Skip to main content
Lex et Juctitia

Новини університета

 • 2024-07-08

  08 липня 2024 року у приміщенні музею Університету, у змішаному форматі, відбулось спільне засідання Ради молодих учених, Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених та Студентської ради Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова на якому відбулось нагородження переможців Конкурсу «Кращий молодий науковець року» серед здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова.

 • 2024-07-04

  2 липня 2024 року в Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів за спеціальностями "Право", "Міжнародне право", "Менеджмент", "Фінанси, банківська та страхування", "Публічне управління та адміністрування", "Соціальне забезпечення" та "Туризм".

 • 2024-07-01

  Рішенням Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 25.06.2024 освітньо-наукова програма «Доктор філософії з публічного управління та адміністрування» (гарант – Едуард ЩЕПАНСЬКИЙ, доктор наук з державного управління, кандидат економічних наук, професор, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування) й освітньо-професійна програма «Магістр публічного управління та адміністрування. Територіальне управління та місцеве самоврядування» (гарантка – Ірина КОВТУН, кандидатка наук з державного управління, доцентка, перша проректорка, голова методичної ради університету, доцентка кафедри публічного управління та адміністрування) Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова успішно акредитовані.

 • 2024-07-01

  Відтак, заступник голови профспілки Койда Олександр та голова відділу медіа-хаб Іванна Шиптицька в рамках договору співпраці між Хмельницьким університетом управління та права імені Леоніда Юзькова та Чернівецьким Національним університетом Юрія Федьковича познайомилися з профспілкою ЧНУ та відомим в університеті профбюро Педфаку!

 • 2024-06-25

  Шановні працівники митної служби! Від щирого серця вітаємо Вас із професійним святом – Днем митника України! Рішучий настрій і відповідальність, обачність і уважність, а також наполегливість і удача - ось основа вашого професіоналізму. Нехай ці якості завжди будуть з вами. Вітаємо вас, митники!

 • 2024-06-24

  Шановні колеги! ХУУП імені Леоніда Юзькова було відібрано для опитування, яке проводиться Державною службою якості освіти України щодо базових аспектів організації освітнього процесу (якості, безпеки та ресурсів) в закладах вищої освіти в умовах воєнного стану. Повідомляємо, що з 24 до 28 червня 2024 року проводитиметься перше у поточному році онлайн-анкетування здобувачів освіти та викладачів закладів вищої освіти з окреслених питань.

 • 2024-06-20

  20 червня 2024 року у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова відбувся Міжнародний науково-практичний круглий стіл «Державна митна політика України: відповідь на глобальні виклики та перспективи міжнародного співробітництва». Із вітальним словом до учасників конференції звернулися ректор Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Олег ОМЕЛЬЧУК, заступник Голови Державної митної служби України, кандидат економічних наук Владислав СУВОРОВ, директор Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Державної митної служби України, професор кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, доктор економічних наук, професор Андрій ВОЙЦЕЩУК, керівник офісу планування, аналізу та координування діяльності, заступник голови Європейської Комісії з надання допомоги в питаннях кордону Україні та Молдові (EUBAM) Лайош КАРАКАШ, заступник голови Хмельницької обласної ради Валентин СОКОЛЮК, директор Асоціації митних брокерів України Ілля ЗІБНИЦЬКИЙ.

 • 2024-06-18

  19 червня 2024 року відбулась традиційна онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти з адміністрацією університету, у якій взяли участь 22 студенти та аспіранти. У процесі робочої дискусії було обговорено ряд актуальних питань. Студентська рада університету дякує адміністрації за співпрацю і можливість бути почутими, а усім учасникам зустрічі - за відкритість та активність.

 • 2024-06-14

  14 червня 2024 року у сесійній залі Хмельницької міської ради відбувся круглий стіл за підсумками реалізації у 2024 року проєкту «ШКОЛА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ». Проєкт був започаткований у рамках Меморандуму про співпрацю між Хмельницькою міською радою та Хмельницьким університетом управління та права імені Леоніда Юзькова від 29 серпня 2019 р. з метою розвитку потенціалу молоді загальноосвітніх закладів міської громади та підвищення їхньої обізнаності в сфері місцевого самоврядування.

 • 2024-06-13

  13 червня 2024 року в рамках роботи над обговоренням  та вдосконаленням освітньо-професійної програми «Бакалавр філології. Германські мови та літератури (переклад включно, перша - англійська)» кафедрою мовознавства Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова було проведено круглий стіл «Сучасні наративи у філологічному дискурсі: реалії та виклики».