Американська некомерційна організація Build Ukraine Democracy (BUD) у співпраці з Волинським національним університетом імені Лесі Українки пропонує безкоштовний онлайн-курс «Демократія».
• 3 кредити ECTS
• Підходить для будь-якого факультету
• Підходить для студентів будь-якого рівня
✅ На осінній семестр 2025 року на курс «Демократія» вже зареєструвалися 326 студентів і викладачів, які представляли 25 українських університетів. BUD прагне поширити успіх цього курсу серед ще більшої кількості українських студентів.
Курс «Демократія» розглядає демократію крізь призму права, політики, історії, філософії та мистецтва. Студенти проходять шлях майже 4000 років боротьби людства за свободу та права.
🖇️ Курс включає:
• 20 годин відеолекцій (три ракурси зйомки, українські субтитри)
• 651 анімовану презентацію PowerPoint (фотографії, карти, статистика, текст українською мовою)
• 10 годин практичних занять (читання та вправи)
• онлайн-проміжний та підсумковий іспити
📌 Реєстрація вже відкрита! Зміст курсу, гнучкий графік та процес реєстрації доступні за допомогою QR-коду, який веде на цю сторінку:
https://www.buildukrainedemocracy.com/registration