Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Університет у рейтингах ЗВО

Університет у рейтингах ЗВО

Успішність Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова відображена в національних та міжнародних рейтингах:
«Топ-200 Україна», консолідований рейтинг ЗВО України від сайту Освіта.ua, «Scopus», «Webometrics» тощо.

 

Консолідований рейтинг ЗВО України від сайту Освіта.ua

Консолідований рейтинг ВНЗ України включає ЗВО III-IV рівнів акредитації, а також 7 підрейтингів ТОП-10: «Кращі класичні університети України», «Кращі медичні університети України», «Кращі педагогічні університети України», «Кращі приватні університети України», «Кращі університети столиці», а також «Рейтинг ЗВО за областями» та «Рейтинг ЗВО за регіонами України».

В якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу ВНЗ України використані найбільш авторитетні серед експертів рейтинги: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Webometrics», кожен з яких використовує різні критерії

Проект «Топ-200 Україна»

Методологія дослідження використовує чотири основних критерії: сприйняття діяльності університету роботодавцями та загальна репутація в академічному середовищі; якість дослідницької та викладацької діяльності; загальна якість навчання; бал ЗНО на контракт; міжнародне визнання інституту і його присутність у глобальному інформаційному просторі.

У 2020 році ХУУП імені Леоніда Юзькова посів 160 місце серед 200 університетів.

Рейтинг ЗВО України за показниками Scopus

Результати рейтингу базуються на показниках бібліографічної і реферативної бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його працівниками у наукових виданнях. На сьогодні база даних Scopus постійно індексує більше 18 тис. наукових видань з технічних, медичних та гуманітарних наук.

Оцінка ВНЗ України здійснювалась за індексом Гірша — кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості цитувань даних публікацій.

Станом на 2020 р. ХУУП імені Леоніда Юзькова посідає 177 місце серед 200 ЗВО України за показниками публікаційної активності в виданнях, які індексуються в наукометричній базі Scopus.

Спостерігається стабільне зростання кількості публікацій наших науковців та кількість їх цитувань.