Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

Вітання Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Від імені ректорату та Вченої ради Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого щиро вітаємо Вас та весь колектив Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова зі знаменною датою - 30-річчям від дня створення!
Історія Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова налічує ЗО років, це багато чи мало? За цей час з філіалу Одеського відкритого університету, в якому навчалось лише 94 студенти, Ваш Університет перетворився в сучасний заклад вищої освіти, в якому навчається понад 1800 студентів. У 2019 році рішенням Хмельницької обласної ради Хмельницькому університету управління та права було присвоєно ім’я Леоніда Юзькова.
Розпочавши свою історію у 1995 році, Університет за ЗО років плідного життя став потужним навчально-методичним та науковим центром, ініціатором багатьох інноваційних проектів, одним із провідних вищих навчальних закладів країни. Університет дав путівку в життя не одному поколінню висококласних фахівців, які зробили неоціненний внесок у становлення та розвиток оборонно-промислового комплексу та багатьох інших галузей економіки нашої країни. На сьогодні ХУУП імені Леоніда Юзькова один з найпрестижніших вишів юридичної та управлінської освіти і науки в Західній Україні, де на високому професійному рівні, з огляду на новітні досягнення науки, здійснюється підготовка фахівців.
Синтез навчального процесу з науковими дослідженнями, новаторські проекти, інтенсивне використання інноваційних технологій, широкий спектр освітніх програм, що реалізуються, дозволяють випускникам університету досягати великих висот у різних сферах і галузях діяльності та плідно працювати на благо національного процвітання. Зберігаючи найкращі традиції, Ви успішно використовуєте сучасні технології та передові методики навчання. Широка практична та інноваційна діяльність, а також новаторські проекти, які Ви реалізуєте, дозволяють впевнено йти в ногу з часом.
Ми дуже раді, що наші Університети тісно співпрацюють у багатьох галузях та програмах. Дякуємо Вам за підтримку та співпрацю! Ми впевнені, що дружба та співпраця між нашими Університетами зміцнюватимуться та вступатимуть на новий рівень. Переконані, що завдяки цілеспрямованості, великій творчій енергії, високому професіоналізму, Ваш колектив і надалі досягатиме успіхів у реалізації намічених планів. Бажаємо Вам та всьому колективу доброго здоров’я, щастя та благополуччя, невичерпної життєвої енергії, розвитку та процвітання, стабільності, нових звершень та успіхів у вирішенні освітніх завдань з підготовки компетентних та висококваліфікованих фахівців. Прийміть наші щирі побажання здоров’я, подальших творчих успіхів, нових звершень на благо розвитку вищої школи та науки.

             РЕКТОР                                                                   АНАТОЛІЙ ГЕТЬМАН