Перейти до основного вмісту

Привітання ректора Олега ОМЕЛЬЧУКА з нагоди Дня знань

Шановна академічна спільното, щиро вітаю із Днем знань та початком нового навчального року!

 День знань – не лише старт чергового етапу освітнього процесу, не просто загальнодержавне, загальнонаціональне свято, це свято – глибоко родинне і об’єднуюче.
Упевнений, що новий навчальний рік стане ще одним кроком на шляху розвитку освіти та університету, і ми зможемо досягти всього того, що запланували.
З особливим теплом звертаюся до першокурсників. Пам’ятайте, усі перешкоди долаються силою знань. Саме ваше прагнення до навчання та пізнання, творчого мислення та самореалізації є запорукою гідного майбутнього.
Хочу побажати усім успішного навчального року, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії та творчих здобутків.
Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця і наповнюють їх святковим настроєм!

З повагою
Ректор                     Олег ОМЕЛЬЧУК

Привітання Міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського з нагоди Дня знань

Шановне студентство,
поважний викладацький склад, науковці та ректорат
Хмельницького університету управління та права 
імені Леоніда Юзькова

Майже чверть століття тому я почав навчатися в Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова. Тоді йому було тільки три роки – зовсім небагато. Але вже тоді це була наукова, освітня, викладацька глиба. Саме там я переконався, що хочу і буду займатися правом, що це моє покликання.
Я знаю цей вуз із середини і як студент, і як викладач. Мені близькі його цінності, і підходи. Я люблю його як одну зі своїх рідних домівок, куди, хоч і дуже рідко повертаєшся, але завжди почуваєшся однаково: тобі тут добре, спокійно, по-сімейному, це місце нагадує про одні з найкращих спогадів у житті.
Хочу побажати всім студентам, які щойно вступили на перший курс, щоб і вам Хмельницький університет подарував найпомітніші миттєві моменти. Щоб ви тут утвердилися й переконалися в правильності свого вибору. Щоб шукали й отримували знання, необхідні для вашої кваліфікації. Щоб вірили і знали, що після завершення цього університету перед вами будуть відкриті будь-які двері, які ви тільки забажаєте.
Успіхів вам у навчанні. І ні пуха, ні пера.


З повагою
Міністр внутрішніх
справ України               Денис Монастирський

1 вересня 2021 року
 

Новини університету

2021-07-09

Двадцяті осінні юридичні читання
«Права людини в сучасному світі: проблеми теорії та практики»
з нагоди 95-річчя від дня народження та на вшанування пам’яті
професора Радомира Кондратьєва

2021-09-03

2 вересня 2021 року у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова під головуванням ректора університету Олега ОМЕЛЬЧУКА відбулось засідання робочої групи щодо підготовки пропозицій до законодавства у сфері освіти, на яку були за

2021-09-02

31 серпня 2021 року до дружної студентської сім’ї Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова приєдналося нове покоління студентів.

2021-09-02

Відповідно до наказу університету від 01 вересня  2021 року № 436/21 оголошується конкурс на переведення студентів, які навчаються в університеті за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб, на навчання за регіональним замовленням за рахунок коштів Хмельницького обласно

2021-08-28

Шановні першокурсники, науково-педагогічні працівники, співробітники університету, батьки та гості!
Запрошуємо Вас на урочистості з нагоди Дня знань, які відбудуться 31 серпня 2021 року о 12.00 на майданчику біля Центрального корпусу університету.

2021-08-25

Відповідно до ч.11 ст.55 Закону України «Про вищу освіту», Розділу 5 Статуту Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, погодженого конференцією трудового колективу Хмельницького університету управління та права 22 квітня 2019 року, протокол №

Чому нас обирають

local_library

Бібліотека

Університет пишається сучасною бібліотекою. Тут до послуг читачів близько 70 тисяч примірників найновіших наукових видань та понад 10 тисяч найменувань такої необхідної для сучасного студентства періодики. Крім просторого читального залу та абонементу, у підготовці до занять студенти мають змогу використовувати найновіші досягнення комп’ютерної техніки.

emoji_objects

Наукова діяльність

В університеті активно проводяться наукові дослідження як викладачами, так і студентами; сприяє цьому і діяльність Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених. У традиційних всеукраїнських та міжнародних конференціях, організатором яких є університет, беруть участь представники наукових шкіл з країн ближнього та дальнього зарубіжжя.

business_center

Практика

Навчання в університеті максимально наближене до умов практики. Студенти апробують свої знання під час проходження практики та стажування у Верховній Раді України, Кабінеті Міністрів України, Конституційному Суді України, місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, судових і правоохоронних органах.

Чому варто навчатися у ХУУП імені Леоніда Юзькова