Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Новини

ХХІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Статистичні методи та інформаційні технології аналізу соціально-економічного розвитку"

Кафедра математики, статистики та інформаційних технологій, вкотре стала співорганізатором проведення ХХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції "Статистичні методи та інформаційні технології аналізу соціально-економічного розвитку", яка відбулася 01 червня 2023 року у змішаному режимі.

Відбулося вручення грамот переможцям VІ Обласного математичного турніру

Відбулося вручення грамоти переможцю VІ Обласного математичного турніру для учнів 9-11 класів Хмельницької області Островській Валерії Геннадіївні (11 клас, Летичівський ліцей №2, вчитель Чумак Лариса Миколаївна).
 

XXІІІ Міжнародна науково-практична конференція “Статистичні методи та інформаційні технології аналізу соціально-економічного розвитку”

Запрошуємо Вас взяти участь у XXІІІ Міжнародній науково-практичній конференції “Статистичні методи та інформаційні технології аналізу соціально-економічного розвитку”, яка відбудеться 01 червня 2023 року у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова.

Результати проведення VІ Обласного відкритого математичного турніру для учнів 9-11 класів Хмельницької області

29 квітня 2023 р. в Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова відбувся VI Обласний відкритий математичний турнір для учнів 9-11 класів Хмельницької області. Щорічне змагання школярів-математиків організований кафедрою математики, статистики та інформаційних технологій.

Обговорення основних завдань науково-дослідної роботи аспірантів

28.04.2023 р. кафедрою математики, статистики та інформаційних технологій було проведено лекцію за участю доктора економічних наук, професора, екстраординарного професора кафедри статистики національного Університету Кейптауну (Південно-Африканська Республіка), директора Інституту системних статистичних досліджень, члена-кореспондента НАН України, Відмінника освіти України, Заслуженого економіста України Ігоря Германовича МАНЦУРОВА. 

Обговорення основних аспектів організації науково-дослідної роботи аспірантів

Відповідно до Плану гостьових лекцій факультету управління та економіки Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова на 2022-2023 н.р. 21.04.2023 р. кафедрою математики, статистики та інформаційних технологій було проведено лекцію за участю заступника директора ГО «Школа політичної аналітики», доцента, кандидата політичних наук, завідувача кафедри міжнародних відносин Національного університету «Києво-Могилянська академія» Максима Володимировича ЯКОВЛЄВА. 

Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни "Статистика" у ХУУП імені Леоніда Юзькова

Запрошуємо Вас взяти участь в І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Статистика" у Хмельницькому університеті управління та права

VI Обласний відкритий математичний турнір

Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова запрошує учнів 9-11 класів шкіл Хмельницької області взяти участь в VI Обласному відкритому математичному турнірі з 09-00 до 11-00 години 29 квітня 2023 р. дистанційно за допомогою Інтернет-технологій

Україна переходить на літній час

В Україні прийнято двічі на рік переводити час. Восени час переводять на годину назад в останню неділю жовтня. Цей час вважається природним для України. А у березні час переводять на годину вперед - такий час називають літнім.