Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Досягнення кафедри

2022

Accordion content 1.

2021

 

Accordion content 2.

2020

Доцентом кафедри Кравець І.М. була видана у співавторстві монографія Інноваційні підходи до забезпечення ефективного управління персоналом підприємств
У 2020 році під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри (Захаркевич Н.П., та Синчака В.П.) підготовлено та направлено на всеукраїнський конкурс наукових робіт три наукові роботи зі спеціальності «Менеджмент організацій» та «Фінанси, банківська справа та страхування». За результатами конкурсу студентка Герасимчук А.С. (керівник доцент Захаркевич Н.П.), яка вийшла в фінал конкурсу,на основі захисту наукової роботи на тему «Управління інтелектуальним потенціалом підприємства (на матеріалах ДП ПрАТ «Оболонь» «Красилівське»)» здобула диплом ІІІ ступеня.
Доцент кафедри Захаркевич Н.П. здійснювала керівництво науковою роботою Шевчука Петра Олександровича на тему: «Формування інтелектуального капіталу підприємства, установи, організації», який став переможцем ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України.

Довідка про роботу кафедри менеджменту, фінансів, банківської справи та страхування за 2020 рік

2019

Під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри (Захаркевич Н.П., Арзянцевої Д.А та Синчака В.П.) підготовлено та направлено на всеукраїнський конкурс наукових робіт три пошукові роботи зі спеціальності «Менеджмент організацій». За результатами конкурсу студентка Ярема О.Р. (керівник доцент Арзянцева Д.А.), яка вийшла в фінал, на основі захисту наукової роботи на тему «Стратегія впровадження ресурсозберігаючих технологій на підприємстві (на матеріалах КП ВКГ «Джерело»)» здобула диплом ІІІ ступеня.
     Доценти кафедри Арзянцева Д.А. та Захаркевич Н.П. здійснювали керівництво науковою роботою Бондар Аліна Дмитрівна, яка стала переможцем ІІ етапу Всеукраїнського конкурсузахисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України.
     У березні 2019 р. кафедрою проведено І етап Всеукраїнського студентського економічного турніру між командами курсів та спеціальностей факультету управління та економіки.
      6 березня 2019 р. старший викладач кафедри Самарічева Т.А. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальності 08.00.08- гроші, фінанси і кредит.
Крім того у березні 2019 р. науково-педагогічними працівниками здійснювалась підготовка та проведення І етапу Всеукраїнського студентського економічного турніру, за результатами якого було сформовано збірну команду і направлено на ІІ етап. Збірна команда Хмельницького університету управління та права потрапила до півфіналу Всеукраїнського студентського економічного турніру, а студентка 3 курсу спеціальності Менеджмент Андрушко Людмила була визнана однією з найкращих учасників турніру.
     Під керівництвом доцента Корюгіна А.В. здійснювалась підготовка 3-х студентів до участі в у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління», яка відбулась 15-17 травня 2019 року на базі Національного технічного університету Украї́ни «Ки́ ївський політехні́чний інститу́т імені І́горя Сіко́рського». За результатами написання тестів та виконання практичних завдань студентка Грицькова Анастасія виборола перемогу та отримала диплом ІІІ ступеня.
     20 вересеня 2019 р. кафедрою організовано проведення IV Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Стратегічні напрями соціально-економічного розвитку держави в умовах глобалізації», учасниками якої стали 102 науковці з 28 закладів вищої освіти.
     З метою популяризації серед студентів дотримання принципів академічної доброчесності та положень Кодексу академічної доброчесності Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, 11 листопада 2019 р. старшим викладачем кафедри Крушинською А.В. проведено змагання між студентами 1-3-го курсів за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування у вигляді квесту на тему: «Академічна доброчесність – запорука якісної освіти».
     17 листопада 2019 р. Олександра Грехова, яка навчається у магістратурі за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі проектів, націлених на інтеграцію освітньої реформи України в європейський науково-освітній простір "EUROPEAN STUDY SPACE", науковий керівник - завідувач кафедри менеджменту, фінансів, банківської справи та страхування, доктор економічних наук, професор Синчак Віктор Петрович.

 

2018

 Під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри (Захаркевич Н.П., Корюгіна А.В. та Кудельського В.Е.) підготовлено та направлено на всеукраїнський конкурс наукових робіт три пошукові роботи з дисциплін «Управління конкурентоспроможністю», «Управління персоналом» та «Стратегічний менеджмент».
 17 квітня 2018 р. організовано та проведено восьмий Економічний турнір між командами курсів та спеціальностей факультету управління та економіки. Вперше до участі в турнірі було залучено учнів провідних загальноосвітніх навчальних закладів міста економічного спрямування.
 19 квітня 2018 року кафедрою проведено конкурс наукових есе серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл Хмельницької області шляхом презентації конкурсантами своїх творчих робіт (есе).
 Команда студентів факультету управління та економіки "V.I.P.HUUP", під керівництвом доцента кафедри Корюгіна А.В., старшого викладача кафедри Крушинської А.В., взяла участь у Всеукраїнському конкурсі студентських команд LoNG (Look of New Generation/   Погляд нового покоління) з власним проектом дорожньої карти залучення інвестицій для реконструкції водоочисних споруд у м. Дубно та зайняла 4-те місце у фіналі, залишивши позаду 68 команд провідних національних університетів з 22 міст України.

Довідка про роботу кафедри менеджменту, фінансів, банківської справи та страхування за 2019 рік