Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Редакційно-видавничий відділ

Редакційно-видавничий відділ
Загальна інформація

Редакційно-видавничий відділ є невід’ємною складовою частиною Хмельницького університету управління та права із самого заснування вузу.
Основні напрями діяльності працівників відділу полягають у забезпеченні студентів та викладачів необхідними методичними матеріалами для продуктивного та раціонального проведення навчального процесу. Після оснащення відділу найсучаснішим обладнанням (із жовтня 2004 року) до  цих завдань додалися ще кілька, зокрема: видавництво часопису вузу – „Університетські наукові записки”, збірників тез за результатами всеукраїнських та міжнародних наукових конференцій, підручників.
Редакційно-видавничий відділ має у своєму розпорядженні необхідну комп’ютерну базу, копіювальні машини різної потужності, машини для брошурування, склеювання, зшивання та обрізання методичних матеріалів та підручників.
На базі редакційно-видавничого відділу 21 лютого 2005 року створено Видавництво Хмельницького університету управління та права („Видавництво ХУУП”). Це підтверджує свідоцтво про внесення суб’єкта видавничої справи до державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції (серія ДК № 2105), за яким „Видавництво ХУУП” здійснює видавничу діяльність та виготовлення виробничої продукції.
Адреса відділу: 29000, м.Хмельницький, вул.Героїв Майдану, 8  Видавництво ХУУП, тел. 70-14-08.