Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Бібліотека

Про бібліотеку

 Бібліотека Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова є базовим елементом культурної, наукової, освітньої інформаційної інфраструктури університету, є одним із основних підрозділів, що відіграє важливу роль у розвитку інформаційної та мовної культури всіх працівників закладу. Бібліотека забезпечує оперативну та якісну підтримку навчально-виховного і наукового процесу з максимально ефективним використанням бібліотечних ресурсів і сучасних інформаційних технологій.

  Свою діяльність бібліотека спрямовує і планує згідно з чинним законодавством у галузі бібліотечної справи та вищої освіти, політикою університету щодо системи якості надання освітніх послуг.

  На даний час в бібліотеці Хмельницького університету  управління та права імені Леоніда Юзькова функціонують такі засоби: електронний каталог, електронна бібліотека навчально-методичної літератури, надається безкоштовний доступ до мережі Інтернет (Wi-Fi). В бібліотеці автоматизовані основні технологічні процеси, надається доступ до наукометричних баз Scopus, Web of Science тощо. Локальна мережа бібліртеки об’єднує 19 комп’ютерів.

 Для правильного та оперативного пошуку певного видання існує довідково-інформаційний фонд: алфавітний, систематичний каталог, систематична картотека газетно-журнальних статей.

 На веб-сторінці бібліотеки розміщені такі електронні бази даних: картотека дисертацій, картотека авторефератів, картотека праць науково-педагогічних працівників університету, перелік періодичних видань, які виписує бібліотека, список нових надходжень. Також в бібліотеці діє Інформаційний центр ЄС.

  Сьогодні бібліотека являє собою систему, що постійно розвивається, змінюється, трансформується з традиційної бібліотеки в науково-інформаційний центр.