Skip to main content
Lex et Juctitia

Міжнародна науково-практична конференція «Публічне управління в Україні: виклики сьогодення та глобальні імперативи».Міжнародній науково-практичній конференції «Публічне управління в Україні: виклики сьогодення та глобальні імперативи»

ПУА 2022 конференцыя

Шановні колеги!
Запрошуємо вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Публічне управління в Україні: виклики сьогодення та глобальні імперативи». Конференція відбудеться 11 лютого 2022 року у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова.
Основні тематичні напрямки конференції:
1)    Реформування публічного управління: вітчизняний та міжнародний досвід.
2)    Розвиток публічної служби в сучасних умовах державотворення.
3)    Економіко-правові аспекти публічного управління.
4)    Публічне управління у сфері національної безпеки.
5)    Інформаційні технології у публічному управлінні.
6)    Європейська та євроатлантична інтеграція.
7)    Публічне управління у сфері туризму.
Робочі мови: українська, англійська, польська.
Для участі в конференції Вам необхідно до 31 січня 2022 року  за посиланням https://www.univer.km.ua/naukova-diyalnist/konferentsiyi-ta-naukovi-zakhody  або ж у розділі сайту університету Наукова діяльність/Конференції та наукові заходи заповнити електронну реєстраційну форму, до якої додати тези.
Детальна інформація щодо участі в конференції містяться у буклеті конференції.
Особи, які не мають наукового ступеня чи вченого звання, обов’язково додають належним чином засвідчену рецензію наукового керівника! 
Координацію проведення конференції здійснює кафедра публічного управління та адміністрування. Контактна особа: професор кафедри Шевчук Інна Володимирівна, моб. тел.(098) 2630095.