Skip to main content
Lex et Juctitia

Шановні колеги!
У першу неділю жовтня ми відзначаємо світле і прекрасне свято – День працівників освіти, наших вірних наставників, сіячів доброго і вічного, порадників і друзів. Всіх нас об’єднує головна мета нашої спільної праці – допомагати молоді пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти, набути моральних й духовних цінностей та обрати вірний життєвий шлях. Глибока повага Вам, дорогі колеги, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів нашої Незалежної України.
 Від педагога у великій мірі залежить майбутнє нашої держави, освіта і життєві пріоритети молоді, їхнє вміння і бажання будувати сучасне суспільство. 
Сердечно вітаю всіх освітян з професійним святом. Від щирого серця бажаю Вам здоров’я, творчого натхнення, мудрості, терпіння і впевненості у завтрашньому дні.
Щастя, добра, благополуччя Вам і Вашим родинам та мирного неба!

                                             З повагою –
                                             ректор університету                                                   Олег ОМЕЛЬЧУК

 


Шановні абітурієнти!

Триває прийом документів для вступу в аспірантуру за спеціальностями: 051 Економіка;  072 Фінанси, банківська справа та страхування;  081 Право;  281 Публічне управління та адміністрування. 
Прийом документів у 2022 році здійснюється в три етапи: з 17 березня до 15 квітня; з 25 липня до 17 серпня; з 12 вересня до 18 жовтня.
Ознайомитись з переліком документів, які необхідно подати для вступу в аспірантуру Ви можете тут.


 

Новини університету

2022-08-31

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Двадцять перші осінні юридичні читання», присвяченої  30-річчю Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, яка відбудиться 6 жовтня 2022 року в Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова.

2022-10-03

1-2 жовтня 2022 року в стінах Університету відбулась щорічна ІХ науково-практична конференція «Морально-етичні, правові та психологічні аспекти роботи лікаря». Захід було проведено за ініціативи Управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради спільно із Хмельницьким університетом управління та права імені Леоніда Юзькова та ГО «Лікарський клуб імені Степана Руданського»

2022-10-03

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА ІМЕНІ ЛЕОНІДА ЮЗЬКОВА (ліцензія МОН України від 06.01.2015 року  № 527873) оголошує набір на короткостроковий семінар з підвищення кваліфікації арбітражними керуючими 
 

2022-10-03

29.09.2022 року відбувся підсумковий залік, на якому учасники навчання підтвердили високий рівень отриманих  знань. За його результатами незабаром кожен отримає свідоцтво про участь в навчальних курсах. Впевнені, що  отримані знання допоможуть скласти кваліфікаційний іспит та отримати допуск до професії приватного виконавця. 

2022-09-30

29 вересня в рамках святкування Міжнародного дня перекладача відбувся онлайн-воркшоп для студентів-перекладачів за участі засновниці літературно-перекладацького фестивалю Translatorium, талановитої перекладачки Тетяни РОДІОНОВОЇ.

2022-09-27

Навчання проводиться згідно з навчальним планом, розробленим університетом на підставі наказу Міністерства юстиції України від 13.08.2019 р. №2536/5 «Про затвердження Положення про систему підготовки і перепідготовки осіб, які мають намір здійснювати діяльність арбітражного керуючого, підвищення кваліфікації та перепідготовки арбітражних керуючих, їх підготовки у справах про банкрутство страхових організацій», та погодженими Департаментом з питань банкрутства Міністерства юстиції.
Строк дії сертифіката – 2 роки.

2022-09-27

Шановні студенти і професорсько-викладацький склад, щиро вітаємо Вас із Міжнародним днем Туризму. Бажаємо Вам із миром в серці, в душі та в Україні реалізувати усі Ваші теоретичні і практичні туристичні мрії, сягнути бажаних висот, відчути смак досягнення жаданих горизонтів і полинути за обрій відомого Вам Світу. 

2022-09-22

21 вересня 2022 року відбулись урочистості з нагоди святкування 30-літнього ювілею Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова. Почесним гостем свята був Міністр освіти та науки України Шкарлет Сергій Миколайович, який привітав Університет з ювілеєм та його значними здобутками і нагородив почесними відзнаками кращих науково-педагогічних працівників. Привітали навчальний заклад і керівники органів публічної влади, зокрема голова Хмельницької обласної військової адміністрації Гамалій Сергій В’ячеславович, голова Хмельницької обласної ради Лабазюк Віолета Олександрівна, Хмельницький міський голова Симчишин Олександр Сергійович.

Чому нас обирають

local_library

Бібліотека

Університет пишається сучасною бібліотекою. Тут до послуг читачів близько 70 тисяч примірників найновіших наукових видань та понад 10 тисяч найменувань такої необхідної для сучасного студентства періодики. Крім просторого читального залу та абонементу, у підготовці до занять студенти мають змогу використовувати найновіші досягнення комп’ютерної техніки.

emoji_objects

Наукова діяльність

В університеті активно проводяться наукові дослідження як викладачами, так і студентами; сприяє цьому і діяльність Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених. У традиційних всеукраїнських та міжнародних конференціях, організатором яких є університет, беруть участь представники наукових шкіл з країн ближнього та дальнього зарубіжжя.

business_center

Практика

Навчання в університеті максимально наближене до умов практики. Студенти апробують свої знання під час проходження практики та стажування у Верховній Раді України, Кабінеті Міністрів України, Конституційному Суді України, місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, судових і правоохоронних органах.

Чому варто навчатися у ХУУП імені Леоніда Юзькова