Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Найбільше благо суспільства має бути, в кінцевому результаті, метою будь-якого законодавства (Еджворт) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Кафедри
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Навчальна діяльність
  • Наукова діяльність
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Тендерні закупки
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Випусники університету   
     
    Рік випуску:
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 2004
  • 2003
  • 2002
  • 2001
  • 2000
  • 1999
  • 1998
  • 1997
  • Випуск:
  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Спеціаліст
    Менеджмент організацій і адміністрування

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Бакалавр
    Менеджмент

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Магістр
    Адміністративний менеджмент (Заочна форма)

  • Заочний факультет кваліфікація: Бакалавр
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення перепідготовки спеціалістів

  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Державно-правова спеціалізація

  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Кримінально-правова спеціалізація

  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Цивільно-правова спеціалізація

  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Спеціалізація земельного та господарського права

  • Юридичний факультет кваліфікація: Бакалавр

  • Юридичний факультет кваліфікація: Магістр
    Державно-правова спеціалізація

  • Юридичний факультет кваліфікація: Магістр
    Кримінально-правова спеціалізація

  • Юридичний факультет кваліфікація: Магістр
    Цивільно-правова спеціалізація




    1) Акопян Мар’яна Агванівна,
    2) Андрушко Ольга Вацлавівна,
    3) Банделюк Іван Леонідович,
    4) Банделюк Сергій Леонідович,
    5) Бешлей Ярослав Сергійович,
    6) Білик Вадим Анатолійович,
    7) Блажієвський Олексій Валерійович,
    8) Блажко Богдан Олексійович,
    9) Брезіцька Мар’яна Леонідівна,
    10) Вакоріна Злата Едуардівна,
    11) Варибок Тетяна Володимирівна,
    12) Вітюка Віталій Володимирович,
    13) Вознюк Сергій Сергійович,
    14) Войталюк Анастасія Андріївна,
    15) Гадайчук Ніна Володимирівна,
    16) Галак Юрій Юрійович,
    17) Гальміз Марина Олегівна,
    18) Гаман Віталій Тарасович,
    19) Гамрецький Віталій Миколайович,
    20) Гладонько Ірина Василівна,
    21) Гненна Юлія Ігорівна,
    22) Годованюк Вадим Юрійович,
    23) Гонтарева Росіна Ігорівна,
    24) Грехова Ганна Юріївна,
    25) Гречаник Юлія Вікторівна,
    26) Гудловська Олеся Володимирівна,
    27) Гуменюк Анатолій Анатолійович,
    28) Дебре Єлизавета Ігорівна,
    29) Дема Ольга Сергіївна,
    30) Дзекар Сергій Сергійович,
    31) Дзюм Софія Михайлівна,
    32) Дідик Альона Олегівна,
    33) Дмитрук Віталій Володимирович,
    34) Дола Олексій Ігорович,
    35) Домінчук Євгеній Анатолійович,
    36) Здибель Богдан Борисович,
    37) Знаємська Юлія Миколаївна,
    38) Калюжна Олеся Олександрівна,
    39) Кашперук Валентина Валеріївна,
    40) Квик Вадим Володимирович,
    41) Керничний Володимир Олегович,
    42) Коберник Марина Олексіївна,
    43) Ковалишин Антон Володимирович,
    44) Коваль Вікторія Ігорівна,
    45) Ковальчук Анастасія Юріївна,
    46) Козіцький Дмитро Миколайович,
    47) Комарніцький Денис Юрійович,
    48) Кондратьєв Сергій Миколайович,
    49) Коновальчук Олена Валеріївна,
    50) Конончук Вадим Миколайович,
    51) Корженівський Валентин Вікторович,
    52) Король Іван Павлович,
    53) Косінська Олена Вікторівна,
    54) Кравченко Олексій Сергійович,
    55) Кравчук Світлана Петрівна,
    56) Красій Олена Володимирівна,
    57) Кузьбіда Борислава Олександрівна,
    58) Куц Іван Олексійович,
    59) Лисинчук Олександр Олександрович,
    60) Лисюк Аліна Олександрівна,
    61) Лисюк Андрій Олександрович,
    62) Ліповська Олена Миколаївна,
    63) Літвінчук Ольга Вікторівна,
    64) Лоза Наталія Геннадіївна,
    65) Магдін Дмитро Миколайович,
    66) Мазур Анастасія Сергіївна,
    67) Мазур Вадим Васильович,
    68) Мазяр Ольга Миколаївна,
    69) Мамалієва Росіна Салаватівна,
    70) Мархайчук Альона Миколаївна,
    71) Марценюк Олександр Валентинович,
    72) Марчук Ольга Володимирівна,
    73) Матвіїшина Антоніна Олександрівна,
    74) Медвідь Марина Володимирівна,
    75) Мельник Євгеній Олегович,
    76) Мельник Наталія Михайлівна,
    77) Мельницька Наталія Олександрівна,
    78) Мельничук Олександра Павлівна,
    79) Микитюк Вікторія Володимирівна,
    80) Монюк Дмитро Миколайович,
    81) Музика Олександр Олександрович,
    82) Навроцька Юлія Славіївна,
    83) Ніколюк Ірина Олександрівна,
    84) Огороднік Олена Сергіївна,
    85) Олендра Юлія Ігорівна,
    86) Олігорська Оксана Олександрівна,
    87) Пасека Геннадій Вікторович,
    88) Піголь Ірина Олександрівна,
    89) Підгородецька Ірина Анатоліївна,
    90) Плазій Наталія Вікторівна,
    91) Поліщук Владислав Юрійович,
    92) Поріцький Віталій Русланович,
    93) Посонська Ліана Валеріївна,
    94) Постащук Артем Русланович,
    95) Приймак Валерія Володимирівна,
    96) Приступа Інна Вікторівна,
    97) Прокопов Олександр Іванович,
    98) Прядун Олексій Володимирович,
    99) Райтаровська Лілія Анатоліївна,
    100) Регелюк Марина Володимирівна,
    101) Романишин Олександр Анатолійович,
    102) Роюк Вікторія Юріївна,
    103) Руда Ольга Олександрівна,
    104) Рудковська Анастасія Валеріївна,
    105) Савченко Ярослав Васильович,
    106) Скоринський Віталій Володимирович,
    107) Соловей Андрій Миколайович,
    108) Стаднік Ольга Володимирівна,
    109) Сторож Анастасія Олександрівна,
    110) Суходольський Сергій Олександрович,
    111) Трофімов Ігор Сергійович,
    112) Ханчук Валентин Валентинович,
    113) Христюк Ганна Миколаївна,
    114) Цимбалюк Інна Анатоліївна,
    115) Чабана Олег Васильович,
    116) Чебан Олександра Миколаївна,
    117) Черевичник Максим Леонідович,
    118) Чернецька Ольга Олександрівна,
    119) Чорнобай Тетяна Сергіївна,
    120) Шевчук Ольга Володимирівна,
    121) Шорохов Олександр Вікторович,
    122) Штогрин - Навценя,
    123) Шурко Петро Петрович,
    124) Яловіцький Володимир Миколайович,
    125) Янзюк Антон Миколайович,
    126) Яснюк Ольга Михайлівна,

     
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА 2017 р.