Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Шановні співвітчизники!

Ректорат Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова вітає вас з Днем Української Державності!  
Вперше ми відзначаємо це свято. Відзначаємо його в час такої жорстокої війни. Відзначаємо попри все, бо українців не зламати! Зараз як ніколи важливо берегти нашу державність, працювати разом на перемогу – це найважливіше національне завдання, яке всі ми обов’язково виконаємо. Ми повинні зробити все, щоб стати однією з найбільш сучасних держав світу, утверджуючи багатовікову спадкоємність українського державотворення, захищаючи національні інтереси України, зберігаючи історичну справедливість та нівелюючи фейкові наративи з боку ворогів щодо історичних аспектів українського державотворення, що в свою чергу відповідатиме високим суспільним очікуванням та запиту на справедливість.
Єднаймося і разом кожного дня робімо все, для нашої спільної перемоги! Віримо у наших людей! Віримо у Збройні сили України! Віримо у нашу Державу!

Video file

 Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова запрошує на навчання у 2022 році:

  • на юридичному факультеті здійснюється підготовка  здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем бакалавра за спеціальностями: 081 Право, 232 Соціальне забезпечення, 293 Міжнародне право та за освітнім ступенем магістра за спеціальностями 081 Право, 262 Правоохоронна діяльність. 
  • на факультеті управління та економіки можна здобути вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра за спеціальностями 073 Менеджмент, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 281 Публічне управління та адміністрування, 242 Туризм, 035 (035.041) Філологія та за освітнім ступенем магістра за спеціальностями  073 Менеджмент, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 281 Публічне управління та адміністрування.

Ганебний напад російської федерації на Україну вніс свої корективи до порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2022 році. Не дивлячись на складну економічну ситуацію, Хмельницька обласна рада продовжує  фінансування, яке дає змогу здобувачам вищої освіти навчатися в Університеті за кошти обласного бюджету. Так, у 2022 році передбачена наступна кількість бюджетних місць на бакалавраті: на спеціальності 081 Право – 30; 232 Соціальне забезпечення – 10; 293 Міжнародне право – 10; 073 Менеджмент – 15; 072 Фінанси, банківська справа та страхування – 13; 281 Публічне управління та адміністрування – 15; 242 Туризм – 10. На магістратурі кількість бюджетних місць становить: 081 Право – 30; 281 Публічне управління та адміністрування – 14; 072 Фінанси, банківська справа та страхування – 8; 073 Менеджмент – 8. Також передбачена можливість навчання за кошти юридичних та фізичних осіб. 
Абітурієнтам слід звернути увагу на неможливість подання заяви на вступ на бакалаврат без мотиваційного листа, який повинен розкривати особисту зацікавленість у вступі на певну спеціальність. Рекомендації щодо написання мотиваційного листа та критерії його оцінювання розміщені на сайті Університету у розділі «Вступнику» за посиланням: https://www.univer.km.ua/vstupnyku/pravyla-pryyomu-motyvatsiynyy-lyst
Бажаючим здобути освітній ступінь бакалавра, слід звернути увагу, що заяви подаються з 29 липня до 23 серпня 2022 року включно до 18:00. 
Прийом заяв до магістратури розпочнеться з 16 серпня і триватиме до 15 вересня. 
Університет радо вітатиме нових здобувачів вищої освіти у своїх стінах, адже освічена та прогресивна молодь запорука швидкої перемоги, відбудови та подальшого розвитку України!


 Шановні абітурієнти!
Триває прийом документів для вступу в аспірантуру за спеціальностями : 051 Економіка;  072 Фінанси, банківська справа та страхування;  081 Право;  281 Публічне управління та адміністрування. 
Прийом документів у 2022 році здійснюється в три етапи: з 17 березня до 15 квітня; з 25 липня до 17 серпня; з 12 вересня до 18 жовтня. 
Ознайомитись з переліком документів, які необхідно подати для вступу в аспірантуру Ви можете тут. 

Новини університету

2022-08-05

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА ІМЕНІ ЛЕОНІДА ЮЗЬКОВА ОГОЛОШУЄ НАБІР НА КУРСИ З ОТРИМАННЯ ЗНАНЬ У СФЕРІ ПРИМУСОВОГО ВИКОНАННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ І РІШЕНЬ ІНШИХ ОРГАНІВ ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ МАЮТЬ НАМІР ЗДІЙСНЮВАТИ ДІЯЛЬНІСТЬ ПРИВАТНОГО ВИКОНАВЦЯ

2022-07-29

Колектив Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова з сумом сповіщає, що на 82-му році життя відійшов у вічність Кулинич Омелян Іванович – український вчений, доктор економічних наук, професор, знаний в Україні та за її межами науковець, педагог.

2022-07-28

27 липня 2022 року у стінах Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, за ініціативи Хмельницької обласної ради, було проведено суспільно-наукову платформу «Хрещення. Становлення. Перемога» приурочену до Дня Української Державності. 

2022-07-27

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА ІМЕНІ ЛЕОНІДА ЮЗЬКОВА (ліцензія МОН України від 06.01.2015 року  № 527873) оголошує набір на короткостроковий семінар з підвищення кваліфікації арбітражними керуючими

2022-07-20

З метою сприяння та поглиблення міжнародної співпраці, посилення інституційних зв’язків із іноземними і міжнародними освітніми та науковими установами, у рамках розвитку практики залучення іноземних науково-педагогічних, наукових працівників, представників іноземних компаній та організацій до освітнього процесу Хмельницьким університетом управління та права імені Леон

2022-07-09

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА ІМЕНІ ЛЕОНІДА ЮЗЬКОВА ТА ЦЕНТРАЛЬНО-ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

2022-07-05

Ректорат Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова вітає усіх українців із Днем Конституції України. Це одне з найбільш значущих свят нашої країни з точки зору процесу державотворення.                                    

2022-06-30

В Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова відбулась значуща подія, не дивлячись на важкі умови нашого сьогодення, життя продовжується.

Чому нас обирають

local_library

Бібліотека

Університет пишається сучасною бібліотекою. Тут до послуг читачів близько 70 тисяч примірників найновіших наукових видань та понад 10 тисяч найменувань такої необхідної для сучасного студентства періодики. Крім просторого читального залу та абонементу, у підготовці до занять студенти мають змогу використовувати найновіші досягнення комп’ютерної техніки.

emoji_objects

Наукова діяльність

В університеті активно проводяться наукові дослідження як викладачами, так і студентами; сприяє цьому і діяльність Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених. У традиційних всеукраїнських та міжнародних конференціях, організатором яких є університет, беруть участь представники наукових шкіл з країн ближнього та дальнього зарубіжжя.

business_center

Практика

Навчання в університеті максимально наближене до умов практики. Студенти апробують свої знання під час проходження практики та стажування у Верховній Раді України, Кабінеті Міністрів України, Конституційному Суді України, місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, судових і правоохоронних органах.

Чому варто навчатися у ХУУП імені Леоніда Юзькова