Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Краще бути смиренним грішником, ніж гордим праведником (Августин) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Кафедри
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Навчальна діяльність
  • Наукова діяльність
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Публічні закупівлі
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Випусники університету   
     
    Рік випуску:
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 2004
  • 2003
  • 2002
  • 2001
  • 2000
  • 1999
  • 1998
  • 1997
  • Випуск:
  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Спеціаліст
    Менеджмент організацій і адміністрування

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Бакалавр
    Менеджмент

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Магістр
    Адміністративний менеджмент (Заочна форма)

  • Заочний факультет кваліфікація: Бакалавр
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення перепідготовки спеціалістів

  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Державно-правова спеціалізація

  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Кримінально-правова спеціалізація

  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Цивільно-правова спеціалізація

  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Спеціалізація земельного та господарського права

  • Юридичний факультет кваліфікація: Бакалавр

  • Юридичний факультет кваліфікація: Магістр
    Державно-правова спеціалізація

  • Юридичний факультет кваліфікація: Магістр
    Кримінально-правова спеціалізація

  • Юридичний факультет кваліфікація: Магістр
    Цивільно-правова спеціалізація




    1) Абрамова Катерина Миколаївна,
    2) Балова Яна Олександрівна,
    3) Бандровський Любомир Олександрович,
    4) Білик Лілія Олегівна,
    5) Бондар Дмитро Петрович,
    6) Бондар Ольга Володимирівна,
    7) Бульба Тетяна Василівна,
    8) Вознюк Тетяна Борисівна,
    9) Габінет Ірина Олександрівна,
    10) Гедзова Кристина Дмитрівна,
    11) Гойдун Ольга Юріївна,
    12) Гордій Михайло Євгенович,
    13) Грох Андрій Володимирович,
    14) Дмитрук Марина Олександрівна,
    15) Донцов Ілля Вікторович,
    16) Доценко Олександр Сергійович,
    17) Дуплій Олена Василівна,
    18) Жук Юлія Вікторівна,
    19) Залуцька Олександра Олександрівна,
    20) Зведенюк Діана Станіславівна,
    21) Ізбінський Павло Іванович,
    22) Калита Дмитро Вадимович,
    23) Коваль Оксана Анатоліївна,
    24) Коваль Тарас Васильович,
    25) Корольчук Михайло Іванович,
    26) Лещук Анастасія Володимирівна,
    27) Лиса Аліна Володимирівна,
    28) Лисняк Ірина Петрівна,
    29) Лучкова Яна Юріївна,
    30) Маймеско Ольга Ігорівна,
    31) Матус Мар'ян Вікторович,
    32) Мацьоха Сергій Ігорович,
    33) Моспан Ольга Володимирівна,
    34) Мудрак Оксана Павлівна,
    35) Несміла Тетяна Олександрівна,
    36) Олійник Олександр Юрійович,
    37) Ольховський Артем Євгенійович,
    38) Павтулов Іван Якович,
    39) Пічугіна Єлизавета Миколаївна,
    40) Плавуцький Ярослав Олегович,
    41) Покалюк Вадим Володимирович,
    42) Рибчук Дарина Олександрівна,
    43) Рудий Владислав Олегович,
    44) Самедінов Андрій Олегович,
    45) Самедінова Анна Вікторівна,
    46) Слюсаренко Катерина Вікторівна,
    47) Столяр Олександр Вікторович,
    48) Терещук Руслана Олександрівна,
    49) Ткачишин Тарас Володимирович,
    50) Туроєва Ірина Юріївна,
    51) Тютюнник Світлана Миколаївна,
    52) Хом'як Олена Георгіївна,
    53) Царук Антоніна Петрівна,
    54) Цируліна Христина Вадимівна,
    55) Шиманський Юрій Михайлович,
    56) Ярема Галина Володимирівна,
    57) Яровий Максим Андрійович,
    58) Яцюк Тетяна Миколаївна,

     
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА 2018 р.