Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Благо держави – найвищий закон (Античний вислів) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
 • Загальна інформація
 • Освітній процес
 • Управління університетом
 • Ліцензування та акредитація
 • Вступнику
 • Факультети
 • Кафедри
 • Центр ППК
 • Структурні підрозділи
 • Навчальна діяльність
 • Наукова діяльність
 • Студентське життя
 • Випускники університету
 • Профспілка
 • Публічні закупівлі
 • Інформація для оприлюднення
 • Мапа сайту
 •  

   Спілкування   
   
 • Онлайн конференція
 •  

   Бібліотека   
   
 • Електронна бібліотека
 •  


   Контакти   
   

  29000, Україна
  м. Хмельницький,
  вул. Героїв майдану, 8
  тел:    (0382)71-80-00
  факс: (0382)71-75-70
  email: info@univer.km.ua

   

   Про нас   
   

  Відео про нас

   

   Банери   
       
  Ми на facebook
  Надання безоплатної правової допомоги.
  Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
  Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
  Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
  Міністерство освіти і науки України
  Ridna khmelnitchina
  Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
  neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
  International Association of Procedural Law
  ГГТУ им. П.О.Сухого.
   

   Фотовиставка   
   
   

   Погода   
   
  Погода в Хмельницькому » Україна
   

     Загальна інформація    
   

  Хмельницький університет управління та права
  Державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації
  Заснований у 1992 році


  Якісна та чесна освіта, великі перспективи в майбутньому та стабільність сьогодні – це ті основні орієнтири, які вже 20 років поспіль сповідує Хмельницький університет управління та права.

  Сучасний вищий навчальний заклад у своїй діяльності поєднує найновіші досягнення науки і традиції класичної вищої школи. Саме завдяки такому успішному поєднанню Хмельницький університет управління та права став найвідомішим осередком правничої та управлінської освіти і науки не лише в нашому регіоні, але й в Україні.

  Факультети: юридичний, управління та економіки, заочний.

  Висока якість отриманих в університеті знань прямо пропорційна професійному рівню викладання та успішному застосуванню новітніх освітніх систем і методик. Університет щороку зміцнює свій кадровий потенціал. Наразі на трьох факультетах діє 11 кафедр, юридична клініка (до речі, найстаріша в Україні), студенти та юрисконсульти якої надають високопрофесійні юридичні послуги малозабезпеченим верствам населення, є переможцями всеукраїнських та міжнародних змагань, учасниками багатьох грандових програм. Набирає потужності студентський бізнес-центр, який став базою для практичного навчання студентів та своєрідною школою для майбутніх підприємців.

  Для юнаків є можливість отримати звання молодшого лейтенанта запасу, пройшовши курс навчання за програмою підготовки офіцерів запасу Збройних сил України.

  Черговим надбанням не лише факультету управління та економіки, але й усієї області є магістратура за спеціальністю «Державна служба». У нашому регіоні лише Хмельницький університет управління та права вже 5 років поспіль готує фахівців такого рівня для органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

  Бібліотека. Університет пишається сучасною бібліотекою. Тут до послуг читачів близько 77 тисяч примірників найновіших наукових видань та понад 10 тисяч найменувань такої необхідної для сучасного студентства періодики. Крім просторого читального залу та абонементу, у підготовці до занять студенти мають змогу використовувати найновіші досягнення комп’ютерної техніки.

  Сім комп’ютерних класів університету працюють з виходом до світової мережі «Інтернет» та інформаційно-пошукової системи «Ліга-закон», а через мережу УРАН студенти мають персональний доступ до наукових часописів та інформаційних ресурсів провідних видавництв світу.

  Наукова діяльність. В університеті активно проводяться наукові дослідження як викладачами, так і студентами; сприяє цьому і діяльність студентсько-аспірантського наукового товариства «САНАТ». У традиційних всеукраїнських та міжнародних конференціях, організатором яких є університет, беруть участь представники наукових шкіл з країн ближнього та дальнього зарубіжжя. Найпопулярнішими науковими заходами понад 10 років є конференції «Осінні юридичні читання» та «Статистична оцінка соціально-економічного розвитку». Результатом такої плідної наукової діяльності стало видання одного із найпопулярніших у країні фахових журналів «Університетські наукові записки».

  Практика. Навчання в університеті максимально наближене до умов практики. Студенти апробовують свої знання під час проходження стажування у Верховній Раді України, Кабінеті Міністрів України, Конституційному Суді України, місцевих органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, судових і правоохоронних органах.

  Матеріальна база. Матеріальна база університету - це 4 навчальні корпуси, які стали не просто візитівкою університету, але й окрасою міста, наукова бібліотека, юридична клініка, студентській гуртожиток та гуртожиток готельного типу «Енеїда», мальовнича база відпочинку ім. Сергія Мацишена в селі Пирогівці Хмельницького району.

  Студентське життя. Студентська рада та профспілка студентів – справжня школа лідерів і організаторів, які так необхідні нашій молодій державі. А робота у студентських лекторських групах з правової освіти населення, дає студентам змогу розвинути свої ораторські здібності та вміння публічно спілкуватися з аудиторією.

  Студентське життя Хмельницького університету управління та права веселе та різнобарвне. Кожен має можливість знайти собі заняття за інтересами у спорті, туризмі чи мистецтві. Серед традиційних брендових свят університету найвідоміші «Дебют першокурсника», «Краса університету», фестиваль до Дня студента «Золотий Еней» і традиційні фестивалі КВК.

  І найголовніше - в Хмельницькому університеті управління та права створені всі умови для успішного поєднання навчання з громадською та культурною діяльністю, що гарантує кожному члену нашої дружної великої родини незабутні і яскраві студентські роки.


  Контактна інформація:
  Хмельницький університет управління та права
  вул. Театральна, 8,
  м. Хмельницький,
  29013,
  Україна
  Телефони:  
  Приймальня ректора – (0382) 71-80-00
  Приймальна комісія – (0382) 71-75-93
  Деканат юридичного факультету – (0382) 71-82-98
  Деканат факультету управління та економіки – (0382) 71-75-89
  Деканат заочного факультету – (0382) 71-75-88
  e-mail: info@univer.km.ua
  www.univer.km.ua


   
  ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА ІМЕНІ ЛЕОНІДА ЮЗЬКОВА 2019 р.