Skip to main content
Lex et Juctitia

Новини університету

2023-03-21

У період з 23 по 25 березня 2023 року в Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова працюватиме експертна група з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Бакалавр соціального забезпечення»

2023-02-17

Запрошуємо Вас взяти участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції “Правові засади організації та здійснення публічної влади”, присвяченій 85-річчю від дня народження доктора юридичних наук, професора, академіка-засновника НАПрНУ, першого Голови Конституційного Суду України Леоніда Петровича Юзькова, яка відбудеться 31 березня 2023 року у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова.

2023-03-21

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА ІМЕНІ ЛЕОНІДА ЮЗЬКОВА оголошує набір на курси з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів

2023-03-20

17 березня 2023 року відбулась традиційна онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти з адміністрацією університету, у якій взяли участь понад 100 студентів та аспірантів.

2023-03-16

У період з 13 по 15 березня 2023 року в Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова працювала експертна група щодо акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Бакалавр туризму» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 242 «Туризм»

2023-03-15

10 березня 2023 року в Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова в актовій залі імені Р.І. Кондратьєва відбулася ХХVIІ Щорічна звітна наукова конференція науково-педагогічних працівників, докторантів та аспірантів Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова «Управлінські та правові засади забезпечення розвитку України як європейської держави»

2023-03-14

Запрошуємо студентів Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова взяти участь у соціальній програмі Scholarship

2023-03-10

09 березня 2023 року здобувачі вищої освіти юридичного факультету та факультету управління та економіки Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова долучитились до онлайн-лекції на тему: «Історія диктатур»

Чому нас обирають

local_library

Бібліотека

Університет пишається сучасною бібліотекою. Тут до послуг читачів близько 70 тисяч примірників найновіших наукових видань та понад 10 тисяч найменувань такої необхідної для сучасного студентства періодики. Крім просторого читального залу та абонементу, у підготовці до занять студенти мають змогу використовувати найновіші досягнення комп’ютерної техніки.

emoji_objects

Наукова діяльність

В університеті активно проводяться наукові дослідження як викладачами, так і студентами; сприяє цьому і діяльність Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених. У традиційних всеукраїнських та міжнародних конференціях, організатором яких є університет, беруть участь представники наукових шкіл з країн ближнього та дальнього зарубіжжя.

business_center

Практика

Навчання в університеті максимально наближене до умов практики. Студенти апробують свої знання під час проходження практики та стажування у Верховній Раді України, Кабінеті Міністрів України, Конституційному Суді України, місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, судових і правоохоронних органах.

Чому варто навчатися у ХУУП імені Леоніда Юзькова