Skip to main content
Lex et Juctitia
Круглий стіл захист прав людини

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичному круглому столі «Захист прав людини в Україні: сучасний стан та перспективи вдосконалення», який відбудеться 10 грудня 2021 року в Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова.
Основні тематичні напрямки обговорення:
1.    Захист прав людини в умовах пандемії.
2.    Міжнародно-правові засоби захисту прав людини
3.    Реалізація громадянами України права на судовий захист. 
4.    Реалізація громадянами конституційного права на безоплатну правову допомогу.
5.    Захист прав соціально незахищених категорій громадян.
6.    Перспективи вдосконалення системи захисту прав людини в Україні.
Презентація доповідей та обговорення відбуватиметься у сервісі відеоконференцзв’язку Google Meet за посиланням: https://meet.google.com/xha-vbfk-wcp
Початок роботи круглого столу: 10.00 годин 10 грудня   2021 року. Реєстрація - з 9.00 до 10.00 годин 10 грудня  2021 року.
Для участі у роботі Круглого столу необхідно до 6 грудня 2021 року (включно) надіслати на електронну адресу nauka_kaf [at] univer.km.ua заявку встановленого зразка.
Отримання оргкомітетом заявки на участь у Круглому столі має бути підтверджено нашим повідомленням на вказану Вами електронну адресу. Якщо впродовж двох днів після надсилання заявки Ви не отримали відповідь, будь ласка, зателефонуйте координатору оргкомітету Круглого столу.
Усі учасники  Круглого столу, отримають програму Круглого столу та сертифікат про участь в електронному форматі, які будуть надіслані на вказану у заявці електронну адресу до початку роботи Круглого столу.
Для отримання додаткової інформації просимо звертатись до координаторів Круглого столу:
– професора кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Івановської Алли Миколаївни: моб. тел.: 068-114-99-09, електронна адреса: a_ivanovska [at] univer.km.ua
– доцента кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Галус Олени Олександрівни: моб. тел.: 097-250-60-34, електронна адреса: nauka_kaf [at] univer.km.ua