учасники заходу ділилися своїми спогадами про Дениса Монастирського, про його ідеї та життєві принципи, наукову та педагогічну діяльність, роботу в парламенті та в Міністерстві внутрішніх справ України, а також обговорювали питання щодо взаємовідносин між Верховною Радою України та органами місцевого самоврядування, органами державної виконавчої влади.

2024-06-12

12 червня 2024 року у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена пам'яті Дениса Монастирського за результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт імені Дениса Монастирського з галузей знань 08 Право та 28 Публічне управління та адміністрування у форматі онлайн. На конференції з вітальним словом виступили ректор Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Олег ОМЕЛЬЧУК та декан юридичного факультету Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, кандидат юридичних наук, доцент Віктор ЗАХАРЧУК.

2024-06-07

07 червня 2024 року у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова відбувся навчально-практичний та інформаційний захід «Грантові можливості Національного фонду досліджень України та інструменти підтримки в рамках Програми «Горизонт Європа» у змішаному форматі, за участі представників закладів вищої освіти, наукових установ, малого та середнього бізнесу, органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій. Дякуємо представникам Офісу Горизонт Європа в Україні за організацію заходу!

2024-06-07

31 травня 2024 року у Хмельницькому Університеті управління та права відбувся Всеукраїнський науково-практичний круглий стіл «Актуальні проблеми реформування земельних, трудових, аграрних та екологічних правовідносин». У роботі круглому столу взяли  участь народні депутати Володимир ВАТРАС та Микола СТЕФАНЧУК, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, провідні вчені Київської, Харківської, Одеської та Львівської правничих шкіл. Були підняті проблемні питання реформування відносин власності на землю, охорони земель як умови їх раціонального використання, проблемні питання правового забезпечення трансформації аграрних відносин в Україні та інші.

2024-06-05

Хмельницьким університетом управління та права імені Леоніда Юзькова було підписано Меморандум про партнерство та співпрацю з Хмельницькою міською організацією Червоного Хреста України. Меморандум зосереджується на співпраці та координації зусиль для розширення можливостей співробітництва, що спрямований на реалізацію спільних завдань. Ректор університету Олег Омельчук озвучив спільні цілі, на досягненні яких буде зосереджено майбутню взаємодію

Чому нас обирають

local_library

Бібліотека

Університет пишається сучасною бібліотекою. Тут до послуг читачів близько 70 тисяч примірників найновіших наукових видань та понад 10 тисяч найменувань такої необхідної для сучасного студентства періодики. Крім просторого читального залу та абонементу, у підготовці до занять студенти мають змогу використовувати найновіші досягнення комп’ютерної техніки.

emoji_objects

Наукова діяльність

В університеті активно проводяться наукові дослідження як викладачами, так і студентами; сприяє цьому і діяльність Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених. У традиційних всеукраїнських та міжнародних конференціях, організатором яких є університет, беруть участь представники наукових шкіл з країн ближнього та дальнього зарубіжжя.

business_center

Практика

Навчання в університеті максимально наближене до умов практики. Студенти апробують свої знання під час проходження практики та стажування у Верховній Раді України, Кабінеті Міністрів України, Конституційному Суді України, місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, судових і правоохоронних органах.

Чому варто навчатися у ХУУП імені Леоніда Юзькова