Перейти до основного вмісту
Lex et Juctitia

V Міжнародна науково-практична конференція «Стратегічні напрями соціально-економічного розвитку держави в умовах глобалізації»

Конференція каф МФБСС

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Стратегічні напрями соціально-економічного розвитку держави в умовах глобалізації», приуроченої до 90-річного ювілею доктора економічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України ПИЛИ Василя Івановича.
Конференція відбудеться 21-22 січня 2021 року у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова.
Для участі в конференції Вам необхідно до 15 грудня 2021 року за посиланням https://www.univer.km.ua/naukova-diyalnist/konferentsiyi-ta-naukovi-zakhody або ж у розділі Конференції та наукові заходи/Конференції заплановані в університеті заповнити електронну реєстраційну форму,  до якої додати тези доповіді. 
Детальна інформація щодо участі в конференції, включаючи вимоги та зразок оформлення тез, міститься  на сайті конференції https://sites.google.com/view/km-uml-conf2022  та у буклеті конференції.
Координати оргкомітету: 29000, Україна м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, буд. 8. Кафедра менеджменту, фінансів, банківської справи та страхування Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова. Контактна особа: Корюгін Андрій Валерійович, ел. адреса: a_korugin [at] univer.km.ua