Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Новини

ЗАХИСТ БАКАЛАВРСЬКИХ РОБІТ

15 червня 2023 р., у стінах Хмельницького університету управлінні та права імені Леоніда Юзькова, відбувся публічний захист кваліфікаційних робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Бакалавр менеджменту».

Атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

14 червня 2023 р. відбулася атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти у вигляді комплексного атестаційного екзамену за фахом.

СКЛАСТИ ІСПИТ – ЦЕ ПРОСТО, АДЖЕ ВСЕ У ВАШИХ РУКАХ 

13 червня 2023року здобувачі вищої освіти першого курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та  страхування складати заліково-екзаменаційну сесію, яка є відповідальним етапом у їхньому студентському житті, і водночас, емоційним та психологічним випробуванням.

КРУГЛИЙ СТІЛ «НАПРЯМИ РОЗВИТКУ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ ПІДГОТОВКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ 073 МЕНЕДЖМЕНТ, 072 ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА, СТРАХУВАННЯ ТА ФОНДОВИЙ РИНОК»

9 червня 2023року на кафедрі менеджменту, фінансів, банківської справи та страхування Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова відбувся КРУГЛИЙ СТІЛ «НАПРЯМИ РОЗВИТКУ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ ПІДГОТОВКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ 073 МЕНЕДЖМЕНТ, 072 ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА, СТРАХУВАННЯ ТА ФОНДОВИЙ РИНОК».

Самоорганізація. Пошук внутрішніх мотивів до саморозвитку та розвитку власної справи

24 травня 2023 року у рамках навчальної дисципліни «Теорія організації» відбулось цікаве спілкування студентів 2 курсу за спеціальністю 073 Менеджмент та 281 Публічне управління та адміністрування з мега успішною та креативною приватною підприємницею КОВНАЦЬКОЇ Аліни.

Захист курсових робіт здобувачів вищої освіти другого курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування

16 травня 2023 р., У рамках вивчення освітньої компоненти «Фінанси» та графіка освітнього процесу, відбувся захист курсових робіт здобувачів вищої освіти другого курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування факультету управління та економіки під керівництвом д.е.н., професора, професора кафедри Віктора СИНЧАКА.

Відкрите семінарське заняття доцента кафедри менеджменту, фінансів, банківської справи та страхування, к.е.н. Віталія КУДЕЛЬСЬКОГО

15 травня 2023 р. проведено відкрите семінарське заняття доцента кафедри менеджменту, фінансів, банківської справи та страхування Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, кандидата економічних наук Віталія КУДЕЛЬСЬКОГО з дисципліни «Гроші і кредит» на тему «Валютний ринок і валютна система»

Зустріч здобувачів вищоі освіти третього курсу, спеціальності 073 Менеджмент з ФОП Бортняк Є.І.

Відповідно до плану проведення гостьових лекцій (семінарів, тренінгів) Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова та у рамках вивчення дисципліни «Організація малого підприємництваа»  організовано та проведено зустріч здобувачів вищоі освіти третього курсу, спеціальності 073 Менеджмент з ФОП Бортняк Є.І.

Результати вивчення дисципліни «Бізнес-планування» студентами 4 курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування

Навички, які студенти отримують у ході вивчення дисципліни «Бізнес-планування», можуть бути корисними в будь-якому вигляді діяльності, повязаної з бізнесом. Вони також можуть стати основою для подальшого розвитку професійної кар’єри у сфері менеджменту, маркетингу, фінансів або підприємництва.