Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Якщо влада держави настільки відчуває свою непохитність і міцність і так само аморальна, що допускає свавілля відносно своїх підданих, то свавілля [тяготи] свавілля знову повертає держава в лоно свободи (Пажес) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Кафедри
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Навчальна діяльність
  • Наукова діяльність
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Публічні закупівлі
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Випусники університету   
     
    Рік випуску:
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 2004
  • 2003
  • 2002
  • 2001
  • 2000
  • 1999
  • 1998
  • 1997
  • Випуск:
  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Спеціаліст
    Менеджмент організацій і адміністрування

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Бакалавр
    Менеджмент

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Магістр
    Адміністративний менеджмент (Заочна форма)

  • Заочний факультет кваліфікація: Бакалавр
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення перепідготовки спеціалістів

  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Державно-правова спеціалізація

  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Кримінально-правова спеціалізація

  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Цивільно-правова спеціалізація

  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Спеціалізація земельного та господарського права

  • Юридичний факультет кваліфікація: Бакалавр

  • Юридичний факультет кваліфікація: Магістр
    Державно-правова спеціалізація

  • Юридичний факультет кваліфікація: Магістр
    Кримінально-правова спеціалізація

  • Юридичний факультет кваліфікація: Магістр
    Цивільно-правова спеціалізація




    1) Авдєєва Світлана Володимирівна,
    2) Ахапкіна Лариса Вікторівна,
    3) Багінська Людмила Павлівна,
    4) Басюк Ірина Василівна,
    5) Бачок Андрій Миколайович,
    6) Бернацька Ірина Анатоліївна,
    7) Бистрицька Наталія Петрівна,
    8) Богдан Олексій Ігорович,
    9) Брушнівський Олег Юрійович,
    10) Вальчук Алла Борисівна,
    11) Вінський Олександр Олександрович,
    12) Гайдук Юлія Василівна,
    13) Герасимчук Анна Андріївна,
    14) Гетьман Ніла Анатоліївна,
    15) Голка Тетяна Іванівна,
    16) Гринюк Ольга,
    17) Грунін Павло Васильович,
    18) Данькова Вікторія Станіславівна,
    19) Дорож Ігор Володимирович,
    20) Заболотна Людмила Іванівна,
    21) Закордонець Олеся Олександрівна,
    22) Кадикало Дарія Анатоліївна,
    23) Калоян Гагік Размікович,
    24) Камфорович Анастасія Валеріївна,
    25) Капітан Надія Володимирівна,
    26) Карєпова Галина Анатоліївна,
    27) Кіс Ольга Василівна,
    28) Ковальова Олександра Юріївна,
    29) Комар Світлана Володимирівна,
    30) Коробова Олена Миколаївна,
    31) Коршук Надія Леонідівна,
    32) Корягіна Іванна Едуардівна,
    33) Кострицька Ольга Вікторівна,
    34) Коцупей Вадим Миколайович,
    35) Кравчук Андрій Васильович,
    36) Красінчук Наталія Вікторівна,
    37) Крикун Олександр Миколайович,
    38) Куйбіда Сергій Степанович,
    39) Купріянова Оксана Вікторівна,
    40) Кушнір Євген Миколайович,
    41) Лук'янчук Наталія Олегівна,
    42) Луценко Тетяна Віталіївна,
    43) Любін Андрій Васильович,
    44) Люзняк Тетяна Олегівна,
    45) Лясота Тарас Анатолійович,
    46) Мазурчук Алла Миколаївна,
    47) Марчук Євген Олегович,
    48) Матковський Дмитро Сергійович,
    49) Мітніцька Олена Володимирівна,
    50) Міхалець Наталія Володимирівна,
    51) Мороз Алла Василівна,
    52) Муляр Роман Ігорович,
    53) Налуцишин Роман Вікторович,
    54) Нечипорук Антон Олександрович,
    55) Нечипорук Іванна Іванівна,
    56) Никитюк Ольга Костянтинівна,
    57) Огороднік Віктор Володимирович,
    58) Олійник Маріанна Валентинівна,
    59) Орєшина Вікторія Євгенівна,
    60) Охота Надія Миколаївна,
    61) Павлюк Альона Вікторівна,
    62) Панченко Оксана Леонідівна,
    63) Петерчук Сергій Олександрович,
    64) Петричена Олена Володимирівна,
    65) Понятовська Лілія Павлівна,
    66) Присяжна Аліна Володимирівна,
    67) Рабюк Руслан Олександрович,
    68) Радченко Едуард Анатолійович,
    69) Рибачок Світлана Сергіївна,
    70) Рокіцький Іван Павлович,
    71) Савчук Наталія Сергіївна,
    72) Сачук Олена Миколаївна,
    73) Свідерська Любов Василівна,
    74) Ситник Наталія Іванівна,
    75) Сіротіна Вікторія Федорівна,
    76) Слободянюк Іванна Володимирівна,
    77) Смірнов Максим Андрійович,
    78) Соботюк Михайло Олексійович,
    79) Сопронюк Леся Андріївна,
    80) Сорокіна Крістіна Артурівна,
    81) Стахов Юрій Анатолійович,
    82) Стецький-Хома Тарас Олександрович,
    83) Сутгаймер Валерія Анатоліївна,
    84) Табачківська Маргарита Миколаївна,
    85) Таращан Борис Ігорович,
    86) Тіхонов Володимир Дмитрович,
    87) Ткач Ольга Степанівна,
    88) Токаренко Іван В'ячеславович,
    89) Хрін Яна Миколаївна,
    90) Цвик Андрій Олегович,
    91) Ціпенко Антоніна Миколаївна,
    92) Чернецька Тетяна Анатоліївна,
    93) Чинюк Сергій Миколайович,
    94) Шовкомуд Олег Миколайович,
    95) Щепковська Тетяна Валеріївна,
    96) Щирба Сергій Олегович,
    97) Юзина Дмитро Володимирович,
    98) Яремчук Тетяна Сергіївна,
    99) Ярова Аліна Анатоліївна,

     
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА 2018 р.