Skip to main content

21 січня 2022 року

V міжнародна науково-практична конференція
"Стратегічні напрями соціально-економічного розвитку держави в умовах глобалізації"

(до 90-річного ювілею відомого українського економіста,
Заслуженого діяча науки  і техніки України, доктора економічних наук, професора 
Пили Василя Івановича)

Новини університету

2021-11-02

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичному круглому столі «Захист прав людини в Україні: сучасний стан та перспективи вдосконалення», який відбудеться 10 грудня 2021 року в Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова.
Основні тематичні напрямки обговорення:

2021-10-21

Шановні колеги!
Запрошуємо вас взяти участь у Х Всеукраїнській науково-практичній конференції «Становлення та розвиток місцевого самоврядування в Україні». Конференція відбудеться 7 грудня 2021 року у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова.

2021-11-29

17 листопада  2021 р. відбулась щомісячна онлайн-зустріч студентів з адміністрацією університету.
У процесі робочої дискусії було обговорено ряд актуальних питань сьогодення, зокрема:

1. Нововведення  у проведенні студентських наукових конференцій.

2021-11-28

В процесі викладання дисципліни «Публічна політика» студенти магістратури за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування денної форми пройшли навчання на національної онлайн-платформи з цифрової грамотності «ДІЯ» (https://osvita.diia.gov.ua/courses)  для держслужбовців «Що таке державна політика і як її формувати».

2021-11-03

З 22 вересня по 25 вересня 2021 року, під керівництвом завідувача кафедри публічного управління та адміністрування Едуарда  ЩЕПАНСЬКОГО та старшого викладача кафедри Тетяни ТРИГУБИ, студенти спеціальності 242 Туризм взяли участь в Конгресі з медичного туризму (III Turkish Medical Travel Expo & Congress 2021).

2021-10-28

25 жовтня  2021 р. відбулась щомісячна онлайн-зустріч студентів з адміністрацією університету. У процесі робочої дискусії було обговорено ряд актуальних питань сьогодення, зокрема:

1. Вакцинація студентів та працівників університету.

2.Забезпечення необхідних умов для проживання та ремонт спортивного залу в студентському гуртожитку.

Чому нас обирають

local_library

Бібліотека

Університет пишається сучасною бібліотекою. Тут до послуг читачів близько 70 тисяч примірників найновіших наукових видань та понад 10 тисяч найменувань такої необхідної для сучасного студентства періодики. Крім просторого читального залу та абонементу, у підготовці до занять студенти мають змогу використовувати найновіші досягнення комп’ютерної техніки.

emoji_objects

Наукова діяльність

В університеті активно проводяться наукові дослідження як викладачами, так і студентами; сприяє цьому і діяльність Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених. У традиційних всеукраїнських та міжнародних конференціях, організатором яких є університет, беруть участь представники наукових шкіл з країн ближнього та дальнього зарубіжжя.

business_center

Практика

Навчання в університеті максимально наближене до умов практики. Студенти апробують свої знання під час проходження практики та стажування у Верховній Раді України, Кабінеті Міністрів України, Конституційному Суді України, місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, судових і правоохоронних органах.

Чому варто навчатися у ХУУП імені Леоніда Юзькова