Skip to main content
Lex et Juctitia

 

День Гідності та Свободи - це день, який вкотре доводить всьому світу незламність та силу українського народу. Другий рік поспіль ми вимушені відзначати цей день під час повномасштабної війни, другий рік поспіль ми доводимо, що ми непереможні, другий рік поспіль ми доводимо, що своє ми ніколи не віддамо. 

 Щиро вітаємо всіх з Днем Гідності та Свободи. Бажаємо мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри в щасливе майбутнє України та впевненості в завтрашньому дні. Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас! 

Новини університету

2023-11-30

Навчайтесь в найкращих університетах світу безоплатно!  Впродовж трьох років ми побудуємо унікальну освітню систему — 50 курсів найкращих світових університетів у перекладі українською мовою абсолютно безплатно на нашій платформі.  До проєкту входять курси Гарварда, Массачусетського технологічного інституту, університетів Мічигану, Дюка, Джонса Гопкінса, Іллінойсу та Каліфорнійського університету —  і це лише початок. Ми робимо світову освіту доступною кожному. Проєкт реалізовано Prometheus у співпраці з Посольством США в Україні та в партнерстві з Міністерством освіти і науки України.

2023-11-28

28 листопада 2023 року відбулась лекція на тему: "Проблема лідерства в контексті української діаспори в Канаді (1-2 хвилі еміграції)", яку провела кандидат філософських наук, запрошена учена університету Манітоби (Канада) Куліш Наталія Стефанівна. 

2023-11-25

25 листопада 2023 року кафедрою цивільного права та процесу Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова проведено всеукраїнський Круглий стіл «Актуальні проблеми здійснення та захисту сімейних прав та інтересів: виклики війни».

2023-11-24

24 листопада в стінах музею Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова відбулася просвітницька лекція на тему Голодомору. Лекцію проводили наші студенти 2 курсу Шевчук Анна та Головко Павло. Традиційно вшанували пам'ять загиблих від радянського терору хвилиною мовчання.

2023-11-24

24 листопада відбулася лекція координатора Центру Українських Канадських студій Університету Манітоби Юлії Іванюк на тему: «Центр Українських Канадських студій Манітобського університету: академічна структура та діяльність».

2023-11-21

Запрошуємо вас взяти участь у ХІІ Всеукраїнській заочній науково-практичній конференції "Становлення та розвиток місцевого самоврядування в Україні", яка відбудеться 7 грудня 2023 року. Метою заходу є об’єднання зусиль науковців і практиків у розв’язанні теоретичних та практичних проблем місцевого самоврядування, а також вироблення рекомендацій щодо вдосконалення чинного законодавства України про місцеве самоврядування й практики його застосування.

2023-11-19

14 грудня 2023 року о 10:00 в Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова відбудеться Науковий круглий стіл на тему: «Наука ХХІ століття: виклики, проблеми, перспективи». Науковий захід буде проходити у змішаному форматі

2023-11-18

17 листопада 2023 року у стінах Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова відбувся традиційний «» в очному форматі.  Дебют – це особливий момент в житті кожного першокурсника. Наш університет це місце, де є багато способів проявити свої таланти.

Чому нас обирають

local_library

Бібліотека

Університет пишається сучасною бібліотекою. Тут до послуг читачів близько 70 тисяч примірників найновіших наукових видань та понад 10 тисяч найменувань такої необхідної для сучасного студентства періодики. Крім просторого читального залу та абонементу, у підготовці до занять студенти мають змогу використовувати найновіші досягнення комп’ютерної техніки.

emoji_objects

Наукова діяльність

В університеті активно проводяться наукові дослідження як викладачами, так і студентами; сприяє цьому і діяльність Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених. У традиційних всеукраїнських та міжнародних конференціях, організатором яких є університет, беруть участь представники наукових шкіл з країн ближнього та дальнього зарубіжжя.

business_center

Практика

Навчання в університеті максимально наближене до умов практики. Студенти апробують свої знання під час проходження практики та стажування у Верховній Раді України, Кабінеті Міністрів України, Конституційному Суді України, місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, судових і правоохоронних органах.

Чому варто навчатися у ХУУП імені Леоніда Юзькова